Ma egyébként vagy a Taken-t vagy a Death Sentence-t nézem, melyikkel kezdjem? Tipp?

Quote (-joey- @ Sat, Aug 15 2009, 04:29pm)
Shogun's Sadism
Elmebeteg, szadista japán film, ami naturalista módon ábrázolja emberek, főleg nők kínzását és megerőszakolását. Yeah baby.
Nah ezkell nekem, ma megnézem anyummal meg hugommal 8DDDDDDDD
This post was edited by fahrii on Aug 15 2009 08:29am