d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1125312541255125612571311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 20 2010 01:38pm


Quote (xGurke @ May 19 2010 02:52pm)



bump
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 20 2010 06:59pm
Quote (b_daniel @ 19 May 2010 21:12)
lolivér is ilyet hallgat imo kérdezd meg nincs e neki pár pre made shizje


bump
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 21 2010 02:43am
Quote (IvOjoGhuRT @ 18 May 2010 12:34)
ReDEyeS szeretne új sig + ava-t

téma : headphone + girl... magyarul még hülyébben hangzott így skippeltem

pár stock :

első 4 a favorite

http://us.123rf.com/400wm/400/400/keeweeboy/keeweeboy0710/keeweeboy071000101/1943955.jpg

http://s3.amazonaws.com/pixmac-preview/-beautiful-teen-girl-listening-to-headphones.jpg

http://delhibits.com/images/girl_with_headphones_1221.jpg

http://www.music-lovers-world.info/wp-content/uploads/2010/01/headphone-girl.jpg

http://www.cuttothebeat.com/images/girlFeathered.jpg

http://andrewmcmillen.com/wp-content/uploads/2009/08/headphone_girl.jpg

http://www.thanetyouthmatters.co.uk/images/headphone_girl_orange.jpg

ezt így nagyon nem szeretném : ( tömegsig :S )

http://m.blog.hu/as/asztal/image/desokpt.jpg

színek :

vörös + fekete / fehér

vagy ahogy a skullcandy-s képen

fekete + sok-sok szín

stílus :

vector

- ha esetleg vki össze tudja hozni a vector-s stílust a graffitikkel, akkor az lenne a csúcs


Bumpi, bumpi

Fezminnél van még pár jó stock
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 21 2010 04:12am
Quote (ReDEyeS @ May 21 2010 08:43am)
Bumpi, bumpi

Fezminnél van még pár jó stock


http://i49.tinypic.com/2ec19av.png

második sigem =)
sokat szenvedtem vele =)
elvileg vector ,legalábbis vector tutorial alapjan csinálam a nénit=)
nekem tetszik :wub:
valaki linkelje be rendesen plz :wub:
itt egy másik kicsit szinesebb meg nemtudm =)
http://i49.tinypic.com/sy2n92.png

This post was edited by harcikacsa17 on May 21 2010 04:42am
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 21 2010 04:21am
Quote (harcikacsa17 @ 21 May 2010 12:12)


második sigem =)
sokat szenvedtem vele =)
elvileg vector ,legalábbis vector tutorial alapjan csinálam a nénit=)
nekem tetszik  :wub:
valaki linkelje be rendesen plz :wub:


IMG
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 21 2010 05:42am
letöltöttem c4d packot de nem nyitja meg a ps, hogy kell használni?
Banned
Posts: 285
Joined: Nov 6 2009
Gold: 0.00
May 21 2010 06:52am
nemtom mer akarsz ujat
nekem a regi avad igencsak bejott, vagyis amit most csereltel le
ja uborkanak irom csak lusta vok quoteolni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 21 2010 03:02pm
Quote (jucuska @ May 21 2010 12:52pm)
nemtom mer akarsz ujat
nekem a regi avad igencsak bejott, vagyis amit most csereltel le
ja uborkanak irom csak lusta vok quoteolni


hiába reagálok már, de azért vettem le a siget, mert nagy volt
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 22 2010 01:51am
Quote (xGurke @ May 19 2010 02:52pm)

http://i45.tinypic.com/2gvof8i.png :wub:

This post was edited by harcikacsa17 on May 22 2010 02:03am
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
May 22 2010 02:28am
Életem első sigje. R8 pls :)




Kicsit igazítottam rajta, sztem jobb lett:



This post was edited by Eszilard on May 22 2010 02:41am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1125312541255125612571311Next
Closed New Topic New Poll