Quote (kabraxis6 @ Sat, Apr 19 2008, 10:57am)
Lol de hova tegyeeeeeem?!?!!??!?!
Regebben tetszett a kisebb meretu text, tudod.. Arial 9px meg ilyesmik, de mostanra mar nem igazan :S
Akkor szerintem menj el hátra a kertbe, és ejakulálj a fűre. Hidd el, jobb lesz, nekem működött