Quote (Flutter @ Apr 8 2016 06:10pm)
mind2
konyvben lehet be sem lesz fejezve, es a sorozat amugy is kibaszott jo
be lesz fejezve imo, csak addigra már rég kinn lesz a sorozat
3. kötettől kb mint egy történelemkönyv, mintha más ember írta volna

de már előtte se tetszett, hogy egy-egy résszel feleslegesen sokat foglalkozik
én úgy látom, hogy a más fimlesített könyvekkel ellentétben itt a változtatások egyáltalán nem vesznek el semmit, sőt, még talán jobb is lett