d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1126127128129130440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 23 2010 01:55pm
Quote (chickenbone @ 23 Sep 2010 20:53)
nem neked linkeltem :chicken:

btw faszomnat beleverem a clippingmaskba


Rá volt írva a linkre hogy csak harcikacsa klikkelhet rá? >.<
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Sep 23 2010 01:56pm
Quote (b_daniel @ 23 Sep 2010 19:51)
iso banner : "modern warfare 2 player" valami jo képpel alá
o fgs


up

és siget is requestelnék ha már itt járunk
itt a stock : http://media.photobucket.com/image/modern%20warfare%202/Gurpal510/ModernWarfare2.jpg


This post was edited by b_daniel on Sep 23 2010 02:17pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 23 2010 02:39pm
Quote (b_daniel @ 23 Sep 2010 21:56)
up

és siget is requestelnék ha már itt járunk
itt a stock : http://media.photobucket.com/image/modern%20warfare%202/Gurpal510/ModernWarfare2.jpg


hi
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2010 04:03pm
Quote (Smat @ Sep 23 2010 07:52pm)
http://img214.imageshack.us/img214/2389/cod5i.png

Ezek a sigek jobbak már? :c

Ja és köszi sondor a linkeket. ^_^


textet leszámítva jó
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 23 2010 04:23pm
Quote (xGurke @ 23 Sep 2010 23:03)
textet leszámítva jó




Ezzel a fonttal jobb?
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 23 2010 06:54pm
Quote (xGurke @ Sep 23 2010 05:29pm)
hát én beszarok : D
összes sig tetszett, amit postoltál
mindegyik egyszerű, de faszántos
ez meg nagyon nagyon tetszik : D


mondtam én hogy jó lesz az a rózsaszín
köszi mégegyszer :P
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 23 2010 07:55pm
Quote (Smat @ Sep 23 2010 10:23pm)
http://img830.imageshack.us/img830/5922/smatcod5.png

Ezzel a fonttal jobb?


en oda tenném a textet ahova a katona lő (domb tetejére, zaszlotol jobbra)
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 23 2010 10:52pm
Quote (Handryx @ Sep 24 2010 02:54am)
mondtam én hogy jó lesz az a rózsaszín
köszi mégegyszer :P


na fasza ha tetszik
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 24 2010 02:00am
Quote (b_daniel @ 23 Sep 2010 21:56)
up

és siget is requestelnék ha már itt járunk
itt a stock : http://media.photobucket.com/image/modern%20warfare%202/Gurpal510/ModernWarfare2.jpg


egy banner szerintem max 30 pixel magas szóval nem nagyon fog látszódni a kép
de nekikezdtem amúgy
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2010 03:21am
Quote (Smat @ Sep 23 2010 10:23pm)
http://img830.imageshack.us/img830/5922/smatcod5.png

Ezzel a fonttal jobb?


egy fokkal
Go Back To Magyar Topic List
Prev1126127128129130440Next
Closed New Topic New Poll