d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1126012611262126312641311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
May 26 2010 01:38pm


ebböl tudna nekem valaki sig-et csinálni?

This post was edited by Sanyika on May 26 2010 01:40pm
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 26 2010 03:07pm
Így 3 év után szeretném lecserélni az avataromat, ha volna olyan kedves és vállalkozószellemű valaki, hogy megcsinálná, az írhatna nekem.
Fizetni sajnos nem tudok, de ha a jövőben egy kis fg manifesztálódik a számlámra, akkor honoráni fogom. :)

Előre is köszönöm annak a bizonyos embernek.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 27 2010 05:51am
Quote (ZsDanee @ May 26 2010 10:07pm)
Így 3 év után szeretném lecserélni az avataromat, ha volna olyan kedves és vállalkozószellemű valaki, hogy megcsinálná, az írhatna nekem.
Fizetni sajnos nem tudok, de ha a jövőben egy kis fg manifesztálódik a számlámra, akkor honoráni fogom. :)

Előre is köszönöm annak a bizonyos embernek.


Ehhez mint szólsz? :)



Quote (Sanyika @ May 26 2010 08:38pm)
http://zene.hu/image/db_album/.640x640/3109.jpg

ebböl tudna nekem valaki sig-et csinálni?


És te ehhez? :)



( Véleményezzétek is a siget plz! :) )

This post was edited by Fezmin on May 27 2010 06:20am
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
May 27 2010 08:45am
Quote (Fezmin @ 27 May 2010 13:51)
Ehhez mint szólsz? :)

http://img84.imageshack.us/img84/8873/avattara.png



És te ehhez? :)

http://img46.imageshack.us/img46/1292/sanyika.png

( Véleményezzétek is a siget plz! :) )


egyszerü de jó

8/10
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 27 2010 08:51am
Quote (Fezmin @ 27 May 2010 13:51)
Ehhez mint szólsz? :)

http://img84.imageshack.us/img84/8873/avattara.png



És te ehhez? :)

http://img46.imageshack.us/img46/1292/sanyika.png

( Véleményezzétek is a siget plz! :) )


tök jó lett
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 27 2010 09:39am
Quote (Fezmin @ 27 May 2010 12:51)
Ehhez mint szólsz? :)

http://img84.imageshack.us/img84/8873/avattara.png

És te ehhez? :)

http://img46.imageshack.us/img46/1292/sanyika.png

( Véleményezzétek is a siget plz! :) )


az első elég ijesztő 7/10
a második viszont nagyon tetszik 9,5/10
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 27 2010 10:48am
Quote (Fezmin @ 27 May 2010 12:51)
Ehhez mint szólsz? :)

http://img84.imageshack.us/img84/8873/avattara.png



És te ehhez? :)

http://img46.imageshack.us/img46/1292/sanyika.png

( Véleményezzétek is a siget plz! :) )


a második nagyon jó, imádom az ilyen nem "kocka" sigeket :)

a másik beteg, de ha danee-nak tetszik akkor jó
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 27 2010 10:52am
Kösz srácok, úgy fest azért a többségnek tetszik ez a stílusú sig, lehet visszaállok megint ezekre picit. :) ( csak ezekkel nehéz 70kbyte-on belül maradni. )
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 27 2010 11:12am
Quote (Fezmin @ 27 May 2010 18:52)
Kösz srácok, úgy fest azért a többségnek tetszik ez a stílusú sig, lehet visszaállok megint ezekre picit. :) ( csak ezekkel nehéz 70kbyte-on belül maradni. )


de akkor rakj bele valami "extrát" is
mert ez így kb annyi, hogy megcsináltad az alapját és rá clipping maskoltad a képet

meg a text sem az igazi

:-\\
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 27 2010 11:15am
Quote (Ad4mz @ May 27 2010 05:12pm)
de akkor rakj bele valami "extrát" is
mert ez így kb annyi, hogy megcsináltad az alapját és rá clipping maskoltad a képet

meg a text sem az igazi

:-\\


this, de ezzel a képpel mondjuk sok mindent nem lehetett volna kezdeni

This post was edited by xGurke on May 27 2010 11:15am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1126012611262126312641311Next
Closed New Topic New Poll