d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1126212631264126512662492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 6 2012 11:41am
Quote (Nerz8 @ 6 Jul 2012 18:37)
elkezdtem hallgatni, kíváncsi vagyok meddig bírom.


http://www.youtube.com/watch?v=T2RaehsIbkU
én most ezt csapatom
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 6 2012 11:45am
Quote (farki @ 6 Jul 2012 19:41)


ez kurva jó :D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 6 2012 11:53am
Quote (Nerz8 @ 6 Jul 2012 18:37)
elkezdtem hallgatni, kíváncsi vagyok meddig bírom.


16. perc és már a fejemet is úgy rázom, mint ők.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 6 2012 12:10pm
Quote (farki @ Jul 6 2012 07:41pm)


NEM TUDOM KIKAPCSOLNI
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 6 2012 12:25pm
akkor en is lezsibbasztom magam
http://www.youtube.com/watch?v=q44qwyHlMfk
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 6 2012 12:29pm


ez is tök jó
tud az ember kivel beszélgetni és még nem is pofáz közbe és mosolyog mindene
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 6 2012 01:45pm
Quote (Senee @ 6 Jul 2012 20:29)
http://www.youtube.com/watch?v=wmodU1uK5V8

ez is tök jó
tud az ember kivel beszélgetni és még nem is pofáz közbe és mosolyog mindene


:DDDDD



ez a biznisz!!!




/e:

ezek a 10 órás videók... omg.

This post was edited by TassassinHc on Jul 6 2012 01:48pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 6 2012 01:47pm
Quote (TassassinHc @ Jul 6 2012 07:45pm)
:DDDDD



ez a biznisz!!!

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/552493_372024252866294_1494859294_n.jpg


és nyilván bemondásra majd azt mondja hogy akkor ok
meg lol mi az h odamész bill gatsehez.. hova meg hogyan lol meg ilyen öttlettell van egyáltalán lánya

This post was edited by Senee on Jul 6 2012 01:48pm
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 6 2012 01:50pm
Quote (Senee @ 6 Jul 2012 21:47)
és nyilván bemondásra majd azt mondja hogy akkor ok
meg lol mi az h odamész bill gatsehez.. hova meg hogyan lol meg ilyen öttlettell van egyáltalán lánya


NYILVÁN BAZDMEG :DDDDD
a köcsöglistát nem nyerted meg, nő is voltál már és még nem vagy az újra, most meg nyilvánvalósággal van bajod?
"nem vagy te egy kicsit kabbe a faszom?"

:D

This post was edited by TassassinHc on Jul 6 2012 01:50pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 6 2012 01:53pm
Quote (TassassinHc @ Jul 6 2012 07:50pm)
NYILVÁN BAZDMEG :DDDDD
a köcsöglistát nem nyerted meg, nő is voltál már és még nem vagy az újra, most meg nyilvánvalósággal van bajod?
"nem vagy te egy kicsit kabbe a faszom?"

:D


nem az de minden vicc meg átverés akkor jó ha nagyon erősen valóságszagú
pl most mondhatnám, hogy lejöt a szaturnusz ufohercege hozám és mondta vegyem el a lányát de azt mondtam nem me nagy a feje xdxdfxgxdgxdg
de látod ez nem vicces mer niylvánvalóan 0 valóságtartalommal bír
az emberek azt ezsik meg azt szeretik ami valóságos megtörtént etc ezért szar ez a kiss ádám is mert már megtanulja a sok hülyesését amit ö talál ki mert már nincs mit mondania mert nincs annyi átélt története és ez igy már nem jo
Go Back To Magyar Topic List
Prev1126212631264126512662492Next
Add Reply New Topic New Poll