d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11251261271281291311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 19 2008 04:55am
Quote (kabraxis6 @ Sat, Apr 19 2008, 10:53am)
Mashova nem igazan tudtam tenni, mert ha a focal kozelebe teszem, akkor ott valtozik az arnyalat, es hol latszik a text, hol meg beleolvad a hatterbe es az nem tetszett.

/e : LolRIPPER.


Nem muszáj mindig 12+ méretet használni ^^
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 19 2008 04:57am
Quote (TheStriker @ Sat, 19 Apr 2008, 11:55)
Nem muszáj mindig 12+ méretet használni ^^


Lol de hova tegyeeeeeem?!?!!??!?!
Regebben tetszett a kisebb meretu text, tudod.. Arial 9px meg ilyesmik, de mostanra mar nem igazan :S
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 19 2008 05:00am
Quote (kabraxis6 @ Sat, Apr 19 2008, 10:57am)
Lol de hova tegyeeeeeem?!?!!??!?!
Regebben tetszett a kisebb meretu text, tudod.. Arial 9px meg ilyesmik, de mostanra mar nem igazan :S


Akkor szerintem menj el hátra a kertbe, és ejakulálj a fűre. Hidd el, jobb lesz, nekem működött
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 19 2008 05:01am
Quote (TheStriker @ Sat, 19 Apr 2008, 12:00)
Akkor szerintem menj el hátra a kertbe, és ejakulálj a fűre. Hidd el, jobb lesz, nekem működött



Kiprobalom, afk.
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 19 2008 05:02am
Quote (kabraxis6 @ Sat, Apr 19 2008, 11:01am)
Kiprobalom, afk.


smile.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 19 2008 05:22am
Quote (TheStriker @ Sat, 19 Apr 2008, 12:02)
smile.gif


Lol anyad avat is rippeled?!?!
Akkor mar legyen kek orbod xd
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 19 2008 05:49am
Quote (kabraxis6 @ Sat, Apr 19 2008, 11:22am)
Lol anyad avat is rippeled?!?!
Akkor mar legyen kek orbod xd


Adj fg-t rá és lesz smile.gif
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Apr 19 2008 05:51am
Quote (TheStriker @ Sat, Apr 19 2008, 12:49pm)
Adj fg-t rá és lesz smile.gif


guildot már nehezebb lesz ^^

/e: ex-1337??

This post was edited by Bazsa7 on Apr 19 2008 05:55am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 19 2008 05:53am
Quote (TheStriker @ Sat, 19 Apr 2008, 12:49)
Adj fg-t rá és lesz smile.gif


No habe 200.

Quote (Bazsa7 @ Sat, 19 Apr 2008, 12:51)
guildot már nehezebb lesz ^^


Vouch smile.gif
De Koni ex-1337 igy neki megnehezebb lenne 8D
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 19 2008 05:55am
Quote (kabraxis6 @ Sat, Apr 19 2008, 11:53am)
Vouch smile.gif
De Koni ex-1337 igy neki megnehezebb lenne 8D


Főleg hogy van 3-4 multim biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev11251261271281291311Next
Closed New Topic New Poll