d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1126512661267126812691311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 28 2010 12:00pm
Quote (Fezmin @ May 28 2010 05:52pm)
Szerintem akkor nagyon sok lesz versenyben, meg akinek van 6 annak az esélye is több mint akinek csak 1. Válasszátok ki a szerintetek legesélyesebbet, és azt nevezzétek. :)




Tök mind1, honnan/kitől van, az a lényeg, hogy te használd, vagy te használtad annó. :)


izgulok h mikor lesz kész a sig. :waczko: :DD
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 28 2010 12:17pm
Quote (sunnymarcell @ 27 May 2010 22:50)


nem nagy szám, első sigem

r8 it


bump
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 28 2010 12:18pm
Quote (sunnymarcell @ May 28 2010 07:17pm)
bump


ctrl+c ctrl+v

ezen mit szakértsünk meg?
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 28 2010 12:19pm
Quote (Vharimatras @ 28 May 2010 20:18)
ctrl+c ctrl+v

ezen mit szakértsünk meg?


csak kíváncsi vagyok, mennyire tetszik / nem tetszik
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 28 2010 12:20pm
Quote (sunnymarcell @ May 28 2010 06:17pm)
bump


btw,ha elmagyaráznád h mit hol hogyan szerkesztettél és az alap képet is megmutatnád akkor lehetne értékelni de így csak 2 cicát látok kékeszöld szemmel.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 28 2010 12:22pm
Quote (sunnymarcell @ 28 May 2010 19:17)
bump


ez nem bántás de finoman mondom van még mit tanulnod
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 28 2010 12:22pm
Quote (uberpro123 @ 28 May 2010 20:20)
btw,ha elmagyaráznád h mit hol hogyan szerkesztettél és az alap képet is megmutatnád akkor lehetne értékelni de így csak 2 cicát látok kékeszöld szemmel.




lekicsinyítettem, tükröztem, egymás mellé raktam, és ráírtam a nevem

csak annyi érdekel, tetszik e vagy sem, és mennyire (10ből hány pont)



This post was edited by sunnymarcell on May 28 2010 12:24pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 28 2010 12:24pm
Quote (sunnymarcell @ 28 May 2010 19:22)
http://1.bp.***/_LbZYLpgRH2w/S3v_AyS8yDI/AAAAAAAAAE8/cpz7-7ppo8Q/S724/az%C3%BAr_cica.jpg

lekicsinyítettem, tükröztem, egymás mellé raktam, és ráírtam a nevem

csak annyi érdekel, tetszik e vagy sem, és mennyire (10ből hány pont)

inb4 érdemes linket is megfigyelni


0/10

ha ez kell
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 28 2010 12:25pm
Quote (sunnymarcell @ May 28 2010 06:22pm)
http://gicicus.freeblog.hu/files/k%C3%A9pek/az%C3%BAr_cica.jpg

lekicsinyítettem, tükröztem, egymás mellé raktam, és ráírtam a nevem

csak annyi érdekel, tetszik e vagy sem, és mennyire (10ből hány pont)


első sig, imo nem nagy munka kb paintben tudok ilyet csinálni ahogy a sub 99%-a.
nem bántani akarlak de ez nem lett olyan jó. 3/10
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 28 2010 12:27pm
Quote (uberpro123 @ 28 May 2010 20:25)
első sig, imo nem nagy munka kb paintben tudok ilyet csinálni ahogy a sub 99%-a.
nem bántani akarlak de ez nem lett olyan jó. 3/10


ebből lehet PS-el jobbat kihozni? letöltöm és megpróbálom
Go Back To Magyar Topic List
Prev1126512661267126812691311Next
Closed New Topic New Poll