d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11251261271281291650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 15 2009 08:27am
Quote (beni @ Sat, Aug 15 2009, 02:25pm)
az ratyi volt nagyon :( 28 nappal később mérföldekkel jobb


szerintem meg az sokkal szarabb. :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 15 2009 08:27am
Ma egyébként vagy a Taken-t vagy a Death Sentence-t nézem, melyikkel kezdjem? Tipp? :P

Quote (-joey- @ Sat, Aug 15 2009, 04:29pm)
Shogun's Sadism

Elmebeteg, szadista japán film, ami naturalista módon ábrázolja emberek, főleg nők kínzását és megerőszakolását. Yeah baby.


Nah ezkell nekem, ma megnézem anyummal meg hugommal 8DDDDDDDD

This post was edited by fahrii on Aug 15 2009 08:29am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 15 2009 08:29am
Shogun's Sadism

Elmebeteg, szadista japán film, ami naturalista módon ábrázolja emberek, főleg nők kínzását és megerőszakolását. Yeah baby.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 15 2009 08:29am
Quote (Rezs @ Sat, Aug 15 2009, 03:27pm)
szerintem meg az sokkal szarabb. :D


értelmetlen az egész film

Tereljük az embereket össze a sötét pincébe, hogyha egy fertőzött van közte akkor az összes meghaljon!


így kell csinálni!
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 15 2009 08:30am
Quote (Rezs @ Sat, Aug 15 2009, 04:25pm)
28 weeks later

de szerintem már biztos láttad, meg volt is róla szó a topikban
mind1, nekem az a fav, nagyon bejön a hangulata


Egy horrorfilm imo nemlehet überfasza, de még csak jó se, mind értelmetlen faszság :c
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 15 2009 08:31am
Quote (beni @ Sat, Aug 15 2009, 02:29pm)
értelmetlen az egész film

Tereljük az embereket össze a sötét pincébe, hogyha egy fertőzött van közte akkor az összes meghaljon!


így kell csinálni!


oké, akkor egy kibaszott kalap szar fos film
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Aug 15 2009 08:32am
Quote (fahrii @ Sat, 15 Aug 2009, 16:27)
Ma egyébként vagy a Taken-t vagy a Death Sentence-t nézem, melyikkel kezdjem? Tipp? :P



Nah ezkell nekem, ma megnézem anyummal meg hugommal 8DDDDDDDD


taken jó film, a másikat nem tom
amindegyik hetes-hónapos 28as zombifilmet láttam de nem az én voilágo, a bazsi szereti inkább :D Sztetek a Szem japán verziója jó? Én láttam nekem bejött. Másnak?
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 15 2009 08:32am
Quote (fahrii @ Sat, 15 Aug 2009, 16:30)
Egy horrorfilm imo nemlehet überfasza, de még csak jó se, mind értelmetlen faszság :c


Nézd meg a Két Nővért , bár már ajánlottam itt ugy látszik senki nem vette a bátorságot :P
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Aug 15 2009 08:33am
Quote (palacsinta @ Sat, 15 Aug 2009, 16:32)
Nézd meg a Két Nővért , bár már ajánlottam itt ugy látszik senki nem vette a bátorságot :P


Két nővér?
az milyen szeletelős? :D

This post was edited by pocahontas on Aug 15 2009 08:34am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 15 2009 08:35am
Quote (palacsinta @ Sat, Aug 15 2009, 04:32pm)
Nézd meg a Két Nővért , bár már ajánlottam itt ugy látszik senki nem vette a bátorságot :P


Nemtom ilyen című pornót már láttam egyébként
Go Back To Magyar Topic List
Prev11251261271281291650Next
Add Reply New Topic New Poll