d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1126212631264126512661311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 28 2010 10:10am
Quote (Fezmin @ May 28 2010 05:08pm)
Hááát nem bántásból de nem az igazi...  :)


Enyém:
http://img51.imageshack.us/img51/8623/myoldsig.jpg

vs Tied:
http://i46.tinypic.com/iydikx.jpg

:P


Jóóóó tudom. :D
C4D-khez nincs valami jó tutorialod, hjogy tudok olyat csinálni mint a tied? :)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 28 2010 10:11am
Quote (TeXxas @ 28 May 2010 18:10)
Jóóóó tudom. :D
C4D-khez nincs valami jó tutorialod, hjogy tudok olyat csinálni mint a tied? :)


Tanulj meg olyan sigeket csinálni, mint amilyenem most van és még barátok is lehetünk. :D
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 28 2010 10:13am
Quote (Fezmin @ 28 May 2010 17:08)
Hááát nem bántásból de nem az igazi... :)


Enyém:
http://img51.imageshack.us/img51/8623/myoldsig.jpg


vs


Tied:
http://i46.tinypic.com/iydikx.jpg

:P


nem bántásból de nekem jobban bejön a greenfagé, de ettől még egy butageci marad
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 28 2010 10:15am
Quote (IvOjoGhuRT @ May 28 2010 05:13pm)
nem bántásból de nekem jobban bejön a greenfagé, de ettől még egy butageci marad


Na erre nem számitottam XD
Nekem is Fezminé tetcik jobban mert szépek rajta a c4dk és világosabb mégis dark beütésű. Hordanám is ofc de már más használja sajna. :(


Quote (josheide @ May 28 2010 05:11pm)
Tanulj meg olyan sigeket csinálni, mint amilyenem most van és még barátok is lehetünk. :D


Tanulj meg pricecheckelni meg fogócskázni diabloban és meggondolom megtanuljak e photoshoppozni nub.
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 28 2010 10:23am
Quote (TeXxas @ May 28 2010 04:15pm)
Na erre nem számitottam XD
Nekem is Fezminé tetcik jobban mert szépek rajta a c4dk és világosabb mégis dark beütésű. Hordanám is ofc de már más használja sajna. :(




Tanulj meg pricecheckelni meg fogócskázni diabloban és meggondolom megtanuljak e photoshoppozni nub.


ezek ám az életcélok
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 28 2010 10:24am
Quote (Sorvatkutyuska @ May 28 2010 04:23pm)
ezek ám az életcélok


lya.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 28 2010 10:31am
Kénre rendezni egy hunsub sig szépségversenyt! :P Kiváncsi vagyok ki nyerne, csak nem tudom, hogy hogyan kéne megoldani a szavazást! :)

Quote (Sorvatkutyuska @ May 28 2010 05:32pm)
volt már sok hunsub gfx battle, de általában érdeklődés hiányában elmarad


De most az épp aktuálisan "viselt" sigekkel kéne csatába szállni, nem újakat csinálni. :)

This post was edited by Fezmin on May 28 2010 10:33am
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 28 2010 10:32am
Quote (Fezmin @ May 28 2010 04:31pm)
Kénre rendezni egy hunsub sig szépségversenyt! :P Kiváncsi vagyok ki nyerne, csak nem tudom, hogy hogyan kéne megoldani a szavazást! :)


volt már sok hunsub gfx battle, de általában érdeklődés hiányában elmarad
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 28 2010 10:34am
Quote (Sorvatkutyuska @ 28 May 2010 17:32)
volt már sok hunsub gfx battle, de általában érdeklődés hiányában elmarad


a vicces az, hogy pl én neveznék mindkét sigemmel de egyik se az én érdemem xD

de ReDEyeS-nek én tettem rá a KND-ból négyeskét :D
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 28 2010 10:37am
Quote (IvOjoGhuRT @ May 28 2010 05:34pm)
a vicces az, hogy pl én neveznék mindkét sigemmel de egyik se az én érdemem xD

de ReDEyeS-nek én tettem rá a KND-ból négyeskét :D


Nem az a lényeg! Tök mind1 ki csinálta, honnan van, csak az számítana, hogy a népnek melyik tetszik a legjobban. :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1126212631264126512661311Next
Closed New Topic New Poll