d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11251261271281294303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 4 2011 07:34am
Quote (Moonflow @ Jun 4 2011 04:21am)
tank - sok hp, armor, magic resist, altalaban taunt skillje van, ami magara vonja a masok tamadasait, hogy ot fokuszaljak. Pl Shen, Rammus. Ilyenek viszont azok a karik is, akinek sok a hpjuk, de hasznos skilljeik is vannak, amiket ha tul sokat hasznal, tehat nem fokuszaljak le, akkor game-et nyerhet. Mondjuk Morde, vagy Singed ilyen.

tanky dps - Jarvan, Renekton, meg effelek, amikre alapbol sok a hp, de leginkabb dps karikent hasznaljak.

hard carry - Yi, Ashe, MF, etc. Torekeny herok, akik dpsre fokuszalnak, es late game van a legtobb hasznuk, sok farm kell nekik.

caster sztem egyertelmu.
De carry kifejezest szoktak meg hasznalni mondjuk Ryze-ra vagy Annie-re is, akik ugyan casterek, megis "carryznek" amig a late game hard carry farmol, es hasznossa valik. A carry szo ugyebar "hordozast" jelent. Szoval a carry lehet az, aki addig "viszi a hatan a teamet" amig a late game hard carry fel nem farmolta magat elegge.

support - soraka, zilean, taric, lux, sona. Healerek, shielderek, akik segitenek teamfightban eletben maradni.

Van rengeteg champ ami fed tobb mint egyet, szoval nehez megmondani konkretan hogy mi valo mire. Vlad is lehet tankosabb, vagy casteresebb. Jatekstilustol fugg. Kennen is lehet off-tank (tankos itemeket raksz neki es a stunja miatt hasznos teamfightban), vagy pure caster.


tehát semi-carry?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 4 2011 07:36am
Quote (sylke @ Jun 4 2011 02:34pm)
tehát semi-carry?


midgame carry
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 4 2011 08:28am
Quote (sylke @ 4 Jun 2011 14:34)
tehát semi-carry?


igen

Quote (harcikacsa17 @ 4 Jun 2011 10:02)
hova tünt a fasza siged?


L_a_c rampmelt, hogy tul nagy, szoval uzentem neki a sigemben.

Quote (TresholdOfUniverse @ 4 Jun 2011 14:36)
midgame carry


semi-carrynek hivjak ^^

This post was edited by Moonflow on Jun 4 2011 08:29am
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jun 4 2011 08:45am


fazsa volt.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 4 2011 08:58am
Quote (Xrd @ 4 Jun 2011 14:45)
http://i51.tinypic.com/4qjteg.jpg

fazsa volt.


Imo guardian felesleges teemon, főleg úgy hogy az enemyből egy ad volt a többi mind ap, és az a 30 valamennyi mr, nem sok, /e. ezért inkább vehettél volna valami más mr cuccot.
inb4 faszságokat beszélsz

This post was edited by Smat on Jun 4 2011 09:02am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 4 2011 09:12am
Quote (championmath @ 4 Jun 2011 13:07)
Rammus 1 randuil omen meg cipo , jax gunbladet se fejezte be 40 perc alatt kk


Randuil :DDDDDD
Randuin**

Quote (Smat @ 4 Jun 2011 15:58)
Imo guardian felesleges teemon, főleg úgy hogy az enemyből egy ad volt a többi mind ap, és az a 30 valamennyi mr, nem sok, /e. ezért inkább vehettél volna valami más mr cuccot.
inb4 faszságokat beszélsz


pedig de
nem csak MR a jo a GA-en... Gondolkozz mar, omg.
Ha te kapod a fokuszt, akkor legjobb.

This post was edited by Moonflow on Jun 4 2011 09:13am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 4 2011 09:25am
Quote (Moonflow @ 4 Jun 2011 15:12)
Randuil :DDDDDD
Randuin**



pedig de
nem csak MR a jo a GA-en... Gondolkozz mar, omg.
Ha te kapod a fokuszt, akkor legjobb.


De teemo 1 ranged omg, akkor ofc hogy nem allok be egy shen jax morgana trióba és hagyom hogy üssenek, hanem hátulról tápolom őket, azért van melle+tank kari a csapatban. Azért mert van ga-n 2nd chance és kapsz 750 lifeot, az nem azt jelenti hogy elbírsz futni omfg, meg teemo amúgy is 1 papírkari, de pl passzívval lehet szopatni az embereket rendesen..
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 4 2011 09:31am
Quote (Smat @ 4 Jun 2011 16:25)
De teemo 1 ranged omg, akkor ofc hogy nem allok be egy shen jax morgana trióba és hagyom hogy üssenek, hanem hátulról tápolom őket, azért van melle+tank kari a csapatban. Azért mert van ga-n 2nd chance és kapsz 750 lifeot, az nem azt jelenti hogy elbírsz futni omfg, meg teemo amúgy is 1 papírkari, de pl passzívval lehet szopatni az embereket rendesen..


le lehet szarni, hogy hol all egy kari. Ha ot akarja fokuszalni a team, akkor ot fogja,akarhol is all, es ketlem, hogy igy pubban van eleg ko-ordinacio ahhoz, hogy a tank/support fedezze. Itt mindenki magaert jatszik, altalaban.
Ami meg a second chance-ot illeti: mikor eloszor megolnek, akkor elveszited a fokuszt, mivel akkor mar oke, hogy latjak, hogy jon a GA proc, nem varhatjak meg, mig visszajossz, mert az alatt a 2 sec alatt szetkapjak a tobbiek oket, szoval nem rad fognak figyelni, mikor ujraeledsz. Beszelsz itt faszsagokat.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jun 4 2011 09:32am
Quote (Smat @ Jun 4 2011 03:25pm)
De teemo 1 ranged omg, akkor ofc hogy nem allok be egy shen jax morgana trióba és hagyom hogy üssenek, hanem hátulról tápolom őket, azért van melle+tank kari a csapatban. Azért mert van ga-n 2nd chance és kapsz 750 lifeot, az nem azt jelenti hogy elbírsz futni omfg, meg teemo amúgy is 1 papírkari, de pl passzívval lehet szopatni az embereket rendesen..



Olyan vagy mint egy robot, de komolyan, hátulról ütöd őket, ofc... Játszottál már teemoval?: D Kb ő a fokusz, ha van game, papírhero, ha meg élni hagyják, akkor meg ownol mindenkit... Másrészt, az egész itembuildet játékja válogatja, sőt, sokszor még az is, hogy az adott enemy, hogy játszik a herojával... itt kellett a ga, és, hidd el, rohadt sokszor mentett meg / tudtam elfutni vele, vagy éppen annyi hp-t, időt visszakapni, hogy segítsek megölni még 1-2 herot, vagy eléggé lesebezni, és így ''nyertük'' meg az adott ganket.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 4 2011 09:35am
Overall: Ga szerintem useless teemon, én nem tennék rá, meg különben sem játszok teemoval, only mf mostmár, 4/4 win ma, atm 1400 körül vagyok.
Quote (Moonflow @ 4 Jun 2011 15:31)
le lehet szarni, hogy hol all egy kari. Ha ot akarja fokuszalni a team, akkor ot fogja,akarhol is all, es ketlem, hogy igy pubban van eleg ko-ordinacio ahhoz, hogy a tank/support fedezze. Itt mindenki magaert jatszik, altalaban.
Ami meg a second chance-ot illeti: mikor eloszor megolnek, akkor elveszited a fokuszt, mivel akkor mar oke, hogy latjak, hogy jon a GA proc, nem varhatjak meg, mig visszajossz, mert az alatt a 2 sec alatt szetkapjak a tobbiek oket, szoval nem rad fognak figyelni, mikor ujraeledsz. Beszelsz itt faszsagokat.


EZT AKARTAM HALLANI, A FASZOMAT MÁR EBBE AZ EGÉSZ JÁTÉKBA.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11251261271281294303Next
Add Reply New Topic New Poll