d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1125412551256125712581468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 18 2021 08:21am
Magyarorszagon szerintem tesztelik hogy meddig mehetnek el ilyen hulye torvenyekkel, mi az amit toleral a nep.
Ugy nez ki hogy mindent IS.
Akinek ezt elo kell hoznia hogy ki a meleg/ki nem es hogy ez miert termeszetellenes meg ilyen faszsagok es hogy erre torveny kell, na azzal van a problema, nem pedig azzal aki a sajat nemehez vonzodik pl.
Volt egy erdekes bejegyzes valamelyik csoportban, talan facebookon, egy fazon irta hogy igazabol Magyarorszagon nem az van hogy egyre tobb meleg van illetve valoszinuleg a szamok nem annyira elteroek mondjuk 20 evvel ezelotthoz kepest, csak sokan nem mertek akkor felvallalni a massagukat. Ezen igy elgondolkoztam, es igazabol arra jutottam hogy teljesen legit meglatas, az iskolaban peldaul biologia oran azt tanitottak nekunk hogy a massag illetve a meleg/transz emberek mentalis betegseggel kuzdenek es ezert masok. A problema Magyarorszagon azzal van, hogy nagyon elmaradottak az emberek ezen a teren, ehhez hozzajon a kormanypropaganda amit a nyugdijasok szajkoznak ezerrel, a fiatalok nem mernek mast gondolni mert felnek a kirekesztestol/diszkriminaciotol es ez igy szepen megy tovabb lassan generaciokon keresztul.
Nem azt akarom hogy havonta legyen pride meg ilyenek, csak azt hogy igazabol szarjuk mar le hogy ki kihez vagy mihez vonzodik. Ameddig nem erolteti ra masra ezeket, addig elje nyugodtan a vilagat. En sem megyek oda senkihez reklamozni hogy "szia, hetero vagyok, a puncit szeretem". Az LGBTQ kozosseg tagjai sem csinaljak ezt igazabol, de gondolom most ez a legnagyobb problema egy globalis pandemia kozepen..
Minden nap egyre tavolabb kerulok attol a gondolattol hogy valamikor is hazakoltozzek Magyarorszagra, neha mar komolyan nem gondolom magamat Magyarnak es csak a szegyent erzem...

Mielott valaki bekerdezne egy meno keresztkerdessel hogy elfogadnam-e ha a sajat gyerekem lenne meleg/bi/etc. Igen, elfogadnam es megertenem. Lehet hogy marha liberalis vagyok ilyen szempontbol, de nem tudnam elkepzelni hogy ez egy elfogadhatatlan dolog lenne a szamomra.

/rant over
O1G
Lolo bekaphatja a 20 centis brémet akkor is ha meleg meg akkor is ha nem
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 18 2021 09:56am
Quote (Smat @ Jun 18 2021 04:21pm)
Magyarorszagon szerintem tesztelik hogy meddig mehetnek el ilyen hulye torvenyekkel, mi az amit toleral a nep.
Ugy nez ki hogy mindent IS.
Akinek ezt elo kell hoznia hogy ki a meleg/ki nem es hogy ez miert termeszetellenes meg ilyen faszsagok es hogy erre torveny kell, na azzal van a problema, nem pedig azzal aki a sajat nemehez vonzodik pl.
Volt egy erdekes bejegyzes valamelyik csoportban, talan facebookon, egy fazon irta hogy igazabol Magyarorszagon nem az van hogy egyre tobb meleg van illetve valoszinuleg a szamok nem annyira elteroek mondjuk 20 evvel ezelotthoz kepest, csak sokan nem mertek akkor felvallalni a massagukat. Ezen igy elgondolkoztam, es igazabol arra jutottam hogy teljesen legit meglatas, az iskolaban peldaul biologia oran azt tanitottak nekunk hogy a massag illetve a meleg/transz emberek mentalis betegseggel kuzdenek es ezert masok. A problema Magyarorszagon azzal van, hogy nagyon elmaradottak az emberek ezen a teren, ehhez hozzajon a kormanypropaganda amit a nyugdijasok szajkoznak ezerrel, a fiatalok nem mernek mast gondolni mert felnek a kirekesztestol/diszkriminaciotol es ez igy szepen megy tovabb lassan generaciokon keresztul.
Nem azt akarom hogy havonta legyen pride meg ilyenek, csak azt hogy igazabol szarjuk mar le hogy ki kihez vagy mihez vonzodik. Ameddig nem erolteti ra masra ezeket, addig elje nyugodtan a vilagat. En sem megyek oda senkihez reklamozni hogy "szia, hetero vagyok, a puncit szeretem". Az LGBTQ kozosseg tagjai sem csinaljak ezt igazabol, de gondolom most ez a legnagyobb problema egy globalis pandemia kozepen..
Minden nap egyre tavolabb kerulok attol a gondolattol hogy valamikor is hazakoltozzek Magyarorszagra, neha mar komolyan nem gondolom magamat Magyarnak es csak a szegyent erzem...

Mielott valaki bekerdezne egy meno keresztkerdessel hogy elfogadnam-e ha a sajat gyerekem lenne meleg/bi/etc. Igen, elfogadnam es megertenem. Lehet hogy marha liberalis vagyok ilyen szempontbol, de nem tudnam elkepzelni hogy ez egy elfogadhatatlan dolog lenne a szamomra.

/rant over
O1G
Lolo bekaphatja a 20 centis brémet akkor is ha meleg meg akkor is ha nem


Nagyon meglepödtem hogy külföldön az irodalom es törtenelem oran is tema volt a massag. Magyar fejemmel lendületböl mondtam hogy lol nn, buzik azok nem normalisak.

Azota eltelt jopar ev, es lett par meleg ismerösöm, akikröl kb sose tudtam volna meg hogy homoszexualisak ha masok el nem mondtak volna. Azota rajöttem hogy nem kell mumuskent kezelni öket, ugyan olyan emberek mint en, es hogy a szexualis preferenciajuk semmikeppen sem erint.

Szomorunak talalom, hogy pont egy ilyesmi tema valasztja szet a nepet, miközben ezer mas realis problemat csak hanyagolnak az emberek.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 18 2021 10:00am
Quote (Karan2_Returned @ 18 Jun 2021 17:56)
Nagyon meglepödtem hogy külföldön az irodalom es törtenelem oran is tema volt a massag. Magyar fejemmel lendületböl mondtam hogy lol nn, buzik azok nem normalisak.

Azota eltelt jopar ev, es lett par meleg ismerösöm, akikröl kb sose tudtam volna meg hogy homoszexualisak ha masok el nem mondtak volna. Azota rajöttem hogy nem kell mumuskent kezelni öket, ugyan olyan emberek mint en, es hogy a szexualis preferenciajuk semmikeppen sem erint.

Szomorunak talalom, hogy pont egy ilyesmi tema valasztja szet a nepet, miközben ezer mas realis problemat csak hanyagolnak az emberek.


sztem cirka 99%nak amugy semmi baja a buzikkal, ha nem feszes bortangaban vonulnak fel, es nyaljak egymas segget valami kamion tetejen.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 19 2021 01:36am
Quote (Smat @ Jun 18 2021 04:21pm)
Magyarorszagon szerintem tesztelik hogy meddig mehetnek el ilyen hulye torvenyekkel, mi az amit toleral a nep.
Ugy nez ki hogy mindent IS.
Akinek ezt elo kell hoznia hogy ki a meleg/ki nem es hogy ez miert termeszetellenes meg ilyen faszsagok es hogy erre torveny kell, na azzal van a problema, nem pedig azzal aki a sajat nemehez vonzodik pl.
Volt egy erdekes bejegyzes valamelyik csoportban, talan facebookon, egy fazon irta hogy igazabol Magyarorszagon nem az van hogy egyre tobb meleg van illetve valoszinuleg a szamok nem annyira elteroek mondjuk 20 evvel ezelotthoz kepest, csak sokan nem mertek akkor felvallalni a massagukat. Ezen igy elgondolkoztam, es igazabol arra jutottam hogy teljesen legit meglatas, az iskolaban peldaul biologia oran azt tanitottak nekunk hogy a massag illetve a meleg/transz emberek mentalis betegseggel kuzdenek es ezert masok. A problema Magyarorszagon azzal van, hogy nagyon elmaradottak az emberek ezen a teren, ehhez hozzajon a kormanypropaganda amit a nyugdijasok szajkoznak ezerrel, a fiatalok nem mernek mast gondolni mert felnek a kirekesztestol/diszkriminaciotol es ez igy szepen megy tovabb lassan generaciokon keresztul.
Nem azt akarom hogy havonta legyen pride meg ilyenek, csak azt hogy igazabol szarjuk mar le hogy ki kihez vagy mihez vonzodik. Ameddig nem erolteti ra masra ezeket, addig elje nyugodtan a vilagat. En sem megyek oda senkihez reklamozni hogy "szia, hetero vagyok, a puncit szeretem". Az LGBTQ kozosseg tagjai sem csinaljak ezt igazabol, de gondolom most ez a legnagyobb problema egy globalis pandemia kozepen..
Minden nap egyre tavolabb kerulok attol a gondolattol hogy valamikor is hazakoltozzek Magyarorszagra, neha mar komolyan nem gondolom magamat Magyarnak es csak a szegyent erzem...

Mielott valaki bekerdezne egy meno keresztkerdessel hogy elfogadnam-e ha a sajat gyerekem lenne meleg/bi/etc. Igen, elfogadnam es megertenem. Lehet hogy marha liberalis vagyok ilyen szempontbol, de nem tudnam elkepzelni hogy ez egy elfogadhatatlan dolog lenne a szamomra.

/rant over
O1G
Lolo bekaphatja a 20 centis brémet akkor is ha meleg meg akkor is ha nem

Jaj ne,mi lesz így velünk
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jun 19 2021 02:04am
Quote (Karan2_Returned @ 18 Jun 2021 17:56)
Nagyon meglepödtem hogy külföldön az irodalom es törtenelem oran is tema volt a massag. Magyar fejemmel lendületböl mondtam hogy lol nn, buzik azok nem normalisak.

Azota eltelt jopar ev, es lett par meleg ismerösöm, akikröl kb sose tudtam volna meg hogy homoszexualisak ha masok el nem mondtak volna. Azota rajöttem hogy nem kell mumuskent kezelni öket, ugyan olyan emberek mint en, es hogy a szexualis preferenciajuk semmikeppen sem erint.

Szomorunak talalom, hogy pont egy ilyesmi tema valasztja szet a nepet, miközben ezer mas realis problemat csak hanyagolnak az emberek.


breking: mindenkinek mas jelent realis problemat

Quote (Smat @ 18 Jun 2021 16:21)
Magyarorszagon szerintem tesztelik hogy meddig mehetnek el ilyen hulye torvenyekkel, mi az amit toleral a nep.
Ugy nez ki hogy mindent IS.
Akinek ezt elo kell hoznia hogy ki a meleg/ki nem es hogy ez miert termeszetellenes meg ilyen faszsagok es hogy erre torveny kell, na azzal van a problema, nem pedig azzal aki a sajat nemehez vonzodik pl.
Volt egy erdekes bejegyzes valamelyik csoportban, talan facebookon, egy fazon irta hogy igazabol Magyarorszagon nem az van hogy egyre tobb meleg van illetve valoszinuleg a szamok nem annyira elteroek mondjuk 20 evvel ezelotthoz kepest, csak sokan nem mertek akkor felvallalni a massagukat. Ezen igy elgondolkoztam, es igazabol arra jutottam hogy teljesen legit meglatas, az iskolaban peldaul biologia oran azt tanitottak nekunk hogy a massag illetve a meleg/transz emberek mentalis betegseggel kuzdenek es ezert masok. A problema Magyarorszagon azzal van, hogy nagyon elmaradottak az emberek ezen a teren, ehhez hozzajon a kormanypropaganda amit a nyugdijasok szajkoznak ezerrel, a fiatalok nem mernek mast gondolni mert felnek a kirekesztestol/diszkriminaciotol es ez igy szepen megy tovabb lassan generaciokon keresztul.
Nem azt akarom hogy havonta legyen pride meg ilyenek, csak azt hogy igazabol szarjuk mar le hogy ki kihez vagy mihez vonzodik. Ameddig nem erolteti ra masra ezeket, addig elje nyugodtan a vilagat. En sem megyek oda senkihez reklamozni hogy "szia, hetero vagyok, a puncit szeretem". Az LGBTQ kozosseg tagjai sem csinaljak ezt igazabol, de gondolom most ez a legnagyobb problema egy globalis pandemia kozepen..
Minden nap egyre tavolabb kerulok attol a gondolattol hogy valamikor is hazakoltozzek Magyarorszagra, neha mar komolyan nem gondolom magamat Magyarnak es csak a szegyent erzem...

Mielott valaki bekerdezne egy meno keresztkerdessel hogy elfogadnam-e ha a sajat gyerekem lenne meleg/bi/etc. Igen, elfogadnam es megertenem. Lehet hogy marha liberalis vagyok ilyen szempontbol, de nem tudnam elkepzelni hogy ez egy elfogadhatatlan dolog lenne a szamomra.

/rant over
O1G
Lolo bekaphatja a 20 centis brémet akkor is ha meleg meg akkor is ha nem


szerencsere kinaban elsz ahol hasonlo problemak elo sem fordulhatnak

probalj meg kevesebbet gondolkodni
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 19 2021 02:36am
Irány Kína.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 19 2021 03:51am
most nem tudom mit kinaztok, ez azert nem egy hot take
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 19 2021 04:17am
Quote (SteelMeetsSteel @ Jun 19 2021 10:04am)
breking: mindenkinek mas jelent realis problemat


Ez nyilvanvalo, de nem tudom elkepzelni mi jar olyan embernek a fejeben, akinek az a legnagyobb baja hogy idegen emberek kolumbiai shemale streamerek kukacat vennek a szajukba.
Mindeközben egyre pofatlanabbul lopnak es eröszakoljak le az emberek torkan a propagandat.
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jun 19 2021 05:24am
Quote (Karan2_Returned @ 19 Jun 2021 12:17)
Ez nyilvanvalo, de nem tudom elkepzelni mi jar olyan embernek a fejeben, akinek az a legnagyobb baja hogy idegen emberek kolumbiai shemale streamerek kukacat vennek a szajukba.
Mindeközben egyre pofatlanabbul lopnak es eröszakoljak le az emberek torkan a propagandat.


ok sem tudjak elkepzelni hogy mi jar a te fejedben

Quote (Taszilo.^ @ 19 Jun 2021 11:51)
most nem tudom mit kinaztok, ez azert nem egy hot take


milyen igaz, kina az emberi jogok es az egyenloseg vedelmezoje
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 19 2021 05:45am
Quote (Jancsipapa @ 19 Jun 2021 15:36)
Jaj ne,mi lesz így velünk


Dno, de megnyugtat hogy nem vagyok-leszek rakenyszerulve.

Quote (Taszilo.^ @ 19 Jun 2021 17:51)
most nem tudom mit kinaztok, ez azert nem egy hot take


Mert marha edgy mindenre kinaizni, meghaladna a tudasukat hogyha komolyan valaszolnanak es a problemara fokuszalnanak.

Quote (SteelMeetsSteel @ 19 Jun 2021 16:04)
breking: mindenkinek mas jelent realis problemat



szerencsere kinaban elsz ahol hasonlo problemak elo sem fordulhatnak

probalj meg kevesebbet gondolkodni


Jo kis whataboutism bro.
Siman johetnel ide ccp propagandat nyomni ha ennyire jol megy a tereles/mellebeszeles. Az mellekes hogy kinek beszelnel melle, megfizetik minden oldalon.

Quote (Karan2_Returned @ 19 Jun 2021 18:17)
Ez nyilvanvalo, de nem tudom elkepzelni mi jar olyan embernek a fejeben, akinek az a legnagyobb baja hogy idegen emberek kolumbiai shemale streamerek kukacat vennek a szajukba.
Mindeközben egyre pofatlanabbul lopnak es eröszakoljak le az emberek torkan a propagandat.


Ontorvenyu Karenek szerintem, nem tudom hogy Magyarul van e a Karenekre nev, de tudod hogy mirol beszelek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1125412551256125712581468Next
Add Reply New Topic New Poll