Quote (csak_a_kommenteket_jottem_olvasn @ Jul 21 2021 04:02pm)
Gondoltam felnézek ide, hátha nagy Pegasus-botrány kitárgyalás folyik, de nem :(
Kibaszottul szánalmas ez az ország. A kormány bedobta az lmbtq népszavazást, meg brüsszelezett-sorosozott egy kicsit, és ezzel el is van intézve.
A birka fideszeseknek egyáltalán nem jut már el az agyáig semmilyen kormánykritika, kormányt érintő botrány és sajnos még mindig ők vannak többségben, úgyhogy marad ez a szar.