d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11261271281291301141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 31 2012 03:54pm
Quote (zsansaccount @ Jan 31 2012 10:53pm)
meguntam azt is


Mármint a könyveket, vagy az évadot?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2012 03:54pm
Quote (zsansaccount @ 31 Jan 2012 22:53)
meguntam azt is


NOB

Quote (Vismajor @ 31 Jan 2012 22:52)
Kivégeztem a Game of Thronest, és hát :drool:
Persze tudtam h nagy szopás lesz a vége(így, h csak egy évad van) de ekkora cummantásra nem készültem, és boromirt sajnáltam, de amúgy epik
már itt is pihen mind az 5 ebook a gépemen


Boromir már csak így tolja
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 31 2012 03:56pm
Quote (Vismajor @ 31 Jan 2012 23:54)
Mármint a könyveket, vagy az évadot?


a sorozatot magát. meg amúgy is hihetetlenül felbaszott a testvérkúró család. majdnem ütöttem az asztalt.. :D

Quote (Rawen @ 31 Jan 2012 23:54)
NOB

Boromir már csak így tolja


boromir a noob, h mindig mekhal :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 31 2012 03:57pm
Quote (zsansaccount @ Jan 31 2012 10:56pm)
a sorozatot magát. meg amúgy is hihetetlenül felbaszott a testvérkúró család. majdnem ütöttem az asztalt.. :D



boromir a noob, h mindig mekhal :D


:'D
Jah, engem is gecire idegesít a kis fattyú testvérszármazék, remélem ki is nyírják a picsába, nem boromirnak kellett volna elveszíteni a fejét
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Feb 1 2012 12:58am
Quote (zsansaccount @ Jan 31 2012 09:53pm)
meguntam azt is


miután elolvastam az első könyvet, utána elkezdtem nézni a sorozatot, de hát a sorozat kb kalap szar a könyvhöz képest, azt én is abbahagytam
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 1 2012 01:11am
Quote (Xrd @ 1 Feb 2012 07:58)
miután elolvastam az első könyvet, utána elkezdtem nézni a sorozatot, de hát a sorozat kb kalap szar a könyvhöz képest, azt én is abbahagytam


Hát nem tudom miről beszélsz, a sorozat meg a könyv szinte szóról-szóra ugyanazt adja. Én kb párhuzamba olvastam a könyvet meg néztem a sorozatot.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 1 2012 02:22am
Quote (kusziyoker @ 1 Feb 2012 08:11)
Hát nem tudom miről beszélsz, a sorozat meg a könyv szinte szóról-szóra ugyanazt adja. Én kb párhuzamba olvastam a könyvet meg néztem a sorozatot.


lehet hogy ő a Gyűrűk Urát olvast és nem találta az egyezést
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 1 2012 04:53am
Quote (kusziyoker @ Feb 1 2012 08:11am)
Hát nem tudom miről beszélsz, a sorozat meg a könyv szinte szóról-szóra ugyanazt adja. Én kb párhuzamba olvastam a könyvet meg néztem a sorozatot.


Jah, én a sorozatot néztem először, és utánaa könyv, és fura is volt, hogy helyenként teljesen szószerintiek a történések..
Quote (Inakwo @ Feb 1 2012 09:22am)
lehet hogy ő a Gyűrűk Urát olvast és nem találta az egyezést


:'D
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 1 2012 04:56am
Quote (Inakwo @ 1 Feb 2012 09:22)
lehet hogy ő a Gyűrűk Urát olvast és nem találta az egyezést


:DDD
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 1 2012 01:47pm
:DDDDDD én szeretem

jön a 3. évad
Go Back To Magyar Topic List
Prev11261271281291301141Next
Add Reply New Topic New Poll