Quote (Anarkin @ 13 Jan 2014 21:01)
csak 16-14-re aim ellen?

rohadt jó volt tényleg, lőtte mindenki
néhányan úgy hogy azthittem magamalászarok, én is 2. voltam
volt taktikázás, info, basszameg
a játék nagy részét shotival tolta, azzal alázott be mindenkit közelről, egyszerűen esély se volt b környékén az instant fejesek miatt
This post was edited by fahrii on Jan 13 2014 02:04pm