d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1125412551256125712581311Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 22 2010 03:11am
Quote (Eszilard @ 22 May 2010 10:28)
Életem első sigje. R8 pls :)

http://img690.imageshack.us/img690/5600/centipede.jpg


Kicsit igazítottam rajta, sztem jobb lett:
http://img9.imageshack.us/img9/7335/centipede2.jpg


9.5/10

nekem jobban tetszene, ha a villámból több kiágazás lenne

de így is szép
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 22 2010 03:17am
Quote (sunnymarcell @ May 22 2010 09:11am)
9.5/10

nekem jobban tetszene, ha a villámból több kiágazás lenne

de így is szép


word.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 22 2010 05:39am


syl :C

r8

a text eléggé fostos,de egyszerűen semmi sem passzolt oda

This post was edited by H4xooR on May 22 2010 05:51am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 22 2010 06:11am
Quote (H4xooR @ 22 May 2010 12:39)
http://i222.photobucket.com/albums/dd292/H4xooR/Sigs/traxex.jpg

syl :C

r8

a text eléggé fostos,de egyszerűen semmi sem passzolt oda


ja textet leszámítva egész jó.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 22 2010 06:47am
Quote (H4xooR @ 22 May 2010 13:39)
http://i222.photobucket.com/albums/dd292/H4xooR/Sigs/traxex.jpg

syl :C

r8

a text eléggé fostos,de egyszerűen semmi sem passzolt oda


<3
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 22 2010 07:12am
Quote (H4xooR @ 22 May 2010 13:39)
http://i222.photobucket.com/albums/dd292/H4xooR/Sigs/traxex.jpg

syl :C

r8

a text eléggé fostos,de egyszerűen semmi sem passzolt oda


Nekem ez most nem tetszik annyira :c
A szürke háttér valamiért nem jön be :wacko:
Talán kékkel jobb lenne
8/10 de csak a háttér miatt
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 22 2010 08:47am
Quote (harcikacsa17 @ 21 May 2010 12:12)





második sigem =)
sokat szenvedtem vele =)
elvileg vector ,legalábbis vector tutorial alapjan csinálam a nénit=)
nekem tetszik  :wub:
valaki linkelje be rendesen plz :wub:
itt egy másik  kicsit szinesebb meg nemtudm =)
http://i49.tinypic.com/sy2n92.png



nekem tetszik :) ava-t hogy gondoltad?

igazából az egész tetszik, csak kicsit lányos...
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 22 2010 12:15pm
Quote (sunnymarcell @ May 22 2010 10:11am)
9.5/10

nekem jobban tetszene, ha a villámból több kiágazás lenne

de így is szép


9.5/10 ? :D
seggnyaló rate nn

Quote (Eszilard @ May 22 2010 09:28am)
Életem első sigje. R8 pls :)

http://img690.imageshack.us/img690/5600/centipede.jpg


Kicsit igazítottam rajta, sztem jobb lett:
http://img9.imageshack.us/img9/7335/centipede2.jpg


én életem első sigét postolni se merem ^^, szal ahhoz képest egész türhető
olvass sok tutorialt :P

This post was edited by Vharimatras on May 22 2010 12:16pm
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
May 22 2010 02:18pm
Quote (Vharimatras @ May 22 2010 07:15pm)
9.5/10 ? :D
seggnyaló rate nn



én életem első sigét postolni se merem ^^, szal ahhoz képest egész türhető
olvass sok tutorialt :P


azért jólesett a seggnyalás.

az más hogy a sig egy ocsmányság :DDD
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 22 2010 02:23pm
Quote (Eszilard @ 22 May 2010 22:18)
azért jólesett a seggnyalás.

az más hogy a sig egy ocsmányság :DDD


nekem tényleg tetszik
Go Back To Magyar Topic List
Prev1125412551256125712581311Next
Closed New Topic New Poll