d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1125712581259126012611311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2010 11:21am
Quote (JS_Bach @ May 24 2010 02:03pm)
gecijó
sokkal jobb mint az a fos maszkos :d


jaja, kurvajó lett : D
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 24 2010 11:33am
Quote (JS_Bach @ May 24 2010 02:03pm)
gecijó
sokkal jobb mint az a fos maszkos :d


ha a "fos maszkos" alatt azt réted amit gondlok akkor neked bizony a...
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 24 2010 11:43am
Quote (xGurke @ May 24 2010 02:44pm)
imádlak ádám : D


Nájsz lett, szépek a színek! :)

( Lassan készen vannak a beígért sigek! ^_^ )

This post was edited by Fezmin on May 24 2010 11:54am
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 24 2010 12:48pm
thx a siget eszilardnak

r8
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2010 12:56pm
Quote (Sorvatkutyuska @ May 24 2010 05:33pm)
ha a "fos maszkos" alatt azt réted amit gondlok akkor neked bizony a...


nekem az is tetszett, de nagy volt a sig :c
de ez most epic álat lett
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
May 24 2010 01:10pm
Quote (sunnymarcell @ 24 May 2010 20:48)
thx a siget eszilardnak

r8


az a villám meg az a folt jobb fent sehogy se passzol, irás alap fail
2/10
Member
Posts: 9,101
Joined: Sep 5 2009
Gold: 2.00
May 24 2010 01:33pm
Quote (xGurke @ 24 May 2010 19:21)
jaja, kurvajó lett : D


Ezért meg éri a 4napos nem postolást eltolni. Geci jó a siged. Bmth az egyik kedvenc eggyütesem :)
ez geczi 1000000000000/10.
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
May 24 2010 02:29pm
Quote (yupi @ May 24 2010 08:10pm)
az a villám meg az a folt jobb fent sehogy se passzol, irás alap fail
2/10


az az alap fail hogy nem láttad a human centipide-t
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 24 2010 02:34pm
Quote (Fezmin @ May 24 2010 05:43pm)
Nájsz lett, szépek a színek! :)

( Lassan készen vannak a beígért sigek! ^_^ )


ORLY?
:D
mert talán még én is kértem tőled :wub:
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 24 2010 02:59pm
Quote (sunnymarcell @ May 24 2010 07:48pm)
thx a siget eszilardnak

r8


Sry, hogy ezt mondom, de ez a sig mondhatni minden téren nagyon kaksi. :(

3/10 és akkor még halálra van dícsérve. :(


Go Back To Magyar Topic List
Prev1125712581259126012611311Next
Closed New Topic New Poll