Quote (Smat @ 4 Jun 2011 16:35)
Overall: Ga szerintem useless teemon, én nem tennék rá, meg különben sem játszok teemoval, only mf mostmár, 4/4 win ma, atm 1400 körül vagyok.
EZT AKARTAM HALLANI, A FASZOMAT MÁR EBBE AZ EGÉSZ JÁTÉKBA.
GA egy situational item. Olyan nincs, hogy "NEM TENNEK IKSZ IPSZILONRA GAT MERT NEM KELL RA". Ha a jatek megkoveteli, amiben eppen vagy, akkor bizony teszel ra.