Quote (Cpt_Ghost @ 19 Jun 2021 22:59)
magyarország ijen: rósz
kína ijen: lyó
Jol van mar na, nem kell ennyire hazafinak lenni Levente.
Takargasd be magadat a Magyar zaszloddal aztan hokizz egyet arra hogy mi vagyunk Europa segglyuka.
Ez a whataboutism kurva jol megy amugy nektek. Nem tudtok belekotni abba amit leirtam, ezert inkabb atmegy szemelyeskedesbe.
Egy az egyben azt csinaljatok mint a kinai wumaok, ha nem tudnak mit kezdeni a tenyekkel, akkor atugranak szemelyeskedesbe. 10/10
inb4 barmilyen retardalt valasz aminek semmi koze nincs a temahoz mert egy iq negativ szardarab vagy akit pofan kene baszni