d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1125912601261126212631311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 25 2010 01:40pm
Quote (xGurke @ 25 May 2010 20:14)
azért bmth >bvb
kinézetben és zenében is : D
de örülök hogy tetszik a sigem ^^ igazából ádámot kell imádni érte <3 már nem egy sörrel lógok neki :hug:


:G
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
May 25 2010 01:48pm
Quote (Fezmin @ May 24 2010 11:25pm)
Ehhez mit szólsz? :)

http://img35.imageshack.us/img35/6312/redeyesy.jpg


Nekem ez most nem jön be. :(

(bár nem is nekem kell, hogy tetszen.)
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 25 2010 03:23pm
Quote (Fezmin @ 24 May 2010 23:25)
Ehhez mit szólsz? :)



jaaj Fezminkém nem felejtettelek ám el, csak húzós egy napom volt

igazából a style még mindig tetszik, kicsit darkos, de a stock vhogy nem... olyan ... passz nem tudom, de sajna nem tetszik :(
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 25 2010 03:30pm
Quote (IvOjoGhuRT @ May 25 2010 10:23pm)
jaaj Fezminkém nem felejtettelek ám el, csak húzós egy napom volt

igazából a style még mindig tetszik, kicsit darkos, de a stock vhogy nem... olyan ... passz nem tudom, de sajna nem tetszik :(


Np! :) Ha lesz időmmajd próbálok egy másikat csinálni! :) ( de az sajnos nem most lesz :wacko: )

This post was edited by Fezmin on May 25 2010 03:36pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 25 2010 03:31pm
Quote (Fezmin @ May 25 2010 10:30pm)
Np! :) Ha lesz időm majd próbálok egy másikat csinálni! :) ( de az sajnos nem most lesz  :wacko: )


hiába töröd magad random, grindély fél kézzel jobbat csinál
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 25 2010 03:35pm
Quote (Fezmin @ 25 May 2010 22:30)
Np! :) Ha lesz időm majd próbálok egy másikat csinálni! :) ( de az sajnos nem most lesz  :wacko: )


nem sürgető, igazából a régit is nagyon szeretem, meg most ezt is ami Joghurtnak van, szóval ha van kedved és ihleted csak akkor vágj bele, nem hajt a tatár és semmi kötelező nincs benne :)

ha élvezetből készül úgyis jobb lesz ;)
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 26 2010 08:39am
valaki csinaljon nekem tüzes siget :cry:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 26 2010 08:51am
Quote (kuzdithom @ 26 May 2010 16:39)
valaki csinaljon nekem tüzes siget  :cry:


Égő BME :drool:
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 26 2010 09:48am
Quote (josheide @ May 26 2010 02:51pm)
Égő BME  :drool:


néger vagy
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 26 2010 12:50pm
Fezmin remélem nem felejtetted el az én kérésemet sem. :wub:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1125912601261126212631311Next
Closed New Topic New Poll