d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1125212531254125512561311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 19 2010 03:36pm
Quote (Vharimatras @ 19 May 2010 21:35)


nem
inkább nem
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 19 2010 03:36pm
Quote (zenebuddhizmus @ May 19 2010 10:36pm)
nem
inkább nem


anamy asszem volt koncerten !!!
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 19 2010 06:01pm
ismerős kérésére terv..
(a pónit ő rajzolta ;) )



This post was edited by banyek on May 19 2010 06:03pm
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 19 2010 06:03pm
Quote (banyek @ 20 May 2010 01:01)
ismerős kérésére terv..

http://img340.imageshack.us/img340/1120/renoqb.jpg


melyik részét csinátlad te?

gondolom a poni kezébe nem te tetted az ak-t :P

amúgy a témától eltektintve tetszik a lila derengés a paci mögött, azt tuti te nyomtad alá
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 19 2010 06:04pm
Quote (IvOjoGhuRT @ 20 May 2010 01:03)
melyik részét csinátlad te?

gondolom a poni kezébe nem te tetted az ak-t :P

amúgy a témától eltektintve tetszik a lila derengés a paci mögött, azt tuti te nyomtad alá


az egészet, kivéve a póni, azt ismerős teljes egészében, mármint saját kezű munkája ;)

igen, a "derengés" maga az én voltam :D

This post was edited by banyek on May 19 2010 06:08pm
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 19 2010 06:40pm
Quote (banyek @ 20 May 2010 01:04)
az egészet, kivéve a póni, azt ismerős teljes egészében, mármint saját kezű munkája ;)

igen, a "derengés" maga az én voltam :D


hmm konkrétan egybe sajnos nem az igazi

szerintem nagyon lent van az ábra és a design nagy része a szöveghez képest

gondolom, hogy nem akarod hogy bekavarjon a szövegbe, de így igazából az ember egy tök alap design-t lát egy lila sávozást és egy szimpla hátteret (ha a szöveget olvassa, és ugyebár mi mást csinálna) , az én laptopos felbontásomon legalábbis

ha ténylegesen így lesz méretezve a pónis cumó elvész lenn...

én feljebb hoznám, kicsit alányomnám a szövegnek akár halványítással is...

This post was edited by IvOjoGhuRT on May 19 2010 06:41pm
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 19 2010 06:48pm
A méret azért nem passzol, mert még csak photoshop terv, itt még aránytalan, de amúgy úgy szeretném kihozni, hogy az elhelyezkedés ugyanez, viszont teljesen látszik az alja, és teteje is..

..de amúgy igazából mindegy, ma kaptam tőle fix elképzelést, és kezdhetem elölről. Viszont kíváncsi vagyok mások véleményére, hogy megállná-e a helyét, mint alap oldal, rövid, átlátható szöveggel, és egy alap képgalériával ez a külső ;)

Köszi a hozzászólást :hug:
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 19 2010 07:05pm
Quote (banyek @ 20 May 2010 01:48)
A méret azért nem passzol, mert még csak photoshop terv, itt még aránytalan, de amúgy úgy szeretném kihozni, hogy az elhelyezkedés ugyanez, viszont teljesen látszik az alja, és teteje is..

..de amúgy igazából mindegy, ma kaptam tőle fix elképzelést, és kezdhetem elölről. Viszont kíváncsi vagyok mások véleményére, hogy megállná-e a helyét, mint alap oldal, rövid, átlátható szöveggel, és egy alap képgalériával ez a külső ;)

Köszi a hozzászólást :hug:


nekem tetszik, egyszerű de mégis látszik rajta, hogy minőségibb fajta nem egy agyonsablonozott
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 20 2010 01:51am
matrac és balázs nagyon bánt :(
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 20 2010 04:36am
Quote (Anamy @ 20 May 2010 08:51)
matrac és balázs nagyon bánt :(


küld el őket az anyjukba... easy -_-
Go Back To Magyar Topic List
Prev1125212531254125512561311Next
Closed New Topic New Poll