☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev
1
1256
1257
1258
1259
1260
1311
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 211460
Replies: 13102
Track Topic
H4xooR
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
0.71
#12571
May 24 2010 01:20am
valaki megtudja csinálni a sigem úgy,hogy kb limit alatt legyen? :x
ReDEyeS
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,275.00
#12572
May 24 2010 02:52am
Quote (H4xooR @ 24 May 2010 09:20)
valaki megtudja csinálni a sigem úgy,hogy kb limit alatt legyen? :x
nyem szeretem panda pooofot
H4xooR
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
0.71
#12573
May 24 2010 05:02am
kispanda : )))))))))))
r8
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#12574
May 24 2010 05:03am
Quote (H4xooR @ 24 May 2010 13:02)
kispanda : )))))))))))
r8
túl gyorsan csinálja amit csinál:c
ha egy kicsit több idő telne el 2 mozdulat között lyobb lenne imo.
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#12575
May 24 2010 05:04am
Quote (H4xooR @ 24 May 2010 13:02)
kispanda : )))))))))))
r8
idegesítő
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#12576
May 24 2010 05:22am
Quote (Cpt_Ghost @ May 24 2010 11:03am)
túl gyorsan csinálja amit csinál:c
ha egy kicsit több idő telne el 2 mozdulat között lyobb lenne imo.
de akkor túl nagy a sig, most csinálta meg, h jó legyen
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#12577
May 24 2010 05:37am
Quote (ReDEyeS @ May 22 2010 02:47pm)
nekem tetszik
ava-t hogy gondoltad?
igazából az egész tetszik, csak kicsit lányos...
hát akár ki is vághatok egy darabot a sigböl ,
te mire gondolsz?
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#12578
May 24 2010 06:09am
Quote (xGurke @ 24 May 2010 13:22)
de akkor túl nagy a sig, most csinálta meg, h jó legyen
ja hát sad.gif
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#12579
May 24 2010 07:44am
imádlak ádám : D
JS_Bach
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold
:
43.15
#12580
May 24 2010 08:03am
Quote (xGurke @ 24 May 2010 15:44)
imádlak ádám : D
gecijó
sokkal jobb mint az a fos maszkos
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1256
1257
1258
1259
1260
1311
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact