d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1125812591260126112621311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 24 2010 04:25pm
Quote (IvOjoGhuRT @ May 18 2010 11:34am)
ReDEyeS szeretne új sig + ava-t

téma : headphone + girl... magyarul még hülyébben hangzott így skippeltem

pár stock :

első 4 a favorite

http://us.123rf.com/400wm/400/400/keeweeboy/keeweeboy0710/keeweeboy071000101/1943955.jpg

http://s3.amazonaws.com/pixmac-preview/-beautiful-teen-girl-listening-to-headphones.jpg

http://delhibits.com/images/girl_with_headphones_1221.jpg

http://www.music-lovers-world.info/wp-content/uploads/2010/01/headphone-girl.jpg

http://www.cuttothebeat.com/images/girlFeathered.jpg

http://andrewmcmillen.com/wp-content/uploads/2009/08/headphone_girl.jpg

http://www.thanetyouthmatters.co.uk/images/headphone_girl_orange.jpg

ezt így nagyon nem szeretném : ( tömegsig :S )

http://m.blog.hu/as/asztal/image/desokpt.jpg

színek :

vörös + fekete / fehér

vagy ahogy a skullcandy-s képen

fekete + sok-sok szín

stílus :

vector

- ha esetleg vki össze tudja hozni a vector-s stílust a graffitikkel, akkor az lenne a csúcs


Ehhez mit szólsz? :)



This post was edited by Fezmin on May 24 2010 04:25pm
Member
Posts: 9,101
Joined: Sep 5 2009
Gold: 2.00
May 24 2010 11:28pm
http://kepfeltoltes.hu/100524/andsixx_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/100524/Black_Veil_Brides_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nekem itt ebből a kellene a sig. a 2. képbe a középső formából kéne. van rá fgm is. :evil:
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 25 2010 05:41am
Quote (Paff @ 25 May 2010 06:28)
http://kepfeltoltes.hu/100524/andsixx_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/100524/Black_Veil_Brides_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nekem itt ebből a kellene a sig. a 2. képbe a középső formából kéne. van rá fgm is.  :evil:


ójaj, mi ez a divatbuzi gyülekezet
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 25 2010 05:42am
nekem a legjobb a sigem
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 25 2010 05:56am
Quote (Ghostmasterq @ 25 May 2010 12:42)
nekem a legjobb a sigem


:wub:
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 25 2010 06:52am
Quote (Ghostmasterq @ 25 May 2010 13:42)
nekem a legjobb a sigem


nem kérdés
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 25 2010 06:52am
Quote (Ghostmasterq @ 25 May 2010 13:42)
nekem a legjobb a sigem


vouch

:coolface:
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 25 2010 09:36am
Quote (Paff @ 25 May 2010 06:28)
http://kepfeltoltes.hu/100524/andsixx_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/100524/Black_Veil_Brides_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nekem itt ebből a kellene a sig. a 2. képbe a középső formából kéne. van rá fgm is.  :evil:


ohh szelektív hulladék gyüjtés
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 25 2010 10:37am
Quote (Paff @ 25 May 2010 07:28)
http://kepfeltoltes.hu/100524/andsixx_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/100524/Black_Veil_Brides_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nekem itt ebből a kellene a sig. a 2. képbe a középső formából kéne. van rá fgm is.  :evil:


deszéparcok
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2010 12:14pm
Quote (Paff @ May 25 2010 05:28am)
http://kepfeltoltes.hu/100524/andsixx_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/100524/Black_Veil_Brides_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nekem itt ebből a kellene a sig. a 2. képbe a középső formából kéne. van rá fgm is. :evil:


azért bmth >bvb
kinézetben és zenében is : D
de örülök hogy tetszik a sigem ^^ igazából ádámot kell imádni érte <3 már nem egy sörrel lógok neki :hug:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1125812591260126112621311Next
Closed New Topic New Poll