Quote (putincykavodka @ Dec 20 2013 04:20am)
Gepeszeti fejleszto szakirany, aztmondjak a legnehezebb a gepeszkaron)
De te amugy mar megint jol beletrafaltal, mert vem alapjai az pont az a targy, ami majdnem mindegyik szakiranyon van jarabek/10
tudom hogy majdnem mindenhol van
az alapján választottam szakirányt hogy hol nincs lel (nyilvan ez eleg otromba tulzas, de ez is kozrejatszott ^^)
nem tudom mennyire nehez vagy nem
egyebkent gepfejlesztore gondoltam, az van egyutt a modellinggel kb~
szerintem a gepgyartasos is van ugyan olyan nehez, de az teny, hogy a modelingre meg gepfejlesztore atlag is kell