d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1125212531254125512561468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 10 2021 08:53am
Orbán ma is bebizonyította, hogy egy büdös paraszt, amikor azt nyilatkozta, hogy ő az ordibáló, fütyülő szurkolókkal ért egyet.
Mondhatta volna azt is, hogy nem ért egyet azzal, hogy a focisták letérdepelnek és ennyi. És ezzel szerintem még egy csomó ellenzéki is egyetértett volna (pl. én).
Ehelyett neki inkább azt kell kommunikálnia, hogy amikor az ellenfél játékosai tesznek egy gesztust, akkor a magyar szurkolóknak ordibálni és fütyülni kell közben.

This post was edited by -joey- on Jun 10 2021 09:00am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 10 2021 09:04am
Quote (-joey- @ 10 Jun 2021 16:53)
Orbán ma is bebizonyította, hogy egy büdös paraszt, amikor azt nyilatkozta, hogy ő az ordibáló, fütyülő szurkolókkal ért egyet.
Mondhatta volna azt is, hogy nem ért egyet azzal, hogy a focisták letérdepelnek és ennyi. És ezzel szerintem még egy csomó ellenzéki is egyetértett volna (pl. én).
Ehelyett neki inkább azt kell kommunikálnia, hogy amikor az ellenfél játékosai tesznek egy gesztust, akkor a magyar szurkolóknak ordibálni és fütyülni kell közben.


Orbán Viktor: Magyarországon kultúraidegen a térdelés a futballpályákon
„A magyar ember a Jóisten, a hazája előtt térdel le, és ha megkéri a szerelme kezét.”

amugy en se ertem mit terdelgetnek, uefa+fifa is kozolte, hogy nincs politika es kesz
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 10 2021 07:45pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 10 Jun 2021 23:04)
Orbán Viktor: Magyarországon kultúraidegen a térdelés a futballpályákon
„A magyar ember a Jóisten, a hazája előtt térdel le, és ha megkéri a szerelme kezét.”

amugy en se ertem mit terdelgetnek, uefa+fifa is kozolte, hogy nincs politika es kesz


Bold
En jot rohognek ha megbasznak a terdelgetos csapatokat egy penzbirsaggal vagy pontlevonassal. Volt mar ra pelda hogy jatekosokat tiltottak el hasonlo politikai indittatasu megnyilvanulasokert, lehet hogy most is ezt kene.

Tamogatom a rasszizmus ellenes dolgokat, de a terdelesnek meg ilyeneknek nincs helye a palyan, ennyi. Lehet vergodni hogy ez elnyomas meg faszomtudja, de ennek akkor sincs helye a sportban. Ez csupan egy trendi dolog 2021ben amit jovo ilyenkorra mindenki elfelejt majd.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 11 2021 12:07am
Quote (Smat @ Jun 11 2021 03:45am)
Bold
En jot rohognek ha megbasznak a terdelgetos csapatokat egy penzbirsaggal vagy pontlevonassal. Volt mar ra pelda hogy jatekosokat tiltottak el hasonlo politikai indittatasu megnyilvanulasokert, lehet hogy most is ezt kene.

Tamogatom a rasszizmus ellenes dolgokat, de a terdelesnek meg ilyeneknek nincs helye a palyan, ennyi. Lehet vergodni hogy ez elnyomas meg faszomtudja, de ennek akkor sincs helye a sportban. Ez csupan egy trendi dolog 2021ben amit jovo ilyenkorra mindenki elfelejt majd.


Ezzel elég sokan egyetértünk.
Azzal sincs semmi bajom, hogy ezt így elmondta az a paraszt.
De azért a végére még hozzátette, hogy "én a szurkolókkal értek egyet" = szerinte az teljesen rendben van, hogy a vendég csapat tesz egy gesztust, ami közben a magyar szurkolók állat módjára óbégatnak meg fütyülnek. De ez csak az én véleményem.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 11 2021 12:26am
Quote (-joey- @ 11 Jun 2021 08:07)
Ezzel elég sokan egyetértünk.
Azzal sincs semmi bajom, hogy ezt így elmondta az a paraszt.
De azért a végére még hozzátette, hogy "én a szurkolókkal értek egyet" = szerinte az teljesen rendben van, hogy a vendég csapat tesz egy gesztust, ami közben a magyar szurkolók állat módjára óbégatnak meg fütyülnek. De ez csak az én véleményem.


johat a szurkolot nem az iqja miatt szeretjuk. mondjuk mas miatt sem nagyon, de az reszletkerdes.
egesz blm+antirasszista tema bohozat, csak az nyomja ezt a bst, akinek semmi tapasztalata nincs veluk.
ezeknek javasolnek 1 ejszakai kirandulast a ciganygettoban, de ha tokos gyerek, akkor irany detroiti getto
sztem masnap 10bol 9 varratna magara a horogkeresztet kb
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2021 01:00am
Azt mondta a kolostormalac, hogy tartsak tiszteletben a vendéglátó ország kultúráját

Hát van aki letérdel, van aki nem, de akkor szerinte, ha nálunk valaki letérdel, az a mi kultúránkat sérti és ki kell fütyülni? Érdekes meglátás

Mondjuk neidermuller még nagyobb gyökér, hogy ő ezért nem nézi a magyar válogatottat és inkább lenne ír, most a válogatott hol felelős azért, mert a lelátón elkezdenek fütyülni?

Amúgy komplett faszsag az egész szvsz, ez hol szól a sportról? Nem pont az a sport/olimpia lényegi eleme, h politikamentes?

This post was edited by Fej on Jun 11 2021 01:07am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2021 02:40am
Quote (Fej @ Jun 11 2021 09:00am)
Azt mondta a kolostormalac, hogy tartsak tiszteletben a vendéglátó ország kultúráját

Hát van aki letérdel, van aki nem, de akkor szerinte, ha nálunk valaki letérdel, az a mi kultúránkat sérti és ki kell fütyülni? Érdekes meglátás

Mondjuk neidermuller még nagyobb gyökér, hogy ő ezért nem nézi a magyar válogatottat és inkább lenne ír, most a válogatott hol felelős azért, mert a lelátón elkezdenek fütyülni?

Amúgy komplett faszsag az egész szvsz, ez hol szól a sportról? Nem pont az a sport/olimpia lényegi eleme, h politikamentes?


A sportnak politika nelkul szvsz semmi jelentossege nincs.

Megneznem, hogy van ember aki, minden olyan olimpiai sportagat kovet ev kozben is amiben van magyar indulo, es nem csak az olimpian szurkol azert, mert ott van epp egy magyar. (Sportloveszet+vadvizi evezes rajongok gyertek ram)

Foleg, hogy a sportok nagy resze onmagaban nem is profitorientalt, nagyreszt allami tamogatasbol elnek, es azt a politika donti el, hogy erre mennyit szan, mindenfele racionalisan igazolhato indok nelkul kb. Az olimpiak tortenete sem epp politika mentes lol.

Fontos distikcio, hogy partpolitika=/= politika, ez valami ami csak a disznosajt napoleon csinal

This post was edited by jarabekg on Jun 11 2021 02:42am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2021 03:03am
Quote (jarabekg @ 11 Jun 2021 10:40)
A sportnak politika nelkul szvsz semmi jelentossege nincs.

Megneznem, hogy van ember aki, minden olyan olimpiai sportagat kovet ev kozben is amiben van magyar indulo, es nem csak az olimpian szurkol azert, mert ott van epp egy magyar. (Sportloveszet+vadvizi evezes rajongok gyertek ram)

Foleg, hogy a sportok nagy resze onmagaban nem is profitorientalt, nagyreszt allami tamogatasbol elnek, es azt a politika donti el, hogy erre mennyit szan, mindenfele racionalisan igazolhato indok nelkul kb. Az olimpiak tortenete sem epp politika mentes lol.

Fontos distikcio, hogy partpolitika=/= politika, ez valami ami csak a disznosajt napoleon csinal


inkább költői kérdés volt, ezer szálon kötődik a kettő, de hogy egy mérkőzés ezzel kezdődjön, kibaszott nonszensz
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 11 2021 03:03am
az Andi jól kikupálta Lölőt genyó
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 11 2021 03:10am
Quote (jarabekg @ 11 Jun 2021 10:40)
A sportnak politika nelkul szvsz semmi jelentossege nincs.

Megneznem, hogy van ember aki, minden olyan olimpiai sportagat kovet ev kozben is amiben van magyar indulo, es nem csak az olimpian szurkol azert, mert ott van epp egy magyar. (Sportloveszet+vadvizi evezes rajongok gyertek ram)

Foleg, hogy a sportok nagy resze onmagaban nem is profitorientalt, nagyreszt allami tamogatasbol elnek, es azt a politika donti el, hogy erre mennyit szan, mindenfele racionalisan igazolhato indok nelkul kb. Az olimpiak tortenete sem epp politika mentes lol.

Fontos distikcio, hogy partpolitika=/= politika, ez valami ami csak a disznosajt napoleon csinal


van aki koveti azokat a sportokat is, csak nem sokan. en amugy csomosozr azert nezek olimpliat, mert tok erdekes dolgokat meselnek a rendezo orszagrol, es igy akar 1 maratont, vagy orszaguti kerekpart is meg lehet nezni (ill hallgatni).
amugy csomo embernek fingja sincs a focirol, de ebt/vbt/blt nez (vagy legalabb tud rola)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1125212531254125512561468Next
Add Reply New Topic New Poll