d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1125512561257125812591468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2021 05:46am
meghaladná a tudásukat
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jun 19 2021 05:50am
Quote (Smat @ 19 Jun 2021 13:45)
Dno, de megnyugtat hogy nem vagyok-leszek rakenyszerulve.



Mert marha edgy mindenre kinaizni, meghaladna a tudasukat hogyha komolyan valaszolnanak es a problemara fokuszalnanak.



Jo kis whataboutism bro.
Siman johetnel ide ccp propagandat nyomni ha ennyire jol megy a tereles/mellebeszeles. Az mellekes hogy kinek beszelnel melle, megfizetik minden oldalon.



Ontorvenyu Karenek szerintem, nem tudom hogy Magyarul van e a Karenekre nev, de tudod hogy mirol beszelek.


megyek kinaba partkomisszarnak es smatot elkuldom a gulagra focizni
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2021 07:40am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Jun 2021 19:46)
meghaladná a tudásukat


Jol van na levente, nem azt irtam amit gondoltam.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2021 08:59am
magyarország ijen: rósz
kína ijen: lyó
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2021 09:08am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Jun 2021 22:59)
magyarország ijen: rósz
kína ijen: lyó


Jol van mar na, nem kell ennyire hazafinak lenni Levente.
Takargasd be magadat a Magyar zaszloddal aztan hokizz egyet arra hogy mi vagyunk Europa segglyuka.

Ez a whataboutism kurva jol megy amugy nektek. Nem tudtok belekotni abba amit leirtam, ezert inkabb atmegy szemelyeskedesbe.
Egy az egyben azt csinaljatok mint a kinai wumaok, ha nem tudnak mit kezdeni a tenyekkel, akkor atugranak szemelyeskedesbe. 10/10

inb4 barmilyen retardalt valasz aminek semmi koze nincs a temahoz mert egy iq negativ szardarab vagy akit pofan kene baszni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2021 09:10am
Quote (Smat @ 19 Jun 2021 17:08)
Jol van mar na, nem kell ennyire hazafinak lenni Levente.
Takargasd be magadat a Magyar zaszloddal aztan hokizz egyet arra hogy mi vagyunk Europa segglyuka.

Ez a whataboutism kurva jol megy amugy nektek. Nem tudtok belekotni abba amit leirtam, ezert inkabb atmegy szemelyeskedesbe.
Egy az egyben azt csinaljatok mint a kinai wumaok, ha nem tudnak mit kezdeni a tenyekkel, akkor atugranak szemelyeskedesbe. 10/10

inb4 barmilyen retardalt valasz aminek semmi koze nincs a temahoz mert egy iq negativ szardarab vagy akit pofan kene baszni


magyarazkodjon a faszom egy retardalt kibicnek akinek egy tavolkeleti diktaturaba kellett menekulnie hogy vmi megelhetest tudjon maganak teremteni
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 19 2021 09:13am
jo a topik, lovok 1 ilyet


ebbol egyertelmuen latszik, hogy MAGYARORSZAG > china

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jun 19 2021 09:15am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2021 09:15am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Jun 2021 23:10)
magyarazkodjon a faszom egy retardalt kibicnek akinek egy tavolkeleti diktaturaba kellett menekulnie hogy vmi megelhetest tudjon maganak teremteni


Ennyi, megint sikerult bebizonyitanod hogy nem tudsz ervelni, csak a szemelyeskedest tudod nyomni orrba szajba.
Ha ennyire hazafias vagy akkor szerintem menj ki mondjuk a 8. kerbe szemelyeskedni, kivancsi lennek hogy mennyi ido alatt pakolnanak ossze a ciganyok egy ket ilyen bepofazas utan.
Megerdemelned hogy kirugjak az osszes fogadat.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 19 2021 09:19am
Quote (Smat @ 19 Jun 2021 17:15)
Ennyi, megint sikerult bebizonyitanod hogy nem tudsz ervelni, csak a szemelyeskedest tudod nyomni orrba szajba.
Ha ennyire hazafias vagy akkor szerintem menj ki mondjuk a 8. kerbe szemelyeskedni, kivancsi lennek hogy mennyi ido alatt pakolnanak ossze a ciganyok egy ket ilyen bepofazas utan.
Megerdemelned hogy kirugjak az osszes fogadat.


senkit nem erdekel amugy a vergodesed te szerencsetlen nyomorult
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2021 09:24am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Jun 2021 23:19)
senkit nem erdekel amugy a vergodesed te szerencsetlen nyomorult


Megis itt vagy es valaszolsz minden hozzaszolasomra, elhiszem hogy szerelmes vagy belem Levente, de ne igy probald meg elfolytani a massagodat, en elfogadlak melegnek, nincs ezzel semmi problema, fogadd el te is es akkor mindenki jol jar.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1125512561257125812591468Next
Add Reply New Topic New Poll