Quote (TrollBoss @ Apr 8 2016 10:57pm)
kibaszott jó játék, tunnglen kitoltuk haverokkal, bár kicsit bugos, nehéz 100%-ot elérni
ja
van hogy beakad egy letört béldarab valahova azt nem tudod kiszedni
de pont ezért vannak a secondary objectivek meg a paperwork
