Quote (sunnymarcell @ May 22 2010 10:11am)
9.5/10
nekem jobban tetszene, ha a villámból több kiágazás lenne
de így is szép
9.5/10 ?

seggnyaló rate nn
Quote (Eszilard @ May 22 2010 09:28am)
Életem első sigje. R8 pls

http://img690.imageshack.us/img690/5600/centipede.jpg
Kicsit igazítottam rajta, sztem jobb lett:
http://img9.imageshack.us/img9/7335/centipede2.jpg
én életem első sigét postolni se merem ^^, szal ahhoz képest egész türhető
olvass sok tutorialt
This post was edited by Vharimatras on May 22 2010 12:16pm