☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev
1
1253
1254
1255
1256
1257
1311
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 211536
Replies: 13102
Track Topic
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#12541
May 20 2010 01:38pm
Quote (xGurke @ May 19 2010 02:52pm)
Szeretnék kérni egy sig-et (valszeg avát is) azt szeretném, hogy a Bring Me The Horizon nevű banda tagjai (vagy csak énekes) legyen rajta
a lényeg: sok sok fekete, max 1 extra szín
pár stock:
http://farm1.static.flickr.com/122/291754856_4d6f5ea398.jpg
http://i1009.photobucket.com/albums/af212/zero_x4/BringMetheHorizon.jpg
http://ngdhstech.com/student/179266/images/BMTH-Logo-bring-me-the-horizon-714343_1920_976.jpg
http://image.hotdog.hu/_data/members3/783/1114783/images/bringmethehorizon.jpg
http://bachelorofart.files.***/2008/12/bring-me-the-horizon1.jpg
<--- csillagok helyére wördpressz-t írd be
http://image.hotdog.hu/_data/members3/659/688659/images/egyeb_fotok/Bring%20Me%20The%20Horizon.jpg
http://image.hotdog.hu/_data/members1/213/982213/images/Bring_me_the_Horizon.jpg
igazából ez fezmin stílusa szerintem, de többiek is próbálkozhatnak
előre is köszönöm
bump
b_daniel
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold
:
0.00
#12542
May 20 2010 06:59pm
Quote (b_daniel @ 19 May 2010 21:12)
lolivér is ilyet hallgat imo kérdezd meg nincs e neki pár pre made shizje
bump
ReDEyeS
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,275.00
#12543
May 21 2010 02:43am
Quote (IvOjoGhuRT @ 18 May 2010 12:34)
ReDEyeS
szeretne új sig + ava-t
téma :
headphone + girl
... magyarul még hülyébben hangzott így skippeltem
pár stock :
első 4 a favorite
http://us.123rf.com/400wm/400/400/keeweeboy/keeweeboy0710/keeweeboy071000101/1943955.jpg
http://s3.amazonaws.com/pixmac-preview/-beautiful-teen-girl-listening-to-headphones.jpg
http://delhibits.com/images/girl_with_headphones_1221.jpg
http://www.music-lovers-world.info/wp-content/uploads/2010/01/headphone-girl.jpg
http://www.cuttothebeat.com/images/girlFeathered.jpg
http://andrewmcmillen.com/wp-content/uploads/2009/08/headphone_girl.jpg
http://www.thanetyouthmatters.co.uk/images/headphone_girl_orange.jpg
ezt így nagyon nem szeretném : ( tömegsig :S )
http://m.blog.hu/as/asztal/image/desokpt.jpg
színek :
vörös + fekete / fehér
vagy ahogy a skullcandy-s képen
fekete + sok-sok szín
stílus :
vector
- ha esetleg vki össze tudja hozni a vector-s stílust a graffitikkel, akkor az lenne a csúcs
Bumpi, bumpi
Fezminnél van még pár jó stock
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#12544
May 21 2010 04:12am
Quote (ReDEyeS @ May 21 2010 08:43am)
Bumpi, bumpi
Fezminnél van még pár jó stock
http://i49.tinypic.com/2ec19av.png
második sigem =)
sokat szenvedtem vele =)
elvileg vector ,legalábbis vector tutorial alapjan csinálam a nénit=)
nekem tetszik
valaki linkelje be rendesen plz
itt egy másik kicsit szinesebb meg nemtudm =)
http://i49.tinypic.com/sy2n92.png
This post was edited by harcikacsa17 on May 21 2010 04:42am
ZsDanee
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold
:
0.00
#12545
May 21 2010 04:21am
Quote (harcikacsa17 @ 21 May 2010 12:12)
második sigem =)
sokat szenvedtem vele =)
elvileg vector ,legalábbis vector tutorial alapjan csinálam a nénit=)
nekem tetszik
valaki linkelje be rendesen plz
IMG
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#12546
May 21 2010 05:42am
letöltöttem c4d packot de nem nyitja meg a ps, hogy kell használni?
jucuska
Banned
Posts: 285
Joined: Nov 6 2009
Gold
:
0.00
#12547
May 21 2010 06:52am
nemtom mer akarsz ujat
nekem a regi avad igencsak bejott, vagyis amit most csereltel le
ja uborkanak irom csak lusta vok quoteolni
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#12548
May 21 2010 03:02pm
Quote (jucuska @ May 21 2010 12:52pm)
nemtom mer akarsz ujat
nekem a regi avad igencsak bejott, vagyis amit most csereltel le
ja uborkanak irom csak lusta vok quoteolni
hiába reagálok már, de azért vettem le a siget, mert nagy volt
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#12549
May 22 2010 01:51am
Quote (xGurke @ May 19 2010 02:52pm)
Szeretnék kérni egy sig-et (valszeg avát is) azt szeretném, hogy a Bring Me The Horizon nevű banda tagjai (vagy csak énekes) legyen rajta
a lényeg: sok sok fekete, max 1 extra szín
pár stock:
http://farm1.static.flickr.com/122/291754856_4d6f5ea398.jpg
http://i1009.photobucket.com/albums/af212/zero_x4/BringMetheHorizon.jpg
http://ngdhstech.com/student/179266/images/BMTH-Logo-bring-me-the-horizon-714343_1920_976.jpg
http://image.hotdog.hu/_data/members3/783/1114783/images/bringmethehorizon.jpg
http://bachelorofart.files.***/2008/12/bring-me-the-horizon1.jpg
<--- csillagok helyére wördpressz-t írd be
http://image.hotdog.hu/_data/members3/659/688659/images/egyeb_fotok/Bring%20Me%20The%20Horizon.jpg
http://image.hotdog.hu/_data/members1/213/982213/images/Bring_me_the_Horizon.jpg
igazából ez fezmin stílusa szerintem, de többiek is próbálkozhatnak
előre is köszönöm
http://i45.tinypic.com/2gvof8i.png
This post was edited by harcikacsa17 on May 22 2010 02:03am
Eszilard
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold
:
2,024.00
#12550
May 22 2010 02:28am
Életem első sigje. R8 pls
Kicsit igazítottam rajta, sztem jobb lett:
This post was edited by Eszilard on May 22 2010 02:41am
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1253
1254
1255
1256
1257
1311
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact