Quote (sunnymarcell @ May 28 2010 06:22pm)
http://gicicus.freeblog.hu/files/k%C3%A9pek/az%C3%BAr_cica.jpg
lekicsinyítettem, tükröztem, egymás mellé raktam, és ráírtam a nevem
csak annyi érdekel, tetszik e vagy sem, és mennyire (10ből hány pont)
első sig, imo nem nagy munka kb paintben tudok ilyet csinálni ahogy a sub 99%-a.
nem bántani akarlak de ez nem lett olyan jó. 3/10