Quote (CyberPunk666 @ 19 Jun 2015 19:46)
Ma mentem 151-es busszal melóba.
Felszállnak az ellenőrök (joey volt ofc), elkezdik az ellenőrzést a busz két végéről. Megállunk a következő megállóban és leszállnak páran, meg van aki meggondolja magát és nem száll fel.
Elindulunk tovább és odaér az ellenőr az előttem ülőhöz, aki erre átadja a személyi igazolványát. Közben a másik ellenőr, aki előrébb volt szintén kapott egy személyit az ott ülőtől.
Mind a kettő megbüntetett ott volt már és látta, hogy jön az ellenőr és közben volt egy megálló. Mégis mi a jó fenéért nem szálltak le?
Aztán ezt sikerült megfejelnie azzal, hogy a következő megállóban meg le is szállt, szóval kb 200 méter sétával letudta volna, ha siet, akkor is...
WTF?
De ketten is ilyen hülyék? Mindkettő látta, hogy jönnek és volt még egy megállójuk leszállni. Nem értem.
ezért kell kocsival járni
akar a faszom a többi csövessel egy légtérbe ülni, az ülések is mind szarosak meg aids cseppesek