d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1126312641265126612671468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 22 2021 10:14pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 23 2021 12:04am
Quote (-joey- @ 23 Jul 2021 06:14)


raeditelhetted volna, hogy felcsipem mesht, ha mar ricsi :D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 23 2021 12:39am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 23 2021 12:58am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 23 Jul 2021 08:39)


Jelöld meg a forrást Battyán ;)
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 23 2021 01:00am
Quote (Ghostmasterq @ 23 Jul 2021 08:58)
Jelöld meg a forrást Battyán ;)


joey se jelolte meg :)
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 23 2021 01:04am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 23 Jul 2021 09:00)
joey se jelolte meg :)


De itt azért vicces mert a képet én csináltam
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 23 2021 05:46am
Joshitól meg a többi politika tudományát űzőtől kérdezem: ebből a demagóg népszavazásból hogy jönne ki legrosszabbul a fidesz?

1) menjek el szavazni, és ikszeljem be a nemet (= lmbtq propagandista vagyok)
2) menjek el szavazni és ikszeljem be az igent (= homofób white trash vagyok)
3) menjek el és szavazzak érvénytelenül (= hülye kérdésre hülye válasz)
4) ne menjek el szavazni (= nem támogatom a részvételemmel ezt a szart)

This post was edited by -joey- on Jul 23 2021 05:47am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 23 2021 07:43am
Quote (-joey- @ 23 Jul 2021 13:46)
Joshitól meg a többi politika tudományát űzőtől kérdezem: ebből a demagóg népszavazásból hogy jönne ki legrosszabbul a fidesz?

1) menjek el szavazni, és ikszeljem be a nemet (= lmbtq propagandista vagyok)
2) menjek el szavazni és ikszeljem be az igent (= homofób white trash vagyok)
3) menjek el és szavazzak érvénytelenül (= hülye kérdésre hülye válasz)
4) ne menjek el szavazni (= nem támogatom a részvételemmel ezt a szart)



Konkrétan ő fényessége mondta el a reggeli rádióinterjúban, hogy a törvényt nem befolyásolja a népszavazás, hiszen már megszavazták (akkor mi a fasz értelme van)

Azzal érvelt, hogy azért kell mégis megszavaztatni, mert Brüsszel megtámadta Magyarországot és ezzel tudunk védekezni :santa:
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Jul 23 2021 12:30pm
Quote (Fej @ Jul 23 2021 03:43pm)
Konkrétan ő fényessége mondta el a reggeli rádióinterjúban, hogy a törvényt nem befolyásolja a népszavazás, hiszen már megszavazták (akkor mi a fasz értelme van)

Azzal érvelt, hogy azért kell mégis megszavaztatni, mert Brüsszel megtámadta Magyarországot és ezzel tudunk védekezni :santa:


És ha nem jön ki cégeredménynek, akkor meghamisítják? :D
Szóval mi értelme is van?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 23 2021 01:19pm
Quote (-joey- @ 23 Jul 2021 13:46)
Joshitól meg a többi politika tudományát űzőtől kérdezem: ebből a demagóg népszavazásból hogy jönne ki legrosszabbul a fidesz?

1) menjek el szavazni, és ikszeljem be a nemet (= lmbtq propagandista vagyok)
2) menjek el szavazni és ikszeljem be az igent (= homofób white trash vagyok)
3) menjek el és szavazzak érvénytelenül (= hülye kérdésre hülye válasz)
4) ne menjek el szavazni (= nem támogatom a részvételemmel ezt a szart)


sehogy sajnos
Go Back To Magyar Topic List
Prev1126312641265126612671468Next
Add Reply New Topic New Poll