d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev1126127128129130183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 6 2009 09:19am
hát azért az a zodbug great hauberk se lehet gyakori :D
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
May 13 2009 10:08am
Hali!

Ezt találtam, kell vkinek? mert nekem nem:S viszont fg igen :D

3max-19AR-5fhr beer skin
Member
Posts: 5,455
Joined: May 4 2007
Gold: 2,440.00
May 13 2009 10:09am
Quote (atek555 @ Wed, 13 May 2009, 18:08)
Hali!

Ezt találtam, kell vkinek? mert nekem nem:S viszont fg igen :D

3max-19AR-5fhr  beer skin


ha tényleg sör skin akkor kell

This post was edited by petya_07 on May 13 2009 10:09am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 13 2009 10:09am
Quote (atek555 @ Wed, May 13 2009, 04:08pm)
Hali!

Ezt találtam, kell vkinek? mert nekem nem:S viszont fg igen :D

3max-19AR-5fhr beer skin


:o gZ!
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 13 2009 10:09am
Quote (atek555 @ Wed, May 13 2009, 05:08pm)
Hali!

Ezt találtam, kell vkinek? mert nekem nem:S viszont fg igen :D

3max-19AR-5fhr  beer skin


jajj de le fognak oltani :(
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
May 13 2009 10:10am
nyugodtan, bírom, meg le is szarom:D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 13 2009 01:46pm
Quote (Calypsol @ Wed, 6 May 2009, 14:52)
Ja, de lvl30 lld-t csak nubok tolnak ^^

/* meg ww-k */


lvl 30 csomó esetben indokolható lenne imo, de nem sosonak. Bár egyre inkább terjed, de azé én csak lvl29 javamát szeretnék, szerintem is az a megfelelő szint.
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
May 20 2009 07:31am
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
May 20 2009 07:34am
Quote (dunaicapa @ Wed, May 20 2009, 02:31pm)
http://img269.imageshack.us/img269/6036/perfspirit.jpg


gz.

de szerintem annyira nem trophy.

már raktam ki én is 2 perf spiritet :O
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
May 20 2009 07:35am
Quote (xXmateXx @ Wed, 20 May 2009, 14:34)
gz.

de szerintem annyira nem trophy.

már raktam ki én is 2 perf spiritet :O


de azért örültem neki akkor :'D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1126127128129130183Next
Closed New Topic New Poll