d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11261271281291301311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 19 2008 06:20am
Quote (TheStriker @ Sat, 19 Apr 2008, 12:55)
Főleg hogy van 3-4 multim biggrin.gif


Na az meg a masik ^^
Meg ugyebar nehezen fogadnak vissza embereket, ha azok egyszer kileptek / kirugattak a guildbol.
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Apr 19 2008 06:31am
Quote (kabraxis6 @ Sat, Apr 19 2008, 12:20pm)
Na az meg a masik ^^
Meg ugyebar nehezen fogadnak vissza embereket, ha azok egyszer kileptek / kirugattak a guildbol.


mért rugtak ki?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 19 2008 06:37am
Quote (sondor @ Sat, 19 Apr 2008, 13:31)
mért rugtak ki?


Engem? Nem rugtak ki.
Csak mondom, hogy ha vkit kirugnak, vagy otthagyja a guildet vmi miatt, azt mar nehezebben veszik vissza ha vissza akar menni.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Apr 19 2008 06:38am
Quote (kabraxis6 @ Sat, 19 Apr 2008, 14:37)
Engem? Nem rugtak ki.
Csak mondom, hogy ha vkit kirugnak, vagy otthagyja a guildet vmi miatt, azt mar nehezebben veszik vissza ha vissza akar menni.


konira gondol omg
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 19 2008 06:48am
Quote (Poczok @ Sat, 19 Apr 2008, 13:38)
konira gondol omg


Jolvan, nem volt ekezet.
Es imo Konit nem kirugtak, hanem kilepett, de nem tudok rola semmit.
Te meg fu poczok.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Apr 19 2008 06:49am
Quote (kabraxis6 @ Sat, 19 Apr 2008, 14:48)
Jolvan, nem volt ekezet.
Es imo Konit nem kirugtak, hanem kilepett, de nem tudok rola semmit.
Te meg fu poczok.


miért sad.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 19 2008 06:50am
Quote (Poczok @ Sat, 19 Apr 2008, 13:49)
miért sad.gif


Mert emo vagy sad.gif
heart.gif
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Apr 19 2008 06:50am
Quote (kabraxis6 @ Sat, 19 Apr 2008, 14:50)
Mert emo vagy sad.gif
heart.gif


afk slit
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 19 2008 10:21am
Quote (sondor @ Sat, Apr 19 2008, 12:31pm)
mért rugtak ki?


Amiután csináltam ezt az accot, kakiltam a másikra, és kb 1 hónap után, miután semmit nem tudtak rólam, kirugtak biggrin.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 19 2008 10:28am
Quote (TheStriker @ Sat, 19 Apr 2008, 17:21)
Amiután csináltam ezt az accot, kakiltam a másikra, és kb 1 hónap után, miután semmit nem tudtak rólam, kirugtak biggrin.gif


Inactivity rulz?
Go Back To Magyar Topic List
Prev11261271281291301311Next
Closed New Topic New Poll