d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1126312641265126612671311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 28 2010 10:38am
Quote (Fezmin @ 28 May 2010 17:37)
Nem az a lényeg! Tök mind1 ki csinálta, honnan van, csak az számítana, hogy a népnek melyik tetszik a legjobban. :)


hmm mondjuk itt is lenne egy kis elfogultság szerintem barát-nembarát vagy greenfag-gel szemben

de én neveznék vagy 3-4et :D
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 28 2010 10:44am
Quote (Fezmin @ May 28 2010 05:37pm)
Nem az a lényeg! Tök mind1 ki csinálta, honnan van, csak az számítana, hogy a népnek melyik tetszik a legjobban. :)


Úgyis nyernél + nagyon korrupt lenne a szavazás (még ha nem nevezzük meg melyik sig kié is rájönnek). :(
Member
Posts: 44,286
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
May 28 2010 10:50am
Quote (Fezmin @ 28 May 2010 18:31)
Kénre rendezni egy hunsub sig szépségversenyt! :P Kiváncsi vagyok ki nyerne, csak nem tudom, hogy hogyan kéne megoldani a szavazást! :)



De most az épp aktuálisan "viselt" sigekkel kéne csatába szállni, nem újakat csinálni. :)


imin

Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 28 2010 10:50am
Quote (zenebuddhizmus @ 28 May 2010 17:50)
imin
http://i819.photobucket.com/albums/zz114/inyourface_/Signatures/zippo3.jpg
http://i819.photobucket.com/albums/zz114/inyourface_/Signatures/injurfejsz.jpg


ki az az inurface? :o

;)
Member
Posts: 44,286
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
May 28 2010 10:51am
Quote (IvOjoGhuRT @ 28 May 2010 18:50)
ki az az inurface? :o

;)


:huh:
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 28 2010 10:54am
Quote (zenebuddhizmus @ 28 May 2010 18:50)
imin
http://i819.photobucket.com/albums/zz114/inyourface_/Signatures/zippo3.jpg
http://i819.photobucket.com/albums/zz114/inyourface_/Signatures/injurfejsz.jpg


énisénis

Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 28 2010 10:58am
Quote (Fezmin @ 28 May 2010 18:37)
Nem az a lényeg! Tök mind1 ki csinálta, honnan van, csak az számítana, hogy a népnek melyik tetszik a legjobban. :)


ofc az enyém a legjobb
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 28 2010 10:59am
Okvan akkor beszállok....

Member
Posts: 44,286
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
May 28 2010 11:07am
Quote (TeXxas @ 28 May 2010 18:59)
Okvan akkor beszállok....

http://img40.imagefra.me/img/img40/2/3/2/log_in/f_tnbwwxm_e225129.png


szóval petike is beszáll

Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 28 2010 11:09am
beszállnék
Go Back To Magyar Topic List
Prev1126312641265126612671311Next
Closed New Topic New Poll