d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1125512561257125812591311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 22 2010 06:06pm
Quote (H4xooR @ 22 May 2010 12:39)
http://i222.photobucket.com/albums/dd292/H4xooR/Sigs/traxex.jpg

syl :C

r8

a text eléggé fostos,de egyszerűen semmi sem passzolt oda


sztem kurvaszekszuális meg traxex alap win
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 22 2010 06:26pm
Quote (H4xooR @ 22 May 2010 13:39)
http://i222.photobucket.com/albums/dd292/H4xooR/Sigs/traxex.jpg

syl :C

r8

a text eléggé fostos,de egyszerűen semmi sem passzolt oda


nagyon nem tetszik ez a koncepció nélküli c4d elrendezés
meg a szürke háttér kék cucc is üti egymás eléggé

meg úgy semmi extra

a köpenyénél viszont jó lett a smudge, valamiért az a része bejön
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
May 22 2010 11:51pm
próbálkoztam egy requesttel(életem második sigje :D)

"érdekes" lett ^_^



r8

This post was edited by Eszilard on May 22 2010 11:52pm
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
May 22 2010 11:53pm
Quote (sunnymarcell @ May 22 2010 09:23pm)
nekem tényleg tetszik


nekedadhatom ^_^
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 23 2010 01:14am
Quote (H4xooR @ May 22 2010 11:39am)
http://i222.photobucket.com/albums/dd292/H4xooR/Sigs/traxex.jpg

syl :C

r8

a text eléggé fostos,de egyszerűen semmi sem passzolt oda


szerintem kurvajó
nagyon vadálat lett
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 23 2010 01:26am
Quote (xGurke @ 23 May 2010 09:14)
szerintem kurvajó
nagyon vadálat lett


csak kicsit mintha pixeles lenne a név

This post was edited by JS_Bach on May 23 2010 01:26am
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
May 23 2010 03:41am
amugy mien progival csináljátok a sigeket és honnan tudnám letölteni?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 23 2010 03:47am
Quote (Sanyika @ 23 May 2010 11:41)
amugy mien progival csináljátok a sigeket és honnan tudnám letölteni?


Word - bolt
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 23 2010 03:52am
Quote (Sanyika @ May 23 2010 09:41am)
amugy mien progival csináljátok a sigeket és honnan tudnám letölteni?


photoshop és kb bármelyik torr3nt oldalról le lehetne szedni

This post was edited by xGurke on May 23 2010 03:52am
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 23 2010 06:12am
Hali srácok, beigértem pár siget az elmúlt napokban, de sajnos most egy darabig nem nagyon tudok ezzel foglalkozni! :wacko:
Amint lesz időm ígérem nekifekszem, és próbálom teljesíteni a tervet! :)

This post was edited by Fezmin on May 23 2010 06:16am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1125512561257125812591311Next
Closed New Topic New Poll