d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1125112521253125412551311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 18 2010 03:34pm
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 19 2010 05:40am
hogy tudnám jobban beleilleszteni a padot meg az emberkéket e képbe?


http://i47.tinypic.com/15cooyg.jpg

This post was edited by harcikacsa17 on May 19 2010 05:40am
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 19 2010 06:53am
Quote (AngryBug @ May 18 2010 10:14pm)
réjt plíz :)

#1http://img25.imageshack.us/img25/7381/signaturefi.png

#2http://img163.imageshack.us/img163/3686/signatureff.png


mivan MI

btw nem lett valami lyó
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 19 2010 08:52am
Szeretnék kérni egy sig-et (valszeg avát is) azt szeretném, hogy a Bring Me The Horizon nevű banda tagjai (vagy csak énekes) legyen rajta
a lényeg: sok sok fekete, max 1 extra szín

pár stock:
http://farm1.static.flickr.com/122/291754856_4d6f5ea398.jpg
http://i1009.photobucket.com/albums/af212/zero_x4/BringMetheHorizon.jpg
http://ngdhstech.com/student/179266/images/BMTH-Logo-bring-me-the-horizon-714343_1920_976.jpg
http://image.hotdog.hu/_data/members3/783/1114783/images/bringmethehorizon.jpg
http://bachelorofart.files.***/2008/12/bring-me-the-horizon1.jpg <--- csillagok helyére wördpressz-t írd be
http://image.hotdog.hu/_data/members3/659/688659/images/egyeb_fotok/Bring%20Me%20The%20Horizon.jpg
http://image.hotdog.hu/_data/members1/213/982213/images/Bring_me_the_Horizon.jpg
igazából ez fezmin stílusa szerintem, de többiek is próbálkozhatnak ;)
előre is köszönöm

This post was edited by xGurke on May 19 2010 09:00am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 19 2010 09:14am
Quote (xGurke @ 19 May 2010 15:52)
Szeretnék kérni egy sig-et (valszeg avát is) azt szeretném, hogy a Bring Me The Horizon nevű banda tagjai (vagy csak énekes) legyen rajta


lehetek alkotok valamit, de régen csináltam siget :<
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 19 2010 09:22am
Quote (Nerz8 @ May 19 2010 03:14pm)
lehetek alkotok valamit, de régen csináltam siget :<


próbáld meg ;~)
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 19 2010 02:12pm
Quote (xGurke @ 19 May 2010 15:52)


lolivér is ilyet hallgat imo kérdezd meg nincs e neki pár pre made shizje
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 19 2010 03:30pm
Quote (xGurke @ 19 May 2010 15:52)
Szeretnék kérni egy sig-et (valszeg avát is) azt szeretném, hogy a Bring Me The Horizon nevű banda tagjai (vagy csak énekes) legyen rajta
a lényeg: sok sok fekete, max 1 extra szín



Nem is tudtam , hogy BMTH-t hallgatsz , dejó :hug:
sry az off miatt :c
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 19 2010 03:33pm
Quote (Anamy @ 19 May 2010 21:30)
Nem is tudtam , hogy BMTH-t hallgatsz , dejó :hug:
sry az off miatt :c



phüjj :D
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 19 2010 03:35pm
Quote (zenebuddhizmus @ May 19 2010 10:33pm)
http://image.hotdog.hu/_data/members1/613/1145613/images/1bmth.jpg
phüjj :D


ez még semmi

http://www.youtube.com/watch?v=x4Zt2-jTAXQ
Go Back To Magyar Topic List
Prev1125112521253125412551311Next
Closed New Topic New Poll