☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev
1
126
127
128
129
130
1311
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 211646
Replies: 13102
Track Topic
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#1271
Apr 19 2008 06:20am
Quote (TheStriker @ Sat, 19 Apr 2008, 12:55)
Főleg hogy van 3-4 multim
Na az meg a masik ^^
Meg ugyebar nehezen fogadnak vissza embereket, ha azok egyszer kileptek / kirugattak a guildbol.
sondor
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold
:
0.00
Warn: 80%
#1272
Apr 19 2008 06:31am
Quote (kabraxis6 @ Sat, Apr 19 2008, 12:20pm)
Na az meg a masik ^^
Meg ugyebar nehezen fogadnak vissza embereket, ha azok egyszer kileptek / kirugattak a guildbol.
mért rugtak ki?
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#1273
Apr 19 2008 06:37am
Quote (sondor @ Sat, 19 Apr 2008, 13:31)
mért rugtak ki?
Engem? Nem rugtak ki.
Csak mondom, hogy ha vkit kirugnak, vagy otthagyja a guildet vmi miatt, azt mar nehezebben veszik vissza ha vissza akar menni.
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#1274
Apr 19 2008 06:38am
Quote (kabraxis6 @ Sat, 19 Apr 2008, 14:37)
Engem? Nem rugtak ki.
Csak mondom, hogy ha vkit kirugnak, vagy otthagyja a guildet vmi miatt, azt mar nehezebben veszik vissza ha vissza akar menni.
konira gondol omg
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#1275
Apr 19 2008 06:48am
Quote (Poczok @ Sat, 19 Apr 2008, 13:38)
konira gondol omg
Jolvan, nem volt ekezet.
Es imo Konit nem kirugtak, hanem kilepett, de nem tudok rola semmit.
Te meg fu poczok.
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#1276
Apr 19 2008 06:49am
Quote (kabraxis6 @ Sat, 19 Apr 2008, 14:48)
Jolvan, nem volt ekezet.
Es imo Konit nem kirugtak, hanem kilepett, de nem tudok rola semmit.
Te meg fu poczok.
miért
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#1277
Apr 19 2008 06:50am
Quote (Poczok @ Sat, 19 Apr 2008, 13:49)
miért
Mert emo vagy
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#1278
Apr 19 2008 06:50am
Quote (kabraxis6 @ Sat, 19 Apr 2008, 14:50)
Mert emo vagy
afk slit
TheStriker
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold
:
15.00
#1279
Apr 19 2008 10:21am
Quote (sondor @ Sat, Apr 19 2008, 12:31pm)
mért rugtak ki?
Amiután csináltam ezt az accot, kakiltam a másikra, és kb 1 hónap után, miután semmit nem tudtak rólam, kirugtak
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#1280
Apr 19 2008 10:28am
Quote (TheStriker @ Sat, 19 Apr 2008, 17:21)
Amiután csináltam ezt az accot, kakiltam a másikra, és kb 1 hónap után, miután semmit nem tudtak rólam, kirugtak
Inactivity rulz?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
126
127
128
129
130
1311
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact