d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev11251261271281291363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 17 2013 03:05pm
Quote (bajcli @ 17 Dec 2013 22:04)
sok minden nem kell hozza a giantokon kivul, csak egy valag card draw (arcane intellect, novice engineer, loot hoarder, gnomish inventor, etc)

najo, az igazi frost giant deckhez nem art 1-2 legendary se meg 2 pyroblast meg 1-2 doomsayer


Ja, neztem jo par videot, de meg sokat kell jatszanom az enchantozasert :<
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 17 2013 05:08pm
Quote (Moonflow @ 17 Dec 2013 23:05)
Ja, neztem jo par videot, de meg sokat kell jatszanom az enchantozasert :<


nekem is néznem kéne párat, többször kapok ki, mint nyerek
de legalább véletlen arénáztam egyet és megkaptam indiana jonest
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 17 2013 05:11pm
Quote (bajcli @ 17 Dec 2013 20:51)
We’ve been keeping an eye on Freeze mechanics for the past few months, and we’ve decided to make some changes to certain cards that utilize Freeze in this patch: Cone of Cold, Blizzard and Frost Nova. These cards are all having their mana costs increased by one. We understand that the Freeze mechanic can be frustrating to play against, and we feel that these changes should allow the opponent some additional time to be aggressive with their minions and well as slow the overall pacing of the control-based Mage play style while still keeping Freeze playable in many different types of decks.

:>


sok mindenen nem változtat
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 17 2013 05:24pm
Quote (sylke @ 18 Dec 2013 01:11)
sok mindenen nem változtat


nem, eleg fos change

de engem ANNYIRA nem zavar a cigany mage meta, most talan viable amivel szeretek is jatszani, ugyhogy ennpe

ha senki nem rerolloz, de legalabb kicsit szarabb lesz a mage, annal jobb
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 17 2013 05:51pm
jászottam párat a random pala deckemmel rankedben, zsinórban mentem el loss nélkül ~lvl14ig, pedig semmi extra nincs benne. jó ilyenkor a bonus csillag :D
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 18 2013 04:51am
lenne kedvetek egy ilyen eventre? 6-8an szerintem tuti összejönnénk, és egy single elemination tour lemehetne. blizzconhoz hasonlóan, csak itt bo3 lenne. 2 paklival nevezel, amit a verseny alatt nem modosithatsz.
és tekintve hogy relative sok uj jatekos van a körünkben, legendary cardok bannolva lennének, hogy emiatt ne legyen sirás. a többiböl amire szükséged van nagyjából meg tudod szerezni 2 adott fajból.
Lenne mondjuk 1 hét felkészólési idö, hogy szerezz még kártyákat ha kell, aztan indulna a dolog.

Irjatok ki mit gondol erröl. díjazást én sajna nem tudok felajánlani, hátha valami gazdag ember bedob valamit pricepoolnak.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 18 2013 06:06am
arénázzam el a goldomat vagy unlockolgassak kártyákat? also, valaki pro tudna segíteni (vagy küldeni egy videót, ami erre jó), h mihez érdemes kezdeni, hogy állítsak össze paklit, stb. most ilyen basic deck-kel nyomom és váltogatom a championokat, h mindegyikkel elérjem a lvl 10-et
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 18 2013 07:03am
Quote (qkatz @ 18 Dec 2013 12:51)
lenne kedvetek egy ilyen eventre? 6-8an szerintem tuti összejönnénk, és egy single elemination tour lemehetne. blizzconhoz hasonlóan, csak itt bo3 lenne. 2 paklival nevezel, amit a verseny alatt nem modosithatsz.
és tekintve hogy relative sok uj jatekos van a körünkben, legendary cardok bannolva lennének, hogy emiatt ne legyen sirás. a többiböl amire szükséged van nagyjából meg tudod szerezni 2 adott fajból.
Lenne mondjuk 1 hét felkészólési idö, hogy szerezz még kártyákat ha kell, aztan indulna a dolog.

Irjatok ki mit gondol erröl. díjazást én sajna nem tudok felajánlani, hátha valami gazdag ember bedob valamit pricepoolnak.


en siman, regebben is irtam, hogy lehetne ilyen

mondjuk 850 fgt be is dobok, 500-250-100 osztasban
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 18 2013 07:11am
Quote (zsansaccount @ 18 Dec 2013 14:06)
arénázzam el a goldomat vagy unlockolgassak kártyákat? also, valaki pro tudna segíteni (vagy küldeni egy videót, ami erre jó), h mihez érdemes kezdeni, hogy állítsak össze paklit, stb. most ilyen basic deck-kel nyomom és váltogatom a championokat, h mindegyikkel elérjem a lvl 10-et


hat univerzalisat nem nagyon tudok, mondjuk 1-1 classhoz tudnek irni par dolgot

mondjuk nezd meg ezt http://ihearthu.com/trumps-arena-card-rankings/ es probalj olyan deckeket csinalni, amikben az eszerint jobb minionok vannak, mondjuk ilyen 20 korul, meg meg par az adott class fontosabb spelljei kozul

nem feltetlenul kapsz mindig fudejo decket, mert a classok spelljei meg hero powerjei mashogy mukodnek egyutt bizonyos minionokkal, szoval pl. egy injured blademaster sokkal jobb egy priest deckben, mint egy warlock deckben, de lvl10-ig elmenni boven eleg imo

arenat ahogy erzed, ha neztel par jobb streamet, es tudod, mit hogyan kellene draftolni/csinalni, adj neki

egy packet mindenkepp kapsz meg 0-3-nal is, szoval max. 50 goldot buksz, de cserebe tanulsz is kozben

mondjuk idoigenyesebb is, mint csak ugy venni 1 expert packet 100 goldert
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 18 2013 09:16am
Quote (bajcli @ 18 Dec 2013 15:11)
hat univerzalisat nem nagyon tudok, mondjuk 1-1 classhoz tudnek irni par dolgot

mondjuk nezd meg ezt http://ihearthu.com/trumps-arena-card-rankings/ es probalj olyan deckeket csinalni, amikben az eszerint jobb minionok vannak, mondjuk ilyen 20 korul, meg meg par az adott class fontosabb spelljei kozul

nem feltetlenul kapsz mindig fudejo decket, mert a classok spelljei meg hero powerjei mashogy mukodnek egyutt bizonyos minionokkal, szoval pl. egy injured blademaster sokkal jobb egy priest deckben, mint egy warlock deckben, de lvl10-ig elmenni boven eleg imo

arenat ahogy erzed, ha neztel par jobb streamet, es tudod, mit hogyan kellene draftolni/csinalni, adj neki

egy packet mindenkepp kapsz meg 0-3-nal is, szoval max. 50 goldot buksz, de cserebe tanulsz is kozben

mondjuk idoigenyesebb is, mint csak ugy venni 1 expert packet 100 goldert


köszi a tippeket, csináltam is egy priest deck-et :D majd este vagy hnap ownolok vele, meg nézed streameket, ha lesz időm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11251261271281291363Next
Add Reply New Topic New Poll