d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1125712581259126012611468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2021 10:06am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Jun 2021 23:56)
sztem meg egy elkepesztoen buta ember aki elvegzett egy bufeszakot meg megcsinalt 2 3 hetes nyelvi okj-t es szerencsesen behazasodott jo helyre es most elhiszi hogy o a valaki es erdekel barkit a velemenye
azert ne legyen mar nagy szam ugy beszelni angolul h kiskorodban kimenekult oda a csaladod :D


Te mar megint jobban tudod :DDDDDDD
Igen bazdmeg, egy Sports Scientist kurvara bufeszak :DDDDDDD
Celta, TESOL, TEFL szinten okj szakok.

Teged komolyan elkene altatni annyira retardalt vagy. Veszelyesen nyomorult vagy, hihetetlen hogy meg nem basztak agyon.
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Jun 19 2021 10:08am
zotyara minden golyo kilove
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 19 2021 10:09am
Quote (Smat @ 19 Jun 2021 18:06)
Te mar megint jobban tudod :DDDDDDD
Igen bazdmeg, egy Sports Scientist kurvara bufeszak :DDDDDDD
Celta, TESOL, TEFL szinten okj szakok.

Teged komolyan elkene altatni annyira retardalt vagy. Veszelyesen nyomorult vagy, hihetetlen hogy meg nem basztak agyon.


nem tudom mit csinal 1 sport scientist, de akkor miert angoltanar vagy, ha ez ilyen toptier (?) diploma?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 19 2021 10:10am
Quote (Smat @ Jun 19 2021 06:00pm)
Ha ennyire kivancsi vagy, komolyan megmutatom neked hogy mennyi a bevetelem, mire koltottem az elmult 4 evben es mennyi igaz abbol hogy mas faszaval verem a csalant. Nyilvan leszarod mert kiderulne hogy kb semmi sem igaz abbol amit te igy most kitalaltal.
2 eve kezdtem el foglalkozni komolyabban a cryptoval es sikerult szep penzeket lehuznom vele, legyen ennyi eleg.



Voltam már más országban, beszéltem már nemet, mexikói, osztrák, kínai, koreai mérnökökkel akik elmondtak milyen az élet ott, ki mennyit keres, milyen az életszínvonal, stb. Szóval engem kurvara nem érdekel milyen fantaziaban élsz és h miből jatszod az urat Kínában. Az meg hogy cryptozol az nyilván trendi most, de te 5eve ugyanezt a szart nyomod szóval nem újkeletű ez a viselkedesed

E: egy kérdés érdekel inkább, mert mint írtam azért szerintem nem vagy hülyegyerek, hogy mi a fasznak kell minden postodba beleszoni h mennyire tele vagy? Ettől áll a cerka ?

This post was edited by rapiddani on Jun 19 2021 10:12am
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Jun 19 2021 10:10am
sport tudós
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2021 10:12am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 19 Jun 2021 18:09)
nem tudom mit csinal 1 sport scientist, de akkor miert angoltanar vagy, ha ez ilyen toptier (?) diploma?


mert egy kibaszott lúzer azt itt kell vergődnie hogy úgy érezze hogy ő valaki
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2021 10:14am
Quote (rapiddani @ 20 Jun 2021 00:05)
Ha magyar atlagot nézed akkor ezek már értékelhető dolgok tbh
Az h ekkora a pofája, az nekem olyan feel mint amikor Győr belvárosában látok 20millios autókkal futkarozni 18eves srácokat. És nyilván egyik sem azt mondja h ja, család tele van, jó sorom van. Nyilván mindegyik ugat h ő mit tett le az asztalra, miközben max a matek kettesert kapott egy autót


Nem arra van nagy pofam hogy teslaval jarok, hanem arra hogy nem otthon baszom a halott kurva nagyanyamat 120e forintert, illetve arra hogy elmentem vilagot latni es megtapasztaltam olyan dolgokat amiket masok maximum konyvbol hallottak es ezaltal mashogy latom a dolgokat. De nyilvan csak annak lehet velemenye aki 120 rugoert szopja a faszt a gyarban 12 oraban es szakadt szar 30 eves skodaval jar. Sot, igazabol az en kurva anyamat, elkoltoztem a vilag faszara hogy normalis eletet teremtsek magamnak.. Micsoda hazaarulas.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2021 10:15am
Quote (Smat @ 19 Jun 2021 18:14)
Nem arra van nagy pofam hogy teslaval jarok, hanem arra hogy nem otthon baszom a halott kurva nagyanyamat 120e forintert, illetve arra hogy elmentem vilagot latni es megtapasztaltam olyan dolgokat amiket masok maximum konyvbol hallottak es ezaltal mashogy latom a dolgokat. De nyilvan csak annak lehet velemenye aki 120 rugoert szopja a faszt a gyarban 12 oraban es szakadt szar 30 eves skodaval jar. Sot, igazabol az en kurva anyamat, elkoltoztem a vilag faszara hogy normalis eletet teremtsek magamnak.. Micsoda hazaarulas.



Igen, ez a lenyeg

This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 19 2021 10:15am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 19 2021 10:17am
tehat aki mon dolgozik, az mind bassza meg magat? erdekes modon nekem sikerul nem 120ezret keresnem, es meg csak hangzatos diplomam sincs
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2021 10:21am
Quote (rapiddani @ 20 Jun 2021 00:10)
Voltam már más országban, beszéltem már nemet, mexikói, osztrák, kínai, koreai mérnökökkel akik elmondtak milyen az élet ott, ki mennyit keres, milyen az életszínvonal, stb. Szóval engem kurvara nem érdekel milyen fantaziaban élsz és h miből jatszod az urat Kínában. Az meg hogy cryptozol az nyilván trendi most, de te 5eve ugyanezt a szart nyomod szóval nem újkeletű ez a viselkedesed

E: egy kérdés érdekel inkább, mert mint írtam azért szerintem nem vagy hülyegyerek, hogy mi a fasznak kell minden postodba beleszoni h mennyire tele vagy? Ettől áll a cerka ?


Nem tudom hogy ezt mibol gondolod, ha szoba kerul akkor oszinten elmondom, de nem ezzel inditok.

Az meg hogy mit hallottal egy feltucat embertol.. Teljesen mashogy mukodik Kina eszaki resze a delihez kepest.
Van itt olyan kinai ismerosom aki havi 3000 yuant keres 6 napos munkaval irodaban. Delen 3000 yuant az utcasepro kap aki max 3 napot dolgozik egy heten, part timeban.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1125712581259126012611468Next
Add Reply New Topic New Poll