Quote (Fezmin @ 25 May 2010 22:30)
Np!

Ha
lesz időm majd próbálok egy másikat csinálni!

( de az sajnos nem most lesz

)
nem sürgető, igazából a régit is nagyon szeretem, meg most ezt is ami Joghurtnak van, szóval ha van kedved és ihleted csak akkor vágj bele, nem hajt a tatár és semmi kötelező nincs benne

ha élvezetből készül úgyis jobb lesz
