d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11251261271281294765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 19 2015 11:55am
Quote (CyberPunk666 @ 19 Jun 2015 19:46)
Ma mentem 151-es busszal melóba.
Felszállnak az ellenőrök (joey volt ofc), elkezdik az ellenőrzést a busz két végéről. Megállunk a következő megállóban és leszállnak páran, meg van aki meggondolja magát és nem száll fel.
Elindulunk tovább és odaér az ellenőr az előttem ülőhöz, aki erre átadja a személyi igazolványát. Közben a másik ellenőr, aki előrébb volt szintén kapott egy személyit az ott ülőtől.

Mind a kettő megbüntetett ott volt már és látta, hogy jön az ellenőr és közben volt egy megálló. Mégis mi a jó fenéért nem szálltak le?

Aztán ezt sikerült megfejelnie azzal, hogy a következő megállóban meg le is szállt, szóval kb 200 méter sétával letudta volna, ha siet, akkor is...


WTF?

De ketten is ilyen hülyék? Mindkettő látta, hogy jönnek és volt még egy megállójuk leszállni. Nem értem.


Beépített emberek voltak. Így próbálja tudat alatt okítani a népet a BKV, hogy hogyan viselkedjenek, ha blicceléskor elkapják őket az ellenőrök.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 19 2015 11:59am
Quote (CyberPunk666 @ 19 Jun 2015 19:46)
Ma mentem 151-es busszal melóba.
Felszállnak az ellenőrök (joey volt ofc), elkezdik az ellenőrzést a busz két végéről. Megállunk a következő megállóban és leszállnak páran, meg van aki meggondolja magát és nem száll fel.
Elindulunk tovább és odaér az ellenőr az előttem ülőhöz, aki erre átadja a személyi igazolványát. Közben a másik ellenőr, aki előrébb volt szintén kapott egy személyit az ott ülőtől.

Mind a kettő megbüntetett ott volt már és látta, hogy jön az ellenőr és közben volt egy megálló. Mégis mi a jó fenéért nem szálltak le?

Aztán ezt sikerült megfejelnie azzal, hogy a következő megállóban meg le is szállt, szóval kb 200 méter sétával letudta volna, ha siet, akkor is...


WTF?

De ketten is ilyen hülyék? Mindkettő látta, hogy jönnek és volt még egy megállójuk leszállni. Nem értem.


ezért kell kocsival járni

akar a faszom a többi csövessel egy légtérbe ülni, az ülések is mind szarosak meg aids cseppesek
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 19 2015 12:03pm
Quote (RRC @ 19 Jun 2015 19:59)
mind szarosak meg aids cseppesek


Le is nyalom mindig róla, nehogy a ruhám olyan legyen.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 19 2015 12:08pm


legmenobb resz az mkbol
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jun 19 2015 12:19pm
Quote (llllllllllll @ 19 Jun 2015 13:51)
felkelnék játszani kicsit
de ha már felkelek tanulnom kellene
de tanulásért nem akarok felkelni

ilyenkor mi a teendő


Verd kI.

De ezt már más is tanácsolta.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 19 2015 02:37pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 19 2015 03:23pm
a múlthéten melohelyen 16 fokra állítottam a klímát mert vert a víz
megfáztam és úgy fáj a torkom h alig birok nyelni :s
iszom a mézes teát meg gargalizálok sós vízzel
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 19 2015 04:38pm
nvm

This post was edited by NerfHydraDPS on Jun 19 2015 04:39pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 20 2015 02:54am
Föiskolahoz ki kell tölteni egy egyszeri browseres angoltesztet, es idöre megy.
Nagy a kisertes hogy megprobaljam meghackelni a rencert )))
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 20 2015 02:56am
Quote (Karan2_Returned @ 20 Jun 2015 10:54)
Föiskolahoz ki kell tölteni egy egyszeri browseres angoltesztet, es idöre megy.
Nagy a kisertes hogy megprobaljam meghackelni a rencert )))


Minek?
Go Back To Magyar Topic List
Prev11251261271281294765Next
Add Reply New Topic New Poll