d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11261271281291301650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 15 2009 08:35am
Quote (fahrii @ Sat, Aug 15 2009, 03:30pm)
Egy horrorfilm imo nemlehet überfasza, de még csak jó se, mind értelmetlen faszság :c


no komment
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 15 2009 08:37am
Quote (palacsinta @ Sat, 15 Aug 2009, 16:32)
Nézd meg a Két Nővért , bár már ajánlottam itt ugy látszik senki nem vette a bátorságot :P


ha ez az amire gondolok akkor ebbol csinaltak nemreg egy amcsi valtozatot
the uninvited, nekem bejott ^^

This post was edited by Floodban on Aug 15 2009 08:39am
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 15 2009 08:46am
Quote (pocahontas @ Sat, 15 Aug 2009, 16:33)
Két nővér?
az milyen szeletelős? :D


ah annyira azért nem bár van benne pár csunya rész , de viszont izgalmas, elgondolkodtato :), bár néhol kicsit belassul a film de nem vészes szerintem.
Azt nemtom van e hozzá szinkron, de az eredeti hangot biztos nem üti
http://port.hu/ket_nover_hongryeon_janghwa/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=68483&i_city_id=&i_county_id=-1&i_topic_id=0
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 15 2009 08:47am
Quote (pocahontas @ Sat, Aug 15 2009, 03:32pm)
taken jó film, a másikat nem tom
amindegyik hetes-hónapos 28as zombifilmet láttam de nem az én voilágo, a bazsi szereti inkább :D Sztetek a Szem japán verziója jó? Én láttam nekem bejött. Másnak?


Fűrész bármelyik része^^
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Aug 15 2009 08:49am
Quote (Vismajor @ Sat, 15 Aug 2009, 16:47)
Fűrész bármelyik része^^


mindet láttam :D

This post was edited by pocahontas on Aug 15 2009 08:49am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Aug 15 2009 11:13am
ez a Crank 2 valami elképesztően nagy faszság volt 8d
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 15 2009 11:57am
Quote (Fej @ Sat, 15 Aug 2009, 15:25)
már régóta megakarom nézni de eddig csak kaka minőségben lehetett elérni, majd meglesem h változott-e vmi, mert ha igen akkor meg van, h mit fogok nézni este :drool:

hát most néztem enkóron és még mindig csak kamerás van, égetett spanyol felirattal, szal sztem még várok egy picit :D


moziban az igazi...
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Aug 15 2009 12:10pm
Görögbe fogadva, ma néztem meg moziba jó kis film bár inkább romantikus mint vígjáték, de azért ütött ^^
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 15 2009 01:00pm
Quote (fahrii @ Sat, 15 Aug 2009, 15:35)
Nemtom ilyen című pornót már láttam egyébként


ez nem igaz
minden filmtipusbol van a kategoriajabol kiemelkedő
az ilyen 80'as évek beli céltalan mészárlos filmeket én sem szeretem de ha megnéznél párat a jobb fajtából akkor mashogy gondolnad
ctem
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Aug 16 2009 03:45am
Gyilkos robotok [imdb: 5.7] (sci-fi, thriller, krimi)

fake ofc

This post was edited by dunaicapa on Aug 16 2009 03:45am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11261271281291301650Next
Add Reply New Topic New Poll