Quote (Vismajor @ Jan 31 2012 11:26am)
Egyetértek.
SPOILER
SPOILER
SPOILER
Nekem rohadtul nem tetszett, hogy először Gus a megközelíthetetlen üzlet ember, és nem üzletel mert junkie az egyikük, amikor meg jönnek a tesók bosszút állni akkor "állatok", de azért 1 évaddal később felvágja a csóka nyakát, meg mitudomén, tiszta kartell lesz belőle is... Én birtam volna ha megmarad üzletember szerepkörben és nem áll neki maffiáskodni
SPOILERQuote (spoiler)
Gus már évekkel azelőtt maffiáskodott, mielőtt megismerte Waltékat, de most mit vársz, hogy késsel fog hadonászni az első találkozásuknál? Gus nagyon elővigyázatos és megfontolt volt, neki az a jó, ha minél kevesebbet tudnak róla
ha jobban megnézed, a kartellfőnök is azt mondja neki, hogy csak azért nem öli meg, mert tudja, hogy kicsoda, szóval már Chilében is voltak ügyei évtizedekkel a sorozat előtt, gondolom ezért is parázott, hogy esetleg találnak róla valamit a nyilvántartásban
amúgy nekem kb. Gustavo volt a kedvenc szereplőm az egész sorozatban, nagyon tetszett a stílusa