Quote (banyek @ 20 May 2010 01:04)
az egészet, kivéve a póni, azt ismerős teljes egészében, mármint saját kezű munkája

igen, a "derengés" maga az én voltam

hmm konkrétan egybe sajnos nem az igazi
szerintem nagyon lent van az ábra és a design nagy része a szöveghez képest
gondolom, hogy nem akarod hogy bekavarjon a szövegbe, de így igazából az ember egy tök alap design-t lát egy lila sávozást és egy szimpla hátteret (ha a szöveget olvassa, és ugyebár mi mást csinálna) , az én laptopos felbontásomon legalábbis
ha ténylegesen így lesz méretezve a pónis cumó elvész lenn...
én feljebb hoznám, kicsit alányomnám a szövegnek akár halványítással is...
This post was edited by IvOjoGhuRT on May 19 2010 06:41pm