d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1126112621263126412651311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 27 2010 02:14pm
Quote (uberpro123 @ May 26 2010 06:50pm)
Fezmin remélem nem felejtetted el az én kérésemet sem. :wub:


bump. ^^
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 27 2010 02:16pm
Quote (uberpro123 @ May 27 2010 09:14pm)
bump. ^^


De.... :unsure: PM plz újra az alap képet/képeket, és írd le, hogy mit is szeretnál. :)
( Sry, de megfolyt az élet, nem emlékezhetek mindenre! :P )

Quote (uberpro123 @ May 27 2010 09:18pm)
ide beszúrom a képet. :)

http://m.blog.hu/se/sessions/image/paul_kalkbrenner.jpg

+ egy hozzá illő ava ha nem probléma. :)


óóóóóóóóóóókééééééééééééé

rajta leszek :)

This post was edited by Fezmin on May 27 2010 02:19pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 27 2010 02:18pm
Quote (Fezmin @ May 27 2010 08:16pm)
De....  :unsure: PM plz újra az alap képet/képeket, és írd le, hogy mit is szeretnál. :)
( Sry, de megfolyt az élet, nem emlékezhetek mindenre! :P )


ide beszúrom a képet. :)




+ egy hozzá illő ava ha nem probléma. :)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 27 2010 02:22pm
Quote (Fezmin @ May 27 2010 08:16pm)
De.... :unsure: PM plz újra az alap képet/képeket, és írd le, hogy mit is szeretnál. :)
( Sry, de megfolyt az élet, nem emlékezhetek mindenre! :P )



óóóóóóóóóóókééééééééééééé

rajta leszek :)


bocsánat elfelejtettem megköszönni. :S
Köszi. :)
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 27 2010 02:50pm


nem nagy szám, első sigem

r8 it
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 28 2010 02:50am
Quote (sunnymarcell @ May 27 2010 08:50pm)
http://i47.tinypic.com/skztpz.jpg

nem nagy szám, első sigem

r8 it


:D
Mekkora fogyatékos vagy bakker
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 28 2010 09:58am

Miért szar?
XD
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 28 2010 10:00am
Quote (TeXxas @ 28 May 2010 16:58)
http://i46.tinypic.com/iydikx.jpg
Miért szar?
XD


nem szar ez, tökéletesen tükrözi a fejedben lévő sötétséget
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 28 2010 10:07am
Quote (IvOjoGhuRT @ May 28 2010 05:00pm)
nem szar ez, tökéletesen tükrözi a fejedben lévő sötétséget


<_< nub.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 28 2010 10:08am
Quote (TeXxas @ May 28 2010 04:58pm)
http://i46.tinypic.com/iydikx.jpg
Miért szar?
XD


Hááát nem bántásból de nem az igazi... :)


Enyém:



vs


Tied:


:P

This post was edited by Fezmin on May 28 2010 10:10am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1126112621263126412651311Next
Closed New Topic New Poll