d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev1125126127128129183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 6 2009 06:22am
mal rune night cowrunon:D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 6 2009 06:22am
Quote (Cpt_Ghost @ Wed, 6 May 2009, 14:22)
mal rune night cowrunon:D


kanyad
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 6 2009 06:25am
Quote (perfect_maf @ Wed, May 6 2009, 01:22pm)
http://i191.photobucket.com/albums/z5/timur-/trophy.jpg


eth ba !!! ^^


omfg, ezek nagyon durvák
Member
Posts: 7,851
Joined: Oct 4 2005
Gold: 220.63
May 6 2009 06:28am
Quote (beni @ Wed, May 6 2009, 12:25pm)
omfg, ezek nagyon durvák


most mért mondod! :D sztem nincs annyi fg ezen szaron ami ezeket megfizetné..

e:/ Soso amu : 2 sk/ 10 % block 30 str 58 life 7x mana
hogyne:D

This post was edited by perfect_maf on May 6 2009 06:29am
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
May 6 2009 06:32am
Quote (perfect_maf @ Wed, 6 May 2009, 13:28)
most mért mondod! :D sztem nincs annyi fg ezen szaron ami ezeket megfizetné..

e:/ Soso amu : 2 sk/ 10 % block 30 str 58 life 7x mana
hogyne:D


haxor
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 6 2009 06:32am
Quote (perfect_maf @ Wed, May 6 2009, 01:28pm)
most mért mondod! :D sztem nincs annyi fg ezen szaron ami ezeket megfizetné..

e:/ Soso amu : 2 sk/ 10 % block 30 str 58 life 7x mana
hogyne:D


ez a killersdream fura gyerek, mindig vannak neki ilyen szuper cuccai ...
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 6 2009 06:33am
Quote (beni @ Wed, 6 May 2009, 13:25)
omfg, ezek nagyon durvák


az eth ba pedig le is lett dupolva csilliónyiszor :)
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 6 2009 07:25am
tudtommal oak sage nem spawnolhat pelten :unsure:
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
May 6 2009 08:09am
Quote (Calypsol @ Wed, May 6 2009, 02:20pm)
Bezony. :) Nagyon szép cumó! Bár lehetne 2 sorc skilles, akkor még szebb lenne :)


de akkor már nem lvl 30 lenne nem?
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
May 6 2009 08:52am
Quote (kriza @ Wed, 6 May 2009, 16:09)
de akkor már nem lvl 30 lenne nem?


Ja, de lvl30 lld-t csak nubok tolnak ^^

/* meg ww-k */

This post was edited by Calypsol on May 6 2009 08:52am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1125126127128129183Next
Closed New Topic New Poll