Quote (xGurke @ 19 May 2010 15:52)
Szeretnék kérni egy sig-et (valszeg avát is) azt szeretném, hogy a Bring Me The Horizon nevű banda tagjai (vagy csak énekes) legyen rajta
a lényeg: sok sok fekete, max 1 extra szín
Nem is tudtam , hogy BMTH-t hallgatsz , dejó

sry az off miatt :c