☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev
1
1257
1258
1259
1260
1261
1311
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 211474
Replies: 13102
Track Topic
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#12581
May 24 2010 11:21am
Quote (JS_Bach @ May 24 2010 02:03pm)
gecijó
sokkal jobb mint az a fos maszkos
jaja, kurvajó lett : D
Sorvatkutyuska
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold
:
0.00
#12582
May 24 2010 11:33am
Quote (JS_Bach @ May 24 2010 02:03pm)
gecijó
sokkal jobb mint az a fos maszkos
ha a "fos maszkos" alatt azt réted amit gondlok akkor neked bizony a...
Fezmin
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold
:
35,050.00
Trader:
Trusted
#12583
May 24 2010 11:43am
Quote (xGurke @ May 24 2010 02:44pm)
imádlak ádám : D
Nájsz lett, szépek a színek!
( Lassan készen vannak a beígért sigek!
)
This post was edited by Fezmin on May 24 2010 11:54am
sunnymarcell
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold
:
0.95
Warn: 60%
#12584
May 24 2010 12:48pm
thx a siget eszilardnak
r8
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#12585
May 24 2010 12:56pm
Quote (Sorvatkutyuska @ May 24 2010 05:33pm)
ha a "fos maszkos" alatt azt réted amit gondlok akkor neked bizony a...
nekem az is tetszett, de nagy volt a sig :c
de ez most epic álat lett
yupi
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold
:
0.00
#12586
May 24 2010 01:10pm
Quote (sunnymarcell @ 24 May 2010 20:48)
thx a siget eszilardnak
r8
az a villám meg az a folt jobb fent sehogy se passzol, irás alap fail
2/10
Kejv
Member
Posts: 9,101
Joined: Sep 5 2009
Gold
:
2.00
#12587
May 24 2010 01:33pm
Quote (xGurke @ 24 May 2010 19:21)
jaja, kurvajó lett : D
Ezért meg éri a 4napos nem postolást eltolni. Geci jó a siged. Bmth az egyik kedvenc eggyütesem
ez geczi 1000000000000/10.
Eszilard
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold
:
2,024.00
#12588
May 24 2010 02:29pm
Quote (yupi @ May 24 2010 08:10pm)
az a villám meg az a folt jobb fent sehogy se passzol, irás alap fail
2/10
az az alap fail hogy nem láttad a human centipide-t
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#12589
May 24 2010 02:34pm
Quote (Fezmin @ May 24 2010 05:43pm)
Nájsz lett, szépek a színek!
( Lassan készen vannak a beígért sigek!
)
ORLY?
mert talán még én is kértem tőled
Fezmin
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold
:
35,050.00
Trader:
Trusted
#12590
May 24 2010 02:59pm
Quote (sunnymarcell @ May 24 2010 07:48pm)
thx a siget eszilardnak
r8
Sry, hogy ezt mondom, de ez a sig mondhatni minden téren nagyon kaksi.
3/10 és akkor még halálra van dícsérve.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1257
1258
1259
1260
1261
1311
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact