Quote (TassassinHc @ Jul 6 2012 07:50pm)
NYILVÁN BAZDMEG :DDDDD
a köcsöglistát nem nyerted meg, nő is voltál már és még nem vagy az újra, most meg nyilvánvalósággal van bajod?
"nem vagy te egy kicsit kabbe a faszom?"

nem az de minden vicc meg átverés akkor jó ha nagyon erősen valóságszagú
pl most mondhatnám, hogy lejöt a szaturnusz ufohercege hozám és mondta vegyem el a lányát de azt mondtam nem me nagy a feje xdxdfxgxdgxdg
de látod ez nem vicces mer niylvánvalóan 0 valóságtartalommal bír
az emberek azt ezsik meg azt szeretik ami valóságos megtörtént etc ezért szar ez a kiss ádám is mert már megtanulja a sok hülyesését amit ö talál ki mert már nincs mit mondania mert nincs annyi átélt története és ez igy már nem jo