Quote (harcikacsa17 @ May 18 2010 04:39pm)
elsö probálkozásom =)
lehet kritizálni de ne durván =)
[URL=http://kepfeltoltes.hu/100518/f4ededeed_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]http://kepfeltoltes.hu/100518/f4ededeed_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/URL]
oké
probákozom én vele de korlátozott az angol tudásom és van h. egy szót se értek belöle =(
ugy nehéz =)
túl világos
nincsenek összhangban a színek
de ahhoz képest, h első, szerintem annyira nem szar