d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1124125126127128614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 13 2014 06:54am
Quote (Vismajor @ 13 Jan 2014 13:43)
lol nope, lol
wrong quote
fahrinak akart menni, dehogy kezd mindenki gold novában


ha kint védenéd a bombát 20 hpvla én is rád dobtam volna lyl


ok persze, a faszlámák silver meg ilyen futottak még kategóriákba kerülnek, de azokat én emberszámba se veszem lol
aki látott már közelről CSt az kezd gold nova xről (mivel egy rang nélküli tagot sose rak be a játék rangosabbak ellen)
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 13 2014 07:02am
Quote (fahrii @ 13 Jan 2014 14:54)
ok persze, a faszlámák silver meg ilyen futottak még kategóriákba kerülnek, de azokat én emberszámba se veszem lol
aki látott már közelről CSt az kezd gold nova xről (mivel egy rang nélküli tagot sose rak be a játék rangosabbak ellen)


master guardian 2 volt a teteje ami ellen játszottam
aki nem játszott párszáz/párezer órát source-szal vagy ilyesmi annak nemhinném hogy lenne esélye goldba jutni

This post was edited by hedgehogsword on Jan 13 2014 07:02am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 13 2014 07:08am
Quote (hedgehogsword @ 13 Jan 2014 14:02)
master guardian 2 volt a teteje ami ellen játszottam
aki nem játszott párszáz/párezer órát source-szal vagy ilyesmi annak nemhinném hogy lenne esélye goldba jutni


hát én 5-6 év kihagyás után kezdtem el a GOt kb röhejesen szar skillel, ebből indultam ki (jó ez nem egészen igaz mert 3-4 éve visszatértem egy lan erejéig)
még mindig úgy játszom mint egy tard, wpt kezembe se merem venni pedig régen az volt a szakterületem, teljesen elszomorító amikor így látom magamat h miket nem lövök be
még belevágok 1-200 órát, ha viszont nem fejlődök akkor nekem ennyi lesz a CS

persze lehet csak az a baj h a source egy noskill játék volt ami mindent beadott, aztán most szokatlan h tudni kéne célozni :D

This post was edited by fahrii on Jan 13 2014 07:10am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 13 2014 07:10am
Quote (fahrii @ Jan 13 2014 02:08pm)
hát én 5-6 év kihagyás után kezdtem el a GOt kb röhejesen szar skillel, ebből indultam ki
még mindig úgy játszom mint egy tard, wpt kezembe se merem venni pedig régen az volt a szakterületem, teljesen elszomorító amikor így látom magamat h miket nem lövök be
még belevágok 1-200 órát, ha viszont nem fejlődök akkor nekem ennyi lesz a CS

persze lehet csak az a baj h a source egy noskill játék volt ami mindent beadott, aztán most szokatlan h tudni kéne célozni :D


szerintem pont fordítva, sourceban oda ment a golyó ahova szántad, desert, ak, m4 főleg
itt meg olyan szórása van a fegyóknak hogy nagyon fáj. Áll a gyerek egyhelyben, wpzik, nemlátnemhall, bemérem a fejét, lövök, és semmi, 3-4.re adja be a hstm vgay meghal testre mért lövésektől
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 13 2014 08:47am
nem tudom miért játszom ezzel a játékkal, csak felbasz
semmit nem lövök el
a legjobb az idegesit,m tudom h ott vna, belövöma célkeresztet, átfog futni, és nem lövöm el
itt gyorsabban futnak az emberkemint soruceban vagy mia faszom, vagy az én reflexeim lettek lassubbak :=(
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 13 2014 08:49am


jó a matchmaking

Quote (Vismajor @ 13 Jan 2014 15:47)
nem tudom miért játszom ezzel a játékkal, csak felbasz
semmit nem lövök el
a legjobb az idegesit,m tudom h ott vna, belövöma  célkeresztet, átfog futni, és nem lövöm el
itt gyorsabban futnak az emberkemint soruceban vagy mia  faszom, vagy az én reflexeim lettek lassubbak :=(


ne aggódj, nem csak te érzel így

This post was edited by Anarkin on Jan 13 2014 08:50am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 13 2014 08:51am
Quote (Anarkin @ Jan 13 2014 03:49pm)
http://3.ii.gl/xASTsV.png

jó a matchmaking



ne aggódj, nem csak te érzel így


de kajak szomorúsággla tölt el, hogy ilyen 6 fragem van egész war alatt, 16-12re szopunk és és semmisem hiáynzik csaka győzelemhez csak hogy körönknt lelőjjem az első ct-t aki szembe jön, kb ennyi
és nem, lófasz, én 1110 in 6okat adok ha egyáltalán meghal vkit...
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 13 2014 09:58am
Quote (Vismajor @ Jan 13 2014 04:51pm)
de kajak szomorúsággla tölt el, hogy ilyen 6 fragem van egész war alatt, 16-12re szopunk és és semmisem hiáynzik csaka  győzelemhez csak hogy körönknt lelőjjem az első ct-t aki szembe jön, kb ennyi
és nem, lófasz, én 1110 in 6okat adok ha egyáltalán meghal vkit...


na ezert veszek wpt :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 13 2014 10:05am
Quote (fahrii @ 13 Jan 2014 14:54)
ok persze, a faszlámák silver meg ilyen futottak még kategóriákba kerülnek, de azokat én emberszámba se veszem lol
aki látott már közelről CSt az kezd gold nova xről (mivel egy rang nélküli tagot sose rak be a játék rangosabbak ellen)


en szinte vegig tobbiekkel jatszottam es bekerultem ilyen silver elitebe, hajamat tepem. minden egyes gameben elso/elsok kozott vagyok aztan betol olyat hozzank aki nem ismeri d2t... mindegy en voltam hulye, meg jatszok par gamet aztan remelem mostmar felrak vmi ertelmesebb groupba. loni amugy en sem tudok, baromira fel tud huzni h nem adja.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 13 2014 12:33pm
kommunikációról szól az egész játék

btw lol, valami 12-6-ról 14-16-ra felhoztuk : D

Go Back To Magyar Topic List
Prev1124125126127128614Next
Add Reply New Topic New Poll