Quote (zsansaccount @ 18 Dec 2013 14:06)
arénázzam el a goldomat vagy unlockolgassak kártyákat? also, valaki pro tudna segíteni (vagy küldeni egy videót, ami erre jó), h mihez érdemes kezdeni, hogy állítsak össze paklit, stb. most ilyen basic deck-kel nyomom és váltogatom a championokat, h mindegyikkel elérjem a lvl 10-et
hat univerzalisat nem nagyon tudok, mondjuk 1-1 classhoz tudnek irni par dolgot
mondjuk nezd meg ezt
http://ihearthu.com/trumps-arena-card-rankings/ es probalj olyan deckeket csinalni, amikben az eszerint jobb minionok vannak, mondjuk ilyen 20 korul, meg meg par az adott class fontosabb spelljei kozul
nem feltetlenul kapsz mindig fudejo decket, mert a classok spelljei meg hero powerjei mashogy mukodnek egyutt bizonyos minionokkal, szoval pl. egy injured blademaster sokkal jobb egy priest deckben, mint egy warlock deckben, de lvl10-ig elmenni boven eleg imo
arenat ahogy erzed, ha neztel par jobb streamet, es tudod, mit hogyan kellene draftolni/csinalni, adj neki
egy packet mindenkepp kapsz meg 0-3-nal is, szoval max. 50 goldot buksz, de cserebe tanulsz is kozben
mondjuk idoigenyesebb is, mint csak ugy venni 1 expert packet 100 goldert