d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1125126127128129614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 13 2014 01:01pm
Quote (Anarkin @ 13 Jan 2014 20:33)
kommunikációról szól az egész játék

btw lol, valami 12-6-ról 14-16-ra felhoztuk : D

http://2.ii.gl/i8kpsh.png


volt tegnap egy gamem ahol 2-14röl hoztuk vissza 14-15re :(
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 13 2014 01:41pm
Hihetetlen bazdmeg, mondom feljövök egy kicsit játszani tanulás után és megint egy kibaszott aimhackes az ellenfél csapatában.
Undorító volt, emiatt kaptunk ki 16-14re pedig jó kis csapat jött össze. Az ilyenek miatt megy el a kedvem ettől a fostalicskától, pedig még lőttem is eléggé...

Elkezdtem visszanézni a demot... anyám...

A csapata is írta, hogy cheatel dehát érthető h nem kickelték hisz lehozta nekik a játékot

This post was edited by fahrii on Jan 13 2014 01:42pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 13 2014 02:01pm
Quote (fahrii @ 13 Jan 2014 20:41)
Hihetetlen bazdmeg, mondom feljövök egy kicsit játszani tanulás után és megint egy kibaszott aimhackes az ellenfél csapatában.
Undorító volt, emiatt kaptunk ki 16-14re pedig jó kis csapat jött össze. Az ilyenek miatt megy el a kedvem ettől a fostalicskától, pedig még lőttem is eléggé...

Elkezdtem visszanézni a demot... anyám...

A csapata is írta, hogy cheatel dehát érthető h nem kickelték hisz lehozta nekik a játékot


csak 16-14-re aim ellen? :o
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 13 2014 02:04pm
Quote (Anarkin @ 13 Jan 2014 21:01)
csak 16-14-re aim ellen? :o


rohadt jó volt tényleg, lőtte mindenki
néhányan úgy hogy azthittem magamalászarok, én is 2. voltam
volt taktikázás, info, basszameg

a játék nagy részét shotival tolta, azzal alázott be mindenkit közelről, egyszerűen esély se volt b környékén az instant fejesek miatt

This post was edited by fahrii on Jan 13 2014 02:04pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 13 2014 05:03pm
ilyen master guardian I csapattársakat kapok

Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 06:44am
Quote (fahrii @ Jan 14 2014 01:43pm)


uhhh uhh uhh huhh huhhuhuhnuhhuhuhhh
bsaználak
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 14 2014 06:45am
tegnap 12 körön át fejest kaptam füstön át T kezdőről, úgy hogy mindegy volt hogy 1 vagy 5 másodpercet vártam füst után

eldöntöttem hogy ez nem éri meg a drága időmet, megyek tetrisezni
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 14 2014 06:46am
Quote (Anarkin @ Jan 14 2014 02:45pm)
tegnap 12 körön át fejest kaptam füstön át T kezdőről, úgy hogy mindegy volt hogy 1 vagy 5 másodpercet vártam füst után

eldöntöttem hogy ez nem éri meg a drága időmet, megyek tetrisezni




http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/ab51jQr_460sa.gif
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 14 2014 06:58am
Quote (Anarkin @ 14 Jan 2014 13:45)
tegnap 12 körön át fejest kaptam füstön át T kezdőről, úgy hogy mindegy volt hogy 1 vagy 5 másodpercet vártam füst után

eldöntöttem hogy ez nem éri meg a drága időmet, megyek tetrisezni


én is tegnap jöttem rá erre, max napi 1 kör csak hogy ne basszon vissza megint 1 skillgroupot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1125126127128129614Next
Add Reply New Topic New Poll