d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1126712681269127012714765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 8 2016 10:01am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Apr 8 2016 05:00pm)
sorozat


Quote (-joey- @ Apr 8 2016 05:00pm)
Könyv.


:banana:
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 8 2016 10:10am
Quote (Karan2_Returned @ Apr 8 2016 04:59pm)
Gayme of thronesbol könyv vagy a sorozat jobb?


mind2

konyvben lehet be sem lesz fejezve, es a sorozat amugy is kibaszott jo
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Apr 8 2016 10:20am
Quote (Flutter @ Apr 8 2016 06:10pm)
mind2

konyvben lehet be sem lesz fejezve, es a sorozat amugy is kibaszott jo


be lesz fejezve imo, csak addigra már rég kinn lesz a sorozat
3. kötettől kb mint egy történelemkönyv, mintha más ember írta volna :D de már előtte se tetszett, hogy egy-egy résszel feleslegesen sokat foglalkozik
én úgy látom, hogy a más fimlesített könyvekkel ellentétben itt a változtatások egyáltalán nem vesznek el semmit, sőt, még talán jobb is lett
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 8 2016 10:22am
Quote (Flutter @ 8 Apr 2016 18:10)
mind2

konyvben lehet be sem lesz fejezve, es a sorozat amugy is kibaszott jo


en sorozatot ~3. evad ota mar csak a csocsok meg a cringeles miatt nezem
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 8 2016 10:45am
Quote (Karan2_Returned @ Apr 8 2016 04:59pm)
Gayme of thronesbol könyv vagy a sorozat jobb?


ha van időd, könyv

sokkal mélyebbrehatóbb, nem olyan felszínes mint a sorozat

a sorozat jó, bár nem annyira könyvhű
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Apr 8 2016 11:18am
Quote (SummertimeClothes @ Apr 8 2016 06:22pm)
en sorozatot ~3. evad ota mar csak a csocsok meg a cringeles miatt nezem


tard?
magazin bag?

s6hoz minden nap számolom vissza a napokat ofc
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 8 2016 11:27am
Ilyen szar minösegben nezhetetlen, marad a könyv.

Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Apr 8 2016 11:29am
Quote (Karan2_Returned @ Apr 8 2016 07:27pm)
Ilyen szar minösegben nezhetetlen, marad a könyv.

http://2.1m.yt/4EKAyQq.png


??
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 8 2016 11:32am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Apr 8 2016 06:29pm)
??


Watermark+szar kepminöseg

A HD animen edzödött szememnek ez türhetetlen
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 8 2016 11:36am
Quote (Karan2_Returned @ 8 Apr 2016 19:32)
Watermark+szar kepminöseg

A HD animen edzödött szememnek ez türhetetlen


talán ne fos xvides verziót tölts le
Go Back To Magyar Topic List
Prev1126712681269127012714765Next
Add Reply New Topic New Poll