d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1124125126127128327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 17 2013 05:38am
Quote (Vismajor @ 17 Dec 2013 11:30)
Nekem se m3gy telorok


az írás se, ahogy látom :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 19 2013 11:55am
olyan személytelen az elmúlt 2 félév index nélkül.. valahogy a személyes beiratás koronázta meg a tantárgy végét :D
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 19 2013 11:57am
Quote (Anarkin @ Dec 19 2013 06:55pm)
olyan személytelen az elmúlt 2 félév index nélkül.. valahogy a személyes beiratás koronázta meg a tantárgy végét :D


én most nem járok egyetemre de még ígyis örömtáncot jártam
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Dec 19 2013 04:48pm
Reggel felkelek, gondolkozom rajta, hogy megcsinaljam e a 2 vegeselem alapjai hazit, pentek delelott lehetne meg leadni oket
Mondom magamban inkabb leszarom, 1nap alatt ugyse vegeznek etc, megcsinalom jovore es dotazok parat, ugyis minden mas meglett faszán
Ket dota meccs kozott azert elgondolkozok rajta meg1x, megnezem epul e ra valami
Tfwmfw realizalodik bennem, hogy 1 db targy miatt lenne +1 evem, ha ez most nem lesz meg, epul ra valami es nincs belole kereszt
Nekialltam es ugyerzem egesz evben nem dolgoztam annyit, mint az elmult 5 oraban
Ha nem alszok es szarni se megyek el reggelre talan pont meglesz

#szabikafeels
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 19 2013 04:49pm
Quote (putincykavodka @ 20 Dec 2013 00:48)
Reggel felkelek, gondolkozom rajta, hogy megcsinaljam e a 2 vegeselem alapjai hazit, pentek delelott lehetne meg leadni oket
Mondom magamban inkabb leszarom, 1nap alatt ugyse vegeznek etc, megcsinalom jovore  es dotazok parat, ugyis minden mas meglett faszán
Ket dota meccs kozott azert elgondolkozok rajta meg1x, megnezem epul e ra valami
Tfwmfw realizalodik bennem, hogy 1 db targy miatt lenne +1 evem, ha ez most nem lesz meg, epul ra valami es nincs belole kereszt
Nekialltam es ugyerzem egesz evben nem dolgoztam annyit, mint az elmult 5 oraban
Ha nem alszok es szarni se megyek el reggelre talan pont meglesz

#szabikafeels


de azért jspre feljöttél postolni
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Dec 19 2013 04:53pm
Quote (RRC @ Dec 20 2013 12:49am)
de azért jspre feljöttél postolni


Igen, az fontos
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 19 2013 08:33pm
Quote (putincykavodka @ Dec 19 2013 11:48pm)
Reggel felkelek, gondolkozom rajta, hogy megcsinaljam e a 2 vegeselem alapjai hazit, pentek delelott lehetne meg leadni oket
Mondom magamban inkabb leszarom, 1nap alatt ugyse vegeznek etc, megcsinalom jovore  es dotazok parat, ugyis minden mas meglett faszán
Ket dota meccs kozott azert elgondolkozok rajta meg1x, megnezem epul e ra valami
Tfwmfw realizalodik bennem, hogy 1 db targy miatt lenne +1 evem, ha ez most nem lesz meg, epul ra valami es nincs belole kereszt
Nekialltam es ugyerzem egesz evben nem dolgoztam annyit, mint az elmult 5 oraban
Ha nem alszok es szarni se megyek el reggelre talan pont meglesz

#szabikafeels


géptervező szakirány?
nem frusztrál hogy a gépészeti modellezők ezerszer okosabbak nalad? :S

This post was edited by jarabekg on Dec 19 2013 08:33pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 19 2013 08:38pm
Quote (putincykavodka @ Dec 19 2013 10:48pm)
Reggel felkelek, gondolkozom rajta, hogy megcsinaljam e a 2 vegeselem alapjai hazit, pentek delelott lehetne meg leadni oket
Mondom magamban inkabb leszarom, 1nap alatt ugyse vegeznek etc, megcsinalom jovore  es dotazok parat, ugyis minden mas meglett faszán
Ket dota meccs kozott azert elgondolkozok rajta meg1x, megnezem epul e ra valami
Tfwmfw realizalodik bennem, hogy 1 db targy miatt lenne +1 evem, ha ez most nem lesz meg, epul ra valami es nincs belole kereszt
Nekialltam es ugyerzem egesz evben nem dolgoztam annyit, mint az elmult 5 oraban
Ha nem alszok es szarni se megyek el reggelre talan pont meglesz

#szabikafeels


hajrá ricsárd

lebegjen a szemed előtt az, hogy olyan leszel különben mint én
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Dec 19 2013 09:20pm
Quote (jarabekg @ Dec 20 2013 04:33am)
géptervező szakirány?
nem frusztrál hogy a gépészeti modellezők ezerszer okosabbak nalad? :S


Gepeszeti fejleszto szakirany, aztmondjak a legnehezebb a gepeszkaron)
De te amugy mar megint jol beletrafaltal, mert vem alapjai az pont az a targy, ami majdnem mindegyik szakiranyon van jarabek/10
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 19 2013 09:31pm
Quote (putincykavodka @ Dec 20 2013 04:20am)
Gepeszeti fejleszto szakirany, aztmondjak a legnehezebb a gepeszkaron)
De te amugy mar megint jol beletrafaltal, mert vem alapjai az pont az a targy, ami majdnem mindegyik szakiranyon van jarabek/10


tudom hogy majdnem mindenhol van
az alapján választottam szakirányt hogy hol nincs lel (nyilvan ez eleg otromba tulzas, de ez is kozrejatszott ^^)

nem tudom mennyire nehez vagy nem
egyebkent gepfejlesztore gondoltam, az van egyutt a modellinggel kb~

szerintem a gepgyartasos is van ugyan olyan nehez, de az teny, hogy a modelingre meg gepfejlesztore atlag is kell
Go Back To Magyar Topic List
Prev1124125126127128327Next
Add Reply New Topic New Poll