Quote (Klontar @ Thu, Apr 16 2009, 01:45pm)
Cut the spam pl0x, Mld topic
Ugyes vagy, buszke vagyok rad.
Quote (beni @ Thu, Apr 16 2009, 01:46pm)
baszki :\ ez kurva szarul hangzik, viszont ahhoz képest elég jól viseled legalábbis látszólag...
mindenesetre jobbulást :\
amikor eloszor kijottem a vizsgalobol 20 centirol kepembe vigyorgott vmi defektes csaj. ereztem ha fognam es kettetornem az akkor eppen jol esne. ilyen merges meg sose voltam. de alapvetoen jol viselem foleg mer jol siekrult a mutet bar eleg szarok voltak az eselyeim
This post was edited by TresholdOfUniverse on Apr 16 2009 06:49am