d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1124125126127128473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Oct 5 2021 11:07am
grat a dropokhoz.

van valakinek felesleges diablo meg baal esssenceje? en egyiket se farmolom. vagy ez is olyan ami eladhato jspn?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 5 2021 11:12am
Quote (vtibor @ 5 Oct 2021 19:07)
grat a dropokhoz.

van valakinek felesleges diablo meg baal esssenceje? en egyiket se farmolom. vagy ez is olyan ami eladhato jspn?


hat token 100fg ~
ebbol sztem kb free ami andy + meph
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 5 2021 11:30am
Blizz buildeseket kérdezem h to energy shieldre raktatok?
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Oct 5 2021 11:33am
Quote (rapiddani @ Oct 5 2021 07:30pm)
Blizz buildeseket kérdezem h to energy shieldre raktatok?


nem

hanem?

This post was edited by ThatJustHappened on Oct 5 2021 11:33am
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Oct 5 2021 11:36am
Quote (rapiddani @ Oct 5 2021 07:30pm)
Blizz buildeseket kérdezem h to energy shieldre raktatok?


Minek? Maxolod telekinezist és 4k manád lesz? Esetleg prebuffolsz?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 5 2021 11:46am
Quote (rapiddani @ 5 Oct 2021 19:30)
Blizz buildeseket kérdezem h to energy shieldre raktatok?


Nop, e/s pvmben nem muxik sajnos mert bugos a manaburn és mindig 1 hittel leszedik a teljes manad

Ezt a bugot mondjuk pont kiszedhetnék

This post was edited by Fej on Oct 5 2021 11:50am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 5 2021 12:00pm
Quote (Fej @ Oct 5 2021 07:46pm)
Nop, e/s pvmben nem muxik sajnos mert bugos a manaburn és mindig 1 hittel leszedik a teljes manad

Ezt a bugot mondjuk pont kiszedhetnék


Igen, ez egy hót egyszerű bug amúgy, amit pl. PD2-ben fixáltak is.
Mondjuk engem annyiban nem zavar, hogy van, hogy így legalább nagyobb a challenge PvM-ben. :)

Quote

This is due to a combination of two bugs. The first is because the engine subdivides each point of damage into 256 bits of damage for better rounding accuracy. The Mana Burn code applies this multiplication twice, so all Mana Burn Unique monsters deal 256 times as much damage as they should.
The second bug that increases this damage to 512 times results from Hell difficulty applying a -100% penalty to all resistances. This includes the resistance to Mana damage, despite there being nothing that could raise that resistance in game. Thus, all attacks that drain mana drain twice as much in Hell.


This post was edited by -joey- on Oct 5 2021 12:02pm
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Oct 5 2021 12:01pm
Quote (ThatJustHappened @ Oct 3 2021 02:00am)
kiesett a 4. HR is
tschako meg meg mindig nem


5.
masodik Lo hell cowbol

still no tschzako
mar eskuszom jobban orulnek neki mint egy hrnek

This post was edited by ThatJustHappened on Oct 5 2021 12:08pm
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 5 2021 12:12pm
Quote (ThatJustHappened @ Oct 5 2021 08:01pm)
5.
masodik Lo hell cowbol

still no tschzako
mar eskuszom jobban orulnek neki mint egy hrnek


adok érte egy shakot
gieb
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 5 2021 12:15pm
Quote (-joey- @ 5 Oct 2021 20:00)
Igen, ez egy hót egyszerű bug amúgy, amit pl. PD2-ben fixáltak is.
Mondjuk engem annyiban nem zavar, hogy van, hogy így legalább nagyobb a challenge PvM-ben. :)


igazából a challenge része így is megmaradna, mész vitára sok dmggel és egy jóval törékenyebb karid van, vagy mész e/s-re kevesebb dmggel és safebb gameplayel

/e: btw én úgy hallottam, hogy akinek már esett hr d2r-ben annak kicsi pénisze

This post was edited by Fej on Oct 5 2021 12:17pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1124125126127128473Next
Add Reply New Topic New Poll