d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1125126127128129353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 11 2008 04:20pm
Quote (Genthor @ Fri, Jul 11 2008, 11:03pm)
Ha vannak, töröld a bncachexxx.dat fájlokat a D2 mappából, várj kb. 5 percet és próbáld újra.


nemjó sad.gif
de azé köszi
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 11 2008 04:43pm
Quote (Vharimatras @ Sat, 12 Jul 2008, 00:20)
nemjó sad.gif
de azé köszi

imo meny piheny le 8D

mire felkelsz már jó lesz ^^
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 11 2008 04:44pm
Quote (David_ibolykane @ Fri, Jul 11 2008, 11:43pm)
imo meny piheny le 8D

mire felkelsz már jó lesz ^^


majd késöbb most stephen king film van m1en aztán meg vmi szar német film szal van programom biggrin.gif
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Jul 12 2008 04:07am
necro fcr bpit valaki leírná? smile.gif
Member
Posts: 19,651
Joined: Oct 4 2006
Gold: 496.00
Jul 12 2008 04:09am
Quote (Bazsa7 @ Sat, 12 Jul 2008, 12:07)
necro fcr bpit valaki leírná? smile.gif


0% 15
9% 14
18% 13
30% 12
48% 11
75% 10
125% 9

don8/suck
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Jul 12 2008 04:09am
Quote (Bazsa7 @ Sat, Jul 12 2008, 12:07pm)
necro fcr bpit valaki leírná? smile.gif

fcr frame
0% 15
9% 14
18% 13
30% 12
48% 11
75% 10
125% 9
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Jul 12 2008 04:10am
köszi
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Jul 12 2008 05:20am
Quote (Vharimatras @ Fri, 11 Jul 2008, 23:52)
http://img186.imageshack.us/img186/4227/screenshot268vj4.jpg

nos ez mi a faszomért van már 1 órája?

- újra indítottam a gépet semmi
- kihuztam a hálókábelt vissza dugtam semmi
- csak europera nem enged fel
- ilyen régebben is volt már de általában 5-10 perc alatt rendbejött

DE MOST NEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMM ÉÉÉÉÉÉÉS NEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMTOOOOOOOOOOOOOOOK MMMMMMMMMFFFFFFFFFEEEEEEEEELLLLLLNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


Ugyanígy jártam reset előtt, nálam 2 hétig tartott, bízzunk benne, hogy nálad nem cool.gif
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 12 2008 05:37am
iso chc-eu nm travi-meppel wp.
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Jul 12 2008 06:14am
valaki adna nl-en anci wpt?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1125126127128129353Next
Closed New Topic New Poll