d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1125312541255125612571468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 11 2021 03:18am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 11 2021 11:10am)
van aki koveti azokat a sportokat is, csak nem sokan. en amugy csomosozr azert nezek olimpliat, mert tok erdekes dolgokat meselnek a rendezo orszagrol, es igy akar 1 maratont, vagy orszaguti kerekpart is meg lehet nezni (ill hallgatni).
amugy csomo embernek fingja sincs a focirol, de ebt/vbt/blt nez (vagy legalabb tud rola)


Igen, a focinézésben az a jó, hogy semmit nem kell érteni a játékhoz, mert a lényeg az, hogy üvöltve káromkodjatok és be legyetek baszva. Tisztelet a kivételnek.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2021 03:31am
Amúgy most h végre sajtótájékoztatót tartott, lehet hogy égetőbb problémákra is rákérdezhettek volna, mint h ki miért térdel
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 11 2021 03:53am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2021 07:38am
Quote (Ghostmasterq @ 11 Jun 2021 11:03)
az Andi jól kikupálta Lölőt genyó


Durva h pár hónapja még egy összetett mondatot sem tudott elmondani, most meg ilyen szépirodalmi körmondatokat tol az indexes interjúban:)

az ominózus, jó tv-t szeretnék interjúból a kikupálás előtti Lőlő, Magyarország leggazdagabb embere:

"Mindenki a maga sikere kovács, ez bárki legyen, azt gondolom, tehát mindenki, mindenki, tehát kell hozzá, hogy valamire vigye, vagy valamire ne vigye, ahhoz is kell ám nagyon sok minden, tehát ez lehet pozitív vagy negatív"
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jun 11 2021 08:22am
Quote (Fej @ 11 Jun 2021 15:38)
Durva h pár hónapja még egy összetett mondatot sem tudott elmondani, most meg ilyen szépirodalmi körmondatokat tol az indexes interjúban:)

az ominózus, jó tv-t szeretnék interjúból a kikupálás előtti Lőlő, Magyarország leggazdagabb embere:

"Mindenki a maga sikere kovács, ez bárki legyen, azt gondolom, tehát mindenki, mindenki, tehát kell hozzá, hogy valamire vigye, vagy valamire ne vigye, ahhoz is kell ám nagyon sok minden, tehát ez lehet pozitív vagy negatív"


svajci kokainnal kezeltek
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Jun 17 2021 02:58pm
Volt ma egy két véglet élményem a Momentummal.
Teregetés közben benyomtam a tévét, a Discoveryn meg a NatGeon pont reklám volt, a következő csatorna meg az ATV. Ezt jobbnak láttam tisztázni hogy nem magamtól szoktam odakapcsolni XD
Cseh Katalin, egy jobbikos csaj, de passz (rágugliztam, azthiszem Potocskáné volt, de mindegy) egy random fószer meg a riporter.
Nyilván az lmbtq vonallal megtoldott pedó törvény volt napirenden.
Cseh meg, igazából nagy hülyeségeket nem mondott, de olyan felső tüdőből képzett vékonyka hangon folyamatosan mosolyt erőltetve magára, pont mint az amerikaiak... Totál mű hatása volt, és így egyáltalán nem volt hihető amikről beszélt. Később szóba került a korrupció meg az elszámoltatás is. Nem igazán éreztem magam meggyőzve egy olyan ember által akinek egy őszinte grimasza sincs :Y
De a legdurvább rész nem is ez volt, hanem az amikor elkezdett beszélni a koronavírus áldozatairól, meg hogy meghalt harmincezer ember, ugyanabban a csilingelős vékony boldog hangján, szélesen mosolyogva...
Totál bizarr volt... és beugrott hogy kire emlékeztetett kezdettől fogva! XD


A másik, csak hogy pozitív élményt is írjak:
Úgy hagytam a tévét kicsivel később egy másik műsor közepétől láttam, beszélt egy csaj, először meg se ismertem az új hajjal, csak amikor mondták hogy Donáth Anna az.
Mondott sok értelmes, csak egyet emelnék ki nem szó szerint: "Európának meg a többségi társadalomnak meg kell védeni a kisebbségeket, mindegy hogy etnikai, nemzeti, nyelvi vagy szexuális, és nem lehet kimazsolázni hogy a külhoni magyarok jó kisebbség, a homoszexuálisok meg rossz kisebbség."
És ezzel jobbközép létemre egyet tudok érteni! :rofl:

Erről az egész törvényről csak pár gondolat:
A fidesz megpróbálja most lemosni magáról a pedofilsimogató bélyeget és átragasztani az ellenzékre, de amikor rájött hogy az ellenzék támogatni fogja, beijedt attól hogy bead valamit és abból egy össznemzeti ügy lesz, esetleg tovább viszik a narratívát és Kaletázás lesz belőle. Ezért került bele az lmbtq toldás, remélték hogy így nem fogják támogatni és lehet majd pedofilsimogatózni az M1en. Úgyhogy amikor a Jobbik bejelentette hogy ennek ellenére is támogatják, egy kicsit megnyugodtam. Ez volt a JÓ döntés? Nem. De ez volt a Helyes. Még akkor is, hogyha ezzel Magyar Emberek jogait csorbítják... Csak a szokásos fidesz csapda. Lábon lövöd magad, vagy fejbe... Kár hogy csak a Jobbik döntött a "láb" mellett. Ők el is kezdték a "demidzs kontrolt" rögtön a nyilatkozatokban, hogy "Nagyon sajnálják és majd kormányváltás után kiveszik a jogsértő részeket, de ezt meg kellett szavazniuk."
Szerintem meg kellett volna szavazniuk és együtt kiállni ezzel a nyilatkozattal. Hitelesebb, meg nagyobb súlya is lett volna. Tudom hogy a Momentumnak meg az LMPnek kifejezetten közeli az lmbtq téma, és ez egy hátra lépés lett volna számukra, de akkor is. Ha be akarod törni az ajtót, egyet hátra kell lépni nekifutni.

TL,DR: orbán pedósimogatózni fogja az ellenzéket.

This post was edited by Thomas Cross on Jun 17 2021 02:59pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 17 2021 03:28pm
Quote (Thomas Cross @ Jun 17 2021 10:58pm)
Volt ma egy két véglet élményem a Momentummal.
Teregetés közben benyomtam a tévét, a Discoveryn meg a NatGeon pont reklám volt, a következő csatorna meg az ATV. Ezt jobbnak láttam tisztázni hogy nem magamtól szoktam odakapcsolni XD
Cseh Katalin, egy jobbikos csaj, de passz (rágugliztam, azthiszem Potocskáné volt, de mindegy) egy random fószer meg a riporter.
Nyilván az lmbtq vonallal megtoldott pedó törvény volt napirenden.
Cseh meg, igazából nagy hülyeségeket nem mondott, de olyan felső tüdőből képzett vékonyka hangon folyamatosan mosolyt erőltetve magára, pont mint az amerikaiak... Totál mű hatása volt, és így egyáltalán nem volt hihető amikről beszélt. Később szóba került a korrupció meg az elszámoltatás is. Nem igazán éreztem magam meggyőzve egy olyan ember által akinek egy őszinte grimasza sincs :Y
De a legdurvább rész nem is ez volt, hanem az amikor elkezdett beszélni a koronavírus áldozatairól, meg hogy meghalt harmincezer ember, ugyanabban a csilingelős vékony boldog hangján, szélesen mosolyogva...
Totál bizarr volt... és beugrott hogy kire emlékeztetett kezdettől fogva! XD
https://media1.tenor.com/images/fb542dfa14b4d369509fdb23ead1fa0f/tenor.gif

A másik, csak hogy pozitív élményt is írjak:
Úgy hagytam a tévét kicsivel később egy másik műsor közepétől láttam, beszélt egy csaj, először meg se ismertem az új hajjal, csak amikor mondták hogy Donáth Anna az.
Mondott sok értelmes, csak egyet emelnék ki nem szó szerint: "Európának meg a többségi társadalomnak meg kell védeni a kisebbségeket, mindegy hogy etnikai, nemzeti, nyelvi vagy szexuális, és nem lehet kimazsolázni hogy a külhoni magyarok jó kisebbség, a homoszexuálisok meg rossz kisebbség."
És ezzel jobbközép létemre egyet tudok érteni! :rofl:

Erről az egész törvényről csak pár gondolat:
A fidesz megpróbálja most lemosni magáról a pedofilsimogató bélyeget és átragasztani az ellenzékre, de amikor rájött hogy az ellenzék támogatni fogja, beijedt attól hogy bead valamit és abból egy össznemzeti ügy lesz, esetleg tovább viszik a narratívát és Kaletázás lesz belőle. Ezért került bele az lmbtq toldás, remélték hogy így nem fogják támogatni és lehet majd pedofilsimogatózni az M1en. Úgyhogy amikor a Jobbik bejelentette hogy ennek ellenére is támogatják, egy kicsit megnyugodtam. Ez volt a JÓ döntés? Nem. De ez volt a Helyes. Még akkor is, hogyha ezzel Magyar Emberek jogait csorbítják... Csak a szokásos fidesz csapda. Lábon lövöd magad, vagy fejbe... Kár hogy csak a Jobbik döntött a "láb" mellett. Ők el is kezdték a "demidzs kontrolt" rögtön a nyilatkozatokban, hogy "Nagyon sajnálják és majd kormányváltás után kiveszik a jogsértő részeket, de ezt meg kellett szavazniuk."
Szerintem meg kellett volna szavazniuk és együtt kiállni ezzel a nyilatkozattal. Hitelesebb, meg nagyobb súlya is lett volna. Tudom hogy a Momentumnak meg az LMPnek kifejezetten közeli az lmbtq téma, és ez egy hátra lépés lett volna számukra, de akkor is. Ha be akarod törni az ajtót, egyet hátra kell lépni nekifutni.

TL,DR: orbán pedósimogatózni fogja az ellenzéket.



Nem hiszem hogy nagyon hiteles lesz. Inkább csak arra volt jó nekik hogy megosszák az ellenzéket, ami sikerült is
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Jun 17 2021 03:31pm
Quote (anyd @ 17 Jun 2021 23:28)
Nem hiszem hogy nagyon hiteles lesz. Inkább csak arra volt jó nekik hogy megosszák az ellenzéket, ami sikerült is


Eddig csak olyan nyilatkozatokat hallottam a többi párttól hogy megértik hogy végül miért támogatta a Jobbik, úgyhogy nem hiszem hogy pont ez az ügy fog szakadáshoz vezetni. Plusz már kitudja hány jelöltet támogatnak oda vissza. Szerintem azokat a biztos helyeket többre tartják ők is.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 18 2021 03:46am
Quote (Thomas Cross @ Jun 17 2021 11:31pm)
Eddig csak olyan nyilatkozatokat hallottam a többi párttól hogy megértik hogy végül miért támogatta a Jobbik, úgyhogy nem hiszem hogy pont ez az ügy fog szakadáshoz vezetni. Plusz már kitudja hány jelöltet támogatnak oda vissza. Szerintem azokat a biztos helyeket többre tartják ők is.



a választókat kell megosztani nem a pártokat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1125312541255125612571468Next
Add Reply New Topic New Poll