d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11261271281291304303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 4 2011 10:53am
Megkaptam a 4 wines ip boostot. Valaki más is?
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 4 2011 10:58am
cicáim game?
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 4 2011 10:59am
Quote (Moonflow @ Jun 4 2011 02:28pm)
igen



L_a_c rampmelt, hogy tul nagy, szoval uzentem neki a sigemben.



semi-carrynek hivjak ^^


megcsináljam h. használhasd?

hupsz dábül sry =/

This post was edited by harcikacsa17 on Jun 4 2011 10:59am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 4 2011 02:27pm
five-in-one fiddlevel, az első :'D
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 4 2011 03:03pm
Quote (Smat @ 4 Jun 2011 16:35)
Overall: Ga szerintem useless teemon, én nem tennék rá, meg különben sem játszok teemoval, only mf mostmár, 4/4 win ma, atm 1400 körül vagyok.


EZT AKARTAM HALLANI, A FASZOMAT MÁR EBBE AZ EGÉSZ JÁTÉKBA.


GA egy situational item. Olyan nincs, hogy "NEM TENNEK IKSZ IPSZILONRA GAT MERT NEM KELL RA". Ha a jatek megkoveteli, amiben eppen vagy, akkor bizony teszel ra.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 4 2011 04:27pm
Quote (Moonflow @ 4 Jun 2011 21:03)
GA egy situational item. Olyan nincs, hogy "NEM TENNEK IKSZ IPSZILONRA GAT MERT NEM KELL RA". Ha a jatek megkoveteli, amiben eppen vagy, akkor bizony teszel ra.


Nem is azt mondtam h nem tennék bizonyos karikra, de megint kiforgatod a szavaimat...

This post was edited by Smat on Jun 4 2011 04:34pm
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 4 2011 05:04pm
Quote (Smat @ 4 Jun 2011 17:35)
Overall: Ga szerintem useless teemon, én nem tennék rá

Quote (Smat @ 5 Jun 2011 00:27)
Nem is azt mondtam h nem tennék bizonyos karikra, de megint kiforgatod a szavaimat...


okj
amugy ez olyan mint a thornmail, van hogy az is kell mindenkire, attól függetlenül hogy alapjáraton nem tennéd fel akármilyen karira, de ha 4 ad picsáz szét akkor muszáj pl.

This post was edited by hedgehogsword on Jun 4 2011 05:05pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 4 2011 05:05pm
Quote (hedgehogsword @ 4 Jun 2011 23:04)
okj


?????
Srsly melyik részét nem érted?


Quote (hedgehogsword @ 4 Jun 2011 23:04)
okj
amugy ez olyan mint a thornmail, van hogy az is kell mindenkire, attól függetlenül hogy alapjáraton nem tennéd fel akármilyen karira, de ha 4 ad picsáz szét akkor muszáj pl.

Ez true.

This post was edited by Smat on Jun 4 2011 05:06pm
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 4 2011 05:06pm
Quote (N4aBz @ 4 Jun 2011 22:27)
five-in-one fiddlevel, az első :'D


http://www.youtube.com/watch?v=ldwxzOfaueQ
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 4 2011 05:46pm


Lol, egy tetko :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev11261271281291304303Next
Add Reply New Topic New Poll