Kénre rendezni egy hunsub sig szépségversenyt!

Kiváncsi vagyok ki nyerne, csak nem tudom, hogy hogyan kéne megoldani a szavazást!

Quote (Sorvatkutyuska @ May 28 2010 05:32pm)
volt már sok hunsub gfx battle, de általában érdeklődés hiányában elmarad
De most az épp aktuálisan "viselt" sigekkel kéne csatába szállni, nem újakat csinálni.
This post was edited by Fezmin on May 28 2010 10:33am