d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1125112521253125412551468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 8 2021 09:54am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 8 2021 10:33am
Jok a hirek az origon lel
Rohogok ezeken a Gyurcsany+Karacsony cikkeken.
Vicc lett az egesz origo amugy, csak a forma 1 miatt jarok fel olvasgatni, de meg gorgetes kozben is belefutok 1-2 erdekes cikkbe/fejlecbe ami utan megkerdojelezem a fidesz szavazok iq szintjet es hogy milyen szinten is van igazabol az ujsagiras Magyarorszagon.. Igazabol mind a kettore tudom a valaszt, botranyosan, szegyenteljesen a beka segge alatt, de hat na, Magyarorszag igazabol Europa segglyuka, ugyhogy csinaljunk is ugy lmao
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 8 2021 10:55am
Quote (Smat @ Jun 8 2021 06:33pm)
Jok a hirek az origon lel
Rohogok ezeken a Gyurcsany+Karacsony cikkeken.
Vicc lett az egesz origo amugy, csak a forma 1 miatt jarok fel olvasgatni, de meg gorgetes kozben is belefutok 1-2 erdekes cikkbe/fejlecbe ami utan megkerdojelezem a fidesz szavazok iq szintjet es hogy milyen szinten is van igazabol az ujsagiras Magyarorszagon.. Igazabol mind a kettore tudom a valaszt, botranyosan, szegyenteljesen a beka segge alatt, de hat na, Magyarorszag igazabol Europa segglyuka, ugyhogy csinaljunk is ugy lmao


Kötekedés nélkül: Kínában van független objektív újságírás?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 8 2021 10:58am
Quote (-joey- @ 9 Jun 2021 00:55)
Kötekedés nélkül: Kínában van független objektív újságírás?


Hat attol fugg, ha politikai cikkekrol van szo, akkor nem igazan, ha viszont mas temakra gondolsz, akkor igen, van. De ettol fuggetlenul arulkodo hogy a kinai nagy falat csak vpn-el lehet atugrani.
Hong Kongban van fuggetlen ujsagiras de hogy ez mennyire objektiv azt mar nem tudom megmondani.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 8 2021 11:17am
Quote (Smat @ 8 Jun 2021 18:33)
Jok a hirek az origon lel
Rohogok ezeken a Gyurcsany+Karacsony cikkeken.
Vicc lett az egesz origo amugy, csak a forma 1 miatt jarok fel olvasgatni, de meg gorgetes kozben is belefutok 1-2 erdekes cikkbe/fejlecbe ami utan megkerdojelezem a fidesz szavazok iq szintjet es hogy milyen szinten is van igazabol az ujsagiras Magyarorszagon.. Igazabol mind a kettore tudom a valaszt, botranyosan, szegyenteljesen a beka segge alatt, de hat na, Magyarorszag igazabol Europa segglyuka, ugyhogy csinaljunk is ugy lmao


Te érzed mennyire irritáló a stílusod miközben ezeket írod és direkt csinálod, vagy ez csak így jön minden effort nélkül?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 8 2021 11:30am
Quote (Fej @ 9 Jun 2021 01:17)
Te érzed mennyire irritáló a stílusod miközben ezeket írod és direkt csinálod, vagy ez csak így jön minden effort nélkül?


Nem tudom hogy hogyan tudnam szebben leirni hogy a Magyar ujsagiras egy kilora megveheto moslek szar illetve hogy Magyarorszag egy eladosodott, egypartrendszeres putri amit egy mini Hitler vezet eppen.
Jobb lesz attol hogy szepen leirom ugyan ezeket a dolgokat "szerenyebb" szavakkal? Nem.
Jobb lesz attol ha leirom ilyen egyszeru, neha bicskanyitogato stilusban? Elolvastad a kommentemet, reagaltal ra, vagyis erdekesebb volt mint az elso verzio szoval valoszinuleg latsz benne igazsagot.
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Jun 8 2021 11:31am
Quote (Smat @ Jun 8 2021 07:30pm)
Nem tudom hogy hogyan tudnam szebben leirni hogy a Magyar ujsagiras egy kilora megveheto moslek szar illetve hogy Magyarorszag egy eladosodott, egypartrendszeres putri amit egy mini Hitler vezet eppen.
Jobb lesz attol hogy szepen leirom ugyan ezeket a dolgokat "szerenyebb" szavakkal? Nem.
Jobb lesz attol ha leirom ilyen egyszeru, neha bicskanyitogato stilusban? Elolvastad a kommentemet, reagaltal ra, vagyis erdekesebb volt mint az elso verzio szoval valoszinuleg latsz benne igazsagot.


szerintem csak arra celoz hogy vegyel vissza az arcodbol kicsit, mert tul nagy
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 8 2021 11:35am
Quote (XxX_matthewkukaca_XxX @ 9 Jun 2021 01:31)
szerintem csak arra celoz hogy vegyel vissza az arcodbol kicsit, mert tul nagy


Akkor meg nem ertem a problemat, nekem is ugyan annyi beleszolasom van ezekbe a dolgokba mint az utanam kovetkezo embernek szvsz, arcmerettol fuggetlenul.

/e
Gondolom a m.o Europa segglyuka verte ki fejnel a biztositekot, de lehet hogy tevedek.

This post was edited by Smat on Jun 8 2021 11:41am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 9 2021 06:51am
https://telex.hu/gazdasag/2021/06/09/orban-viktor-szja-gyereket-nevelok-visszaterites-atlagber

A fidesz készül a választásokra. Ez alkalommal kicsit mélyebben kell a zsebükbe nyúlni, egy zsák krumpli meg némi migránsozás nem lesz elég.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1125112521253125412551468Next
Add Reply New Topic New Poll