Quote (beni @ 14 Dec 2011 00:31)
és milyen appot akarsz írni?
egyelőre semmilyet, pusztán beleloholtam magam a gondolatba, ami neked is megfordult a fejedben. programozni már régóta el akartam kezdeni, ha megtetszik, akkor majd talán elindulok androidos irányban is (meg ofc beiratkozom bme-vik-re NOT, csak hogy legyen felsőoktatás is

). rengeteg jó app van, nem erről van szó. de vhogy mégis az az érzésem, hogy elég sovány a kínálat úgy zusammen mindenből. szal' csak faszrázós poszt akart lenni.

de ez az egész annyira távoli egyelőre, hogy kár fecsérelni is a karaktereket.
Quote (fahrii @ 14 Dec 2011 00:30)
Bocsi most eléggé ki vagyok égve, egyébként az SGS mindenképpen jobb vétel jelenleg mint a Plus ami szerintem irreálisan drága.
semmi gond. én is így láttam a helyzetet, főleg, hogy a sgs támogatottságától már alapból leszopom magam, de lévén, hogy első androidos telefon, így teljes mértékben örülök ennek is.
This post was edited by ecneB on Dec 13 2011 04:48pm