d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1126412651266126712681468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jul 24 2021 04:18pm
Quote (-joey- @ 23 Jul 2021 13:46)
Joshitól meg a többi politika tudományát űzőtől kérdezem: ebből a demagóg népszavazásból hogy jönne ki legrosszabbul a fidesz?

1) menjek el szavazni, és ikszeljem be a nemet (= lmbtq propagandista vagyok)
2) menjek el szavazni és ikszeljem be az igent (= homofób white trash vagyok)
3) menjek el és szavazzak érvénytelenül (= hülye kérdésre hülye válasz)
4) ne menjek el szavazni (= nem támogatom a részvételemmel ezt a szart)


langolo vonattal hajtasz bele a szavazoepuletbe mikozben azt uvoltod hogy O1G
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 25 2021 12:20pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 25 2021 12:53pm
Quote (-joey- @ Jul 23 2021 01:46pm)
Joshitól meg a többi politika tudományát űzőtől kérdezem: ebből a demagóg népszavazásból hogy jönne ki legrosszabbul a fidesz?

1) menjek el szavazni, és ikszeljem be a nemet (= lmbtq propagandista vagyok)
2) menjek el szavazni és ikszeljem be az igent (= homofób white trash vagyok)
3) menjek el és szavazzak érvénytelenül (= hülye kérdésre hülye válasz)
4) ne menjek el szavazni (= nem támogatom a részvételemmel ezt a szart)



Ne menj el szavazni
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Jul 25 2021 10:32pm
Quote (-joey- @ Jul 25 2021 08:20pm)
https://www.youtube.com/watch?v=ZxqIiAPMr6M


Bohócok
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 26 2021 06:28am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 26 2021 11:43am
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Jul 29 2021 02:12am
Quote (-joey- @ 23 Jul 2021 13:46)
Joshitól meg a többi politika tudományát űzőtől kérdezem: ebből a demagóg népszavazásból hogy jönne ki legrosszabbul a fidesz?

1) menjek el szavazni, és ikszeljem be a nemet (= lmbtq propagandista vagyok)
2) menjek el szavazni és ikszeljem be az igent (= homofób white trash vagyok)
3) menjek el és szavazzak érvénytelenül (= hülye kérdésre hülye válasz)
4) ne menjek el szavazni (= nem támogatom a részvételemmel ezt a szart)


Eddig minden népszavazásra IS, elmentem, még a migránsosra is. Az is bűzlött a propagandától, de annak legalább volt minimális értelme. (Akkor még nem tudtuk hogy háromszor annyi migrit fog a fidesz beengedni mint brüsszel ránk akar sózni +30ezer letelepedési kötvényes + 3000 török vendégmunkás csak tiszaújvárosi MOL üzemnél stb stb)

Erre viszont nem fogok elmenni, és szinte biztos vagyok hogy nem is lesz meg az 50%os részvételi arány ami a migránsosnál is oltári pofára esés volt nekik. Ezt tudom javasolni neked is. Ha érvénytelenül vagy Nemmel szavazol azt fel tudják használni + ha meg van az 50%os érvényességi küszöb az is duplapluszjó nekik. viszont ha el se mész azzal nem tudnak mit kezdeni.

Azért sincs semmi értelme ennek a törvénynek, mert jelenleg is csak az osztályfőnök vagy kijelölt tanár/védőnő tarthat szexuális felvilágosítást, Olyanról még nem hallottam hogy az utcáról behívták volna Terriblekket vagy Koncsítavurszt hogy tartson már a gyerekeknek felvilágosítást.
Ennek az egésznek egyetlen értelme van, a fidesz át akarja kenni magáról a Szájer féle "melegorgiázó" meg a Kaleta féle "pedofil" jelzőt az ellenzékre. Több szempontból is, de ezt a Jobbik csinálta jól hogy megszavazták, aztán bocsánatot kértek a melegektől meg mondták hogy kormányváltás után majd kiveszik a rájuk nézve jogsértő részeket. Ezt kellett volna csinálnia a többi pártnak is, meg azt nem tudta volna utána a fidesz felhasználni propagandára, de ez csak az én véleményem.
A népszavazás meg csak a lehallgatási világbotrány elkenése miatt van

This post was edited by Thomas Cross on Jul 29 2021 02:15am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2021 06:11am
arról ofc nincs népszavazás, hogy az egészségügyet fejlesszék vagy inkább legyen még 6db 60 ezres stadion
csak az érdekes kérdés, hogy ki-kinek a faszát szopja vagy ne szopja
nyilván
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 29 2021 06:14am
"Fegyor" jol kiposztolta az Olimpias dolgokat meg hogy mennyire buszkek lehetunk es HAJRA MAGYAROK!
De azert nolimpia lel
Kar hogy nem lesz Magyarorszagon Olimpia soha a budos eletben, azt az egy alkalmat is sikerult elkurni amikor lehetett volna. Most meg van pofajuk gratulalgatni.. Azert ez a Magyar politika eleg csovesbanat tbh.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 29 2021 06:15am
Quote (Senee @ 29 Jul 2021 20:11)
arról ofc nincs népszavazás, hogy az egészségügyet fejlesszék vagy inkább legyen még 6db 60 ezres stadion
csak az érdekes kérdés, hogy ki-kinek a faszát szopja vagy ne szopja
nyilván


En mondjuk egy brazil kolbaszt a szamba vennek csak hogy egy kicsit megnyugodjak.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1126412651266126712681468Next
Add Reply New Topic New Poll