d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev11261271281291301363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 18 2013 09:30am
basic deckre a maget ajanlanam, kezdö környezetben szerintem az egyik legegyszerübb és mégis effektiv pakli

Quote (bajcli @ 18 Dec 2013 14:03)
en siman, regebben is irtam, hogy lehetne ilyen

mondjuk 850 fgt be is dobok, 500-250-100 osztasban



ezt meg örömmel hallom, akkor este szerintem megcsinalom a tournamentet, és lehet majd nevezni x)

This post was edited by qkatz on Dec 18 2013 09:42am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 18 2013 11:41am
srácok nektek megy az arena? shieet?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 18 2013 01:19pm
Quote (bajcli @ 18 Dec 2013 14:11)
hat univerzalisat nem nagyon tudok, mondjuk 1-1 classhoz tudnek irni par dolgot

mondjuk nezd meg ezt http://ihearthu.com/trumps-arena-card-rankings/ es probalj olyan deckeket csinalni, amikben az eszerint jobb minionok vannak, mondjuk ilyen 20 korul, meg meg par az adott class fontosabb spelljei kozul

nem feltetlenul kapsz mindig fudejo decket, mert a classok spelljei meg hero powerjei mashogy mukodnek egyutt bizonyos minionokkal, szoval pl. egy injured blademaster sokkal jobb egy priest deckben, mint egy warlock deckben, de lvl10-ig elmenni boven eleg imo

arenat ahogy erzed, ha neztel par jobb streamet, es tudod, mit hogyan kellene draftolni/csinalni, adj neki

egy packet mindenkepp kapsz meg 0-3-nal is, szoval max. 50 goldot buksz, de cserebe tanulsz is kozben

mondjuk idoigenyesebb is, mint csak ugy venni 1 expert packet 100 goldert




Ezt nem gondoltam volna.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2013 01:26pm
Quote (Moonflow @ 18 Dec 2013 21:19)
http://3.ii.gl/ZucrLk.png

Ezt nem gondoltam volna.


egyik legjobb lap, ráadásul a 4 dam miatt priest nem tudja shadow word pain/deathezni
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 18 2013 01:28pm
Quote (Moonflow @ 18 Dec 2013 21:19)
http://3.ii.gl/ZucrLk.png

Ezt nem gondoltam volna.


találtam én is 1-2 érdekes ilyet :)

btw beraktam azokat amik a listán fent voltak és nekem is megvannak, aztán utolsó 8-10 pontra meg spec skilleket, az a gáz h így csak akkor nyerek, ha elhúzódik jó pár körösre a játék, mert amúgy ilyen hunterek meg ilyenek lerusholnak a geci 1-2 manás minionjaikkal és kapok ilyen 512 * 1 dmg-et és szart se tudok csinálni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2013 01:31pm
Quote (zsansaccount @ 18 Dec 2013 21:28)
találtam én is 1-2 érdekes ilyet :)

btw beraktam azokat amik a listán fent voltak és nekem is megvannak, aztán utolsó 8-10 pontra meg spec skilleket, az a gáz h így csak akkor nyerek, ha elhúzódik jó pár körösre a játék, mert amúgy ilyen hunterek meg ilyenek lerusholnak a geci 1-2 manás minionjaikkal és kapok ilyen 512 * 1 dmg-et és szart se tudok csinálni


holy nova?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 18 2013 01:32pm
Quote (rapiddani @ Dec 18 2013 05:41pm)
srácok nektek megy az arena? shieet?


please respond, nekem azt csinálja hogy kulcsal nyitogatja a zárat, mindig ugyanazt a rewardot odaadja, elteszem öket, majd doneal becsukja arenát, cuccokat ofc nem kapom meg, de ez megy végtelenségig
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 18 2013 01:34pm
Quote (rapiddani @ 18 Dec 2013 20:32)
please respond, nekem azt csinálja hogy kulcsal nyitogatja a zárat, mindig ugyanazt a rewardot odaadja, elteszem öket, majd doneal becsukja arenát, cuccokat ofc nem kapom meg, de ez megy végtelenségig


http://blue.mmo-champion.com/topic/286116-hearthstone-closed-beta-patch-notes-1004243/

holnapra fixed kb

This post was edited by Floodban on Dec 18 2013 01:34pm
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 18 2013 02:42pm
lol életem meccsét játszottam kb most.
paladin vs paladin, ~35 perc

mastercard ellen jatszottam, az összes legendary ott volt nala az összes epikkel kb. ( tyrion, 2x lay on hands, Cairne Bloodhoof, hogger, ysira, sylla etc)
meg ugye a heales paladin cuccok, en meg epicus gamevel maradtam jatekban, és a végén kifogyott a kartyakbol, nekem meg volt 1 extra footom és egy 3/3as minionom, igy nyertem fatigevel együtt :D annyi boardclear volt kismillio combóval, hogy öröm volt nézni.

egyik ilyen clear olyan gyönyörü volt részemröl hogy szabályosan könnybe lábadt a szemem a kör végén:D

tfw isten vagy





btw a tournamenttel kapcsolatban tessék irni hogy ki jönne, akar-e legandary bannt-korlátozást(epic?) etc

This post was edited by qkatz on Dec 18 2013 02:47pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 18 2013 02:52pm
en jonnek
legendary bant tamogatom (DE CSAK MER NEKEM NINCS LEL)
Go Back To Magyar Topic List
Prev11261271281291301363Next
Add Reply New Topic New Poll