Quote (uberpro123 @ May 27 2010 09:14pm)
bump. ^^
De....

PM plz újra az alap képet/képeket, és írd le, hogy mit is szeretnál.

( Sry, de megfolyt az élet, nem emlékezhetek mindenre!

)
Quote (uberpro123 @ May 27 2010 09:18pm)
ide beszúrom a képet.

http://m.blog.hu/se/sessions/image/paul_kalkbrenner.jpg
+ egy hozzá illő ava ha nem probléma.

óóóóóóóóóóókééééééééééééé
rajta leszek
This post was edited by Fezmin on May 27 2010 02:19pm