Quote (ZsDanee @ May 26 2010 10:07pm)
Így 3 év után szeretném lecserélni az avataromat, ha volna olyan kedves és vállalkozószellemű valaki, hogy megcsinálná, az írhatna nekem.
Fizetni sajnos nem tudok, de ha a jövőben egy kis fg manifesztálódik a számlámra, akkor honoráni fogom.

Előre is köszönöm annak a bizonyos embernek.
Ehhez mint szólsz?


Quote (Sanyika @ May 26 2010 08:38pm)
http://zene.hu/image/db_album/.640x640/3109.jpg
ebböl tudna nekem valaki sig-et csinálni?
És te ehhez?


( Véleményezzétek is a siget plz!

)
This post was edited by Fezmin on May 27 2010 06:20am