Quote (-joey- @ 23 Jul 2021 13:46)
Joshitól meg a többi politika tudományát űzőtől kérdezem: ebből a demagóg népszavazásból hogy jönne ki legrosszabbul a fidesz?
1) menjek el szavazni, és ikszeljem be a nemet (= lmbtq propagandista vagyok)
2) menjek el szavazni és ikszeljem be az igent (= homofób white trash vagyok)
3) menjek el és szavazzak érvénytelenül (= hülye kérdésre hülye válasz)
4) ne menjek el szavazni (= nem támogatom a részvételemmel ezt a szart)
Konkrétan ő fényessége mondta el a reggeli rádióinterjúban, hogy a törvényt nem befolyásolja a népszavazás, hiszen már megszavazták (akkor mi a fasz értelme van)
Azzal érvelt, hogy azért kell mégis megszavaztatni, mert Brüsszel megtámadta Magyarországot és ezzel tudunk védekezni