Quote (SummertimeClothes @ 4 Jul 2012 18:15)
nekem is tetszett, csak hogy igy estefele is jojjon egy kis szopas
pedig nekem megcsak nem is lapalja volt

Quote (Nerz8 @ 4 Jul 2012 18:17)
én láttam és ez a lényeg!
ígyvan, többi úgyis söpredék pária, akit mindenki utál a subon