d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1125612571258125912602492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 3 2012 11:07am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 3 2012 12:43pm
Quote (TassassinHc @ 3 Jul 2012 17:07)
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/557701_253489458095351_1097206617_n.jpg


Nem tudom hogy észrevetted-e, de ez nem a szar viccek/képek topic..
Jó jó értem én hogy ami SZERINTED vicces, de ez már annyira szar hogy nem itt lenne a helye..
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jul 3 2012 12:56pm
Quote (Smat @ 3 Jul 2012 20:43)
Nem tudom hogy észrevetted-e, de ez nem a szar viccek/képek topic..
Jó jó értem én hogy ami SZERINTED vicces, de ez már annyira szar hogy nem itt lenne a helye..


nem tudom eszrevetted-e de ez nem a te forumod..
jo jo ertem hogy SZERETNEL beilleszkedni de te annyira nyomorult vagy hogy huzz innen a faszba..
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 3 2012 12:57pm
Quote (InfamousMythos @ Jul 3 2012 07:56pm)
nem tudom eszrevetted-e de ez nem a te forumod..
jo jo ertem hogy SZERETNEL beilleszkedni de te annyira nyomorult vagy hogy huzz innen a faszba..


dat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 3 2012 12:59pm
Quote (InfamousMythos @ 3 Jul 2012 18:56)
nem tudom eszrevetted-e de ez nem a te forumod..
jo jo ertem hogy SZERETNEL beilleszkedni de te annyira nyomorult vagy hogy huzz innen a faszba..


Nem tudom hogy észrevetted-e, de ez nem az a topic ahol flamelni kéne. :}
Jó jó értem én hogy SZERETITEK smatot baszogatni mert miért ne, de ennek nem itt van a helye.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 3 2012 12:59pm
Quote (Smat @ 3 Jul 2012 20:43)
Nem tudom hogy észrevetted-e, de ez nem a szar viccek/képek topic..
Jó jó értem én hogy ami SZERINTED vicces, de ez már annyira szar hogy nem itt lenne a helye..


ez valami igényesnek feltüntetett spam.
legközelebb írj csak annyit, hogy old.
kösz.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 3 2012 01:00pm
Quote (Smat @ Jul 3 2012 07:59pm)
Nem tudom hogy észrevetted-e, de ez nem az a topic ahol flamelni kéne. :}
Jó jó értem én hogy SZERETITEK smatot baszogatni mert miért ne, de ennek nem itt van a helye.


nem azért mert miért ne, hanem mert ő a hunsub történetének legnagyobb fogyatékosa, és ez bizony nagy szó
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 3 2012 01:00pm
Quote (TassassinHc @ 3 Jul 2012 18:59)
ez valami igényesnek feltüntetett spam.
legközelebb írj csak annyit, hogy old.
kösz.





Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 3 2012 01:03pm
Quote (Smat @ Jul 3 2012 08:00pm)
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/101/623/are-u-a-WIZARD0.jpg


istenem hogy lehet valaki ennyire ostoba mint te, hogyan
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jul 3 2012 01:21pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1125612571258125912602492Next
Add Reply New Topic New Poll