d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11251261271281291141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 30 2012 01:09pm
Quote (Inakwo @ 30 Jan 2012 20:03)
mondjuk szerintem nem volt néger aki seggbedurrantotta de a többi igaz :D


tokmindegy valami nagydarab lofarku allat volt :D
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 30 2012 08:39pm
breaking bad s4 kivégezve

jó volt, jó volt! :D
s2-3 volt a legjobb sztem.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 31 2012 03:26am
Quote (TouchCow @ Jan 31 2012 03:39am)
breaking bad s4 kivégezve

jó volt, jó volt! :D
s2-3 volt a legjobb sztem.


Egyetértek.
SPOILER


SPOILER


SPOILER


Nekem rohadtul nem tetszett, hogy először Gus a megközelíthetetlen üzlet ember, és nem üzletel mert junkie az egyikük, amikor meg jönnek a tesók bosszút állni akkor "állatok", de azért 1 évaddal később felvágja a csóka nyakát, meg mitudomén, tiszta kartell lesz belőle is... Én birtam volna ha megmarad üzletember szerepkörben és nem áll neki maffiáskodni
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 31 2012 03:28am
Quote (TouchCow @ Jan 31 2012 03:39am)
breaking bad s4 kivégezve

jó volt, jó volt! :D
s2-3 volt a legjobb sztem.


annyit dicsérítek, hogy este rámegyek és leszippantom az s1-et

This post was edited by Fej on Jan 31 2012 03:28am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 31 2012 04:29am
Quote (Vismajor @ Jan 31 2012 11:26am)
Egyetértek.
SPOILER


SPOILER


SPOILER


Nekem rohadtul nem tetszett, hogy először Gus a megközelíthetetlen üzlet ember, és nem üzletel mert junkie az egyikük, amikor meg jönnek a tesók bosszút állni akkor "állatok", de azért 1 évaddal később felvágja a csóka nyakát, meg mitudomén, tiszta kartell lesz belőle is... Én birtam volna ha megmarad üzletember szerepkörben és nem áll neki maffiáskodni




SPOILER

Quote (spoiler)
Gus már évekkel azelőtt maffiáskodott, mielőtt megismerte Waltékat, de most mit vársz, hogy késsel fog hadonászni az első találkozásuknál? Gus nagyon elővigyázatos és megfontolt volt, neki az a jó, ha minél kevesebbet tudnak róla
ha jobban megnézed, a kartellfőnök is azt mondja neki, hogy csak azért nem öli meg, mert tudja, hogy kicsoda, szóval már Chilében is voltak ügyei évtizedekkel a sorozat előtt, gondolom ezért is parázott, hogy esetleg találnak róla valamit a nyilvántartásban



amúgy nekem kb. Gustavo volt a kedvenc szereplőm az egész sorozatban, nagyon tetszett a stílusa
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2012 07:59am
bbt s5e14
Na jó,ez ennyi volt dropped,eddig valahogy végigszenvedtem a részeket hátha jobb is lesz de már nem bírom ezt a szemetet.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 31 2012 09:21am
[youtube]http://www.youtube.com/wasddasatch?v=FM1gEZXzunI&fs=1[/youtube]

zseniális

najó, nem spoilerezek

This post was edited by TouchCow on Jan 31 2012 09:44am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 31 2012 09:26am
Quote (TouchCow @ 31 Jan 2012 16:21)
spoiler

zseniális


mondjuk ezt sztem kivehetned mert pont az a kep latszik ami a lenyeg
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 31 2012 03:52pm
Kivégeztem a Game of Thronest, és hát :drool:
Persze tudtam h nagy szopás lesz a vége(így, h csak egy évad van) de ekkora cummantásra nem készültem, és boromirt sajnáltam, de amúgy epik
már itt is pihen mind az 5 ebook a gépemen
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 31 2012 03:53pm
Quote (Vismajor @ 31 Jan 2012 23:52)
Kivégeztem a Game of Thronest, és hát :drool:
Persze tudtam h nagy szopás lesz a vége(így, h csak egy évad van) de ekkora cummantásra nem készültem, és boromirt sajnáltam, de amúgy epik
már itt is pihen mind az 5 ebook a gépemen


meguntam azt is
Go Back To Magyar Topic List
Prev11251261271281291141Next
Add Reply New Topic New Poll