Quote (fahrii @ Jan 13 2014 02:08pm)
hát én 5-6 év kihagyás után kezdtem el a GOt kb röhejesen szar skillel, ebből indultam ki
még mindig úgy játszom mint egy tard, wpt kezembe se merem venni pedig régen az volt a szakterületem, teljesen elszomorító amikor így látom magamat h miket nem lövök be
még belevágok 1-200 órát, ha viszont nem fejlődök akkor nekem ennyi lesz a CS
persze lehet csak az a baj h a source egy noskill játék volt ami mindent beadott, aztán most szokatlan h tudni kéne célozni

szerintem pont fordítva, sourceban oda ment a golyó ahova szántad, desert, ak, m4 főleg
itt meg olyan szórása van a fegyóknak hogy nagyon fáj. Áll a gyerek egyhelyben, wpzik, nemlátnemhall, bemérem a fejét, lövök, és semmi, 3-4.re adja be a hstm vgay meghal testre mért lövésektől